Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Чому я адвентист сьомого дня?

адвентист | 3.12.2009 15:05

-2
Рейтинг
-2


Голосов "за"
3

Голосов "против"
5

Церква Адвентистів Сьомого Дня має добру репутацію в світі. Барак Обама призначив адвентиста релігійним посередником у своїй адміністрації. Адвентист призначений генерал-губернатором Ямайки. В адвентистському медичному університеті м. Лома-Лінди зробили першу в світі операцію з пересадки серця і винайшли протонний прискорювач для видалення пухлин.

Чому я адвентист сьомого дня?
Але основна відмінність Церкви Адвентистів Сьомого Дня – віровчення, яке грунтується виключно на Святому Письмі. Адвентисти Сьомого Дня – єдина всесвітня Церква, яка визнає всі десять Божих заповідей (включно з четвертою "Пам'ятай день суботній, щоб святити його!").

Адвентисти Сьомого Дня – християнська міжнародна Церква протестантського напрямку загальною чисельністю близько 30 мільйонів чоловік. Віряни Адвентистської Церкви присутні майже в усіх країнах світу, за винятком деяких мусульманських країн, таких як Сирія, Ємен. Сама назва має таке значення – "adventus" з лат. "пришестя". "Адвентисти" – люди, які вірять у Ісуса Христа і очікують Його Другого приходу на Землю (Євр. 8:28). "Сьомого дня" говорить про те, що ми дотримуємося сьомого дня тижня – суботи – як встановленого благословенного й освяченого Богом дня від створення світу. Таким чином, назва Церкви Адвентистів Сьомого Дня відображає в собі дві найбільш значні події: одвічну – створення світу, пам'ятником чого є субота, й завершальну – Друге пришестя Христа на Землю. Мета Пришестя – покласти край владі гріха і спасти всіх, хто прийняв Ісуса Христа як Свого Господа.

Адвентисти сповідують загальнохристиянські істини: вчення про триєдиність Бога – Бог Отець, Бог Син (Ісус Христос) і Бог Дух Святий; про божественну і людську природу Христа; про необхідність покаяння і хрищення; про Божий суд та інше.

Нині Церква звершує своє служіння у 218 країнах світу, має 46740 помісних церков. Церкві АСД належать 5612 адвентистських шкіл, 95 вищих навчальних закладів, 166 лікарень, 371 клінік та диспансерів, 147 дитячих будинків і реабілітаційних центрів, 56 видавництв і друкарень, 35 фабрик по виготовленню продуктів здорового харчування.

Основою віровчення є виключно Біблія, як священне й Богом натхненне мірило і джерело християнської віри. Усі інші церковні труди визнаються як коментарі до віровчення і лише тією мірою, якою вони відповідають Святому Письму. Адвентисти вірять у непорушність, незмінність і вічність морального Божого Закону (Десять Заповідей), написаного Самим Богом на кам'яних скрижалях, і не визнають змін, внесених у цей Закон людиною. Адвентисти вірять, що спасіння – це Божий дар усім віруючим, а не результат наших діл. Однак "віра без діл мертва", тому свою любов до Бога ми засвідчуємо дотриманням Його Закону і постанов. "Якщо любите Мене, ви будете зберігати Мої заповіді" (Івана.14:15).

Церква Адвентистів Сьомого Дня як організація виникла в результаті подальшого розвитку реформації XVI століття, метою якої було повернення до чистоти вчення Першоапостольської Церкви. Це християнська, всесвітня за своїм поширенням організація, що проповідує єдність у Христі людей усіх національностей, рас та різного соціального стану і пропонує людям у всьому світі християнську освіту, фізичне і духовне зцілення, допомогу і Вістку надії.

Нещодавно Україну відвідав єпископ Всесвітньої Церкви Адвентистів Сьомого Дня Ян Полсен, який під офіційної зустрічі в Кабінеті Міністрів заявив, що його Церква хоче, аби люди були здорові, а тому буде співпрацювати з урядами тих країн, які дбають про здоров'я нації. Він нагадав, що у багатьох країнах Церква Адвентистів Сьомого Дня підтримує та обслуговує лікарні.

Зокрема, за словами Віце-прем'єра-міністра Івана Васюника, найближчим часом під його керівництвом за дорученням Президента України завершується підготовка масштабної гуманітарної програми "Здорова нація". "До підготовки програми "Здорова нація" були залучені релігійні організації всіх конфесій та віросповідань. І ми очікуємо їх активну участь в реалізації цієї програми, і в першу чергу участь Адвентистів Сьомого Дня", – зазначив Іван Васюник.

Всесвітня Церква Адвентистів Сьомого Дня зацікавлена реалізовувати програму боротьби з наркоманією, тютюнопалінням та алкоголізмом в Україні. "Якщо ви вважаєте, що ми можемо зробити свій внесок в оздоровчі ініціативи Уряду, ми з радістю будемо це робити", – додав Ян Полсен.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua