Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

UA Webstar 2009

hellveen | 25.08.2009 09:10

4
Рейтинг
4


Голосов "за"
5

Голосов "против"
1

В українському інтернеті стартував третій щорічний конкурс найкращих сайтів UA Webstar 2009.

UA Webstar 2009
25 серпня в українському інтернеті стартував конкурс UA Webstar 2009.

UA Webstar буде обирати найкращі проекти серед нових медіа – блогів та соціальних мереж. Ці сервіси за останній рік стали невід'ємною частиною українського та світового інтернет-простору. Кількість користувачів соціальних мереж та авторів блогів серед українців продовжує зростати швидкими темпами.

Автори українських блогів та спільнот можуть взяти участь у таких номінаціях: найкращий приватний блог, найкращий тематичний блог, найкращий Twitter-користувач, найкраща спільнота. Для того, щоб оцінити рівень веб-дизайну в Україні, було відкрито ще одну номінацію – найкраща студія дизайну.

В конкурсі UA Webstar прийматимуть участь лише українські проекти. Згідно правил, проект може номінуватись, якщо він знаходиться в українському домені (.ua), мовою сайту є українська, або ж автор проживає на території України. Заявки на участь будуть прийматись протягом вересня.

Голосування буде проходити у два тури. Воно розпочнеться у жовтні і продовжиться до кінця грудня. Саме тоді, перед новорічними святами, будуть підбиті підсумки та оголошені переможці UA Webstar 2009. Окрім того, спеціально запрошені члени журі складуть своє бачення найкращих проектів в українському інтернеті.

UA Webstar проводиться вже втретє. Пілотний запуск проекту відбувся у 2007 році.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua