Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
екологія   Наша Справа   парк Либідський

ЗАХИСТИТИ ПАРК ЛИБІДСЬКИЙ – НАША СПРАВА!


11
Рейтинг
11


Голосов "за"
11

Голосов "против"
0

1 серпня активістами Ініціативи "Наша Справа" спільно з місцевими жителями проведено прибирання парку Либідський.

ЗАХИСТИТИ ПАРК ЛИБІДСЬКИЙ – НАША СПРАВА!
Після жвавої, але в цілому конструктивної дискусії з представниками міліції активісти поприбирали парк від сміття. Окрім цього відбулось спілкування з місцевими мешканцями на предмет подальших планів щодо захисту парку. Після заходу активісти Ініціативи "Наша Справа" поширили серед мешканців довколишніх будинків листівку з закликом боротись за парк Либідський.

Окрім цього активісти провели шипування дерев з метою ускладнення процесу їх вирубки.

Як відомо, цей парк опинився під загрозою знищення з боку Російської Православної Церкви (УПЦ МП), яка без погодження з мешканцями збирається будувати на місці парку церкву, готель, ресторан та автопаркінг. Забудовники заявляють, що парк Либідський є занедбаним і засміченим. Тому акція прибирання парку довела, що кияни дбають за це місце відпочинку мешканців району станція Либідська.

Це перша акція Ініціативи "Наша Справа", учасниками якої є представники різних громадських організацій, спрямована на захист парку Либідський. Попереду нові заходи та ініціативи. Ми віримо, що спільна дія громадських організацій та місцевих мешканців дасть свій результат і парк Либідський буде збережено.

Прес-служба Ініціативи "Наша Справа"

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua