Народные блоги
http://narodna.pravda.com.ua/rus/life/4a8ddc58ccfec/

Ще одне звернення до редакції НП.

Victoria | 21.08.2009 02:29

Не звертаючи на всі прохання та звертання до редакції НП з боку авторів, сайт і досі працює не нормально. Вже більш як півроку стрічка лінків обривається після першої сторінки. Невже так важко її налагодити??? Багато цікавого матеріалу злітає менш ніж за годину. Інколи один і той же матеріал виставляється два-три рази...

Не звертаючи на всі прохання та звертання до редакції НП з боку авторів, сайт і досі працює не нормально. Вже більш як півроку стрічка лінків обривається після першої сторінки. Невже так важко її налагодити??? Багато цікавого матеріалу злітає менш ніж за годину. Інколи один і той же матеріал виставляється два-три рази. Воно й не дивно, бо люди не встигають побачити, а перевірити чи прочитати і взагалі неможливо. Все це примусило мене ЩЕ РАЗ звернутися до редакції НП, а поки стрічка лінків не працює як треба, я буду виставляти свої лінки в розділі Статті з ссилкою на джерело і тегами *Передрук*.

Пропоную іншим авторам також підтримати мою пропозицію. Може це таки спонукає редакцію до дії.

З повагою Вікторія.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua