Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Українське суспльство

Мультфільм "Південний парк" як видображення нашої дійсності!


3
Рейтинг
3


Голосов "за"
5

Голосов "против"
2

Я є затятим прихильником мультфільму "Південний парк", який іде на телеканалі MTV-Україна. У деяких країнах його заборонили. Слава Богу у нас до цього не додумались. Але, найголовніше цей серіал відображає людську дійсність. Хоча мультик американський, але я у ньому бачу гарну пародію на наше українське життя.

Мультфільм ''Південний парк'' як видображення нашої дійсності!
Я є затятим прихильником мультфільму "Південний парк", який іде на телеканалі MTV-Україна. У деяких країнах його заборонили. Слава Богу у нас до цього не додумались. Але, найголовніше це те, що серіал відображає наше людське нутро. Саме цим він мені і подобається. Хоча мультик американський, але я у ньому бачу гарну пародію на наше українське життя.

Деякі мої знайомі просто не переносять цей фільм. Проте, я не бачу ніяких причин для негативного ставлення до нього, адже він показує нас такими, якими миє.

Хіба у нас народ не мотюкається на право і на ліво!?

Хіба не приймають закони чи правила, які є просто безглуздими!?

А наші діти, вони вже у третьому класі курять і гнуть матюки. Я вже мовчу про взаємостосунки, які панують між дітьми в українських школах.

Ставлення до бідних і до людей нижчих за тебе за соціальним статусом, хіба у нас не так ставляться як це показано у фільмі!?

Автори серіалу дуже влучно помітили людськи вади і гарно їх висвітлили у своєму мультфільмі.

Тому я пропоную кожному подивитись хоча б одну серію цього мультика (особливо нашим політикам) і зробити висновки для себе!


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua