Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
9
Рейтинг
9


Голосов "за"
13

Голосов "против"
4

Психологи розкрили секрет щасливого й успішного життя (вісім порад)

Никита | 18.06.2009 14:24
Плануйте свій Успіх. Шукайте нестандартні шляхи вирішення проблем. Ідіть назустріч своїм страхам! Принцип Парето (20/80) – зібравши 20% інформації, треба починати діяти. Живіть так, як "хочеться", а не так, як "треба". Беріть на себе відповідальність. Дійте рішуче, не відкладайте на потім.
Комментарии
+
Але! У назві статті поєднані різні речі! Про успішне життя пише – так, а от чи про щасливе? Тут вже справа індивідуальна.
Шлях, вибраний мозком.
Шлях, вибраний серцем.
Вони переважно антагоністи.
Якщо керуватися лише мозком, то куди він заведе людство років за сто – тисячу? Було б добре написати статтю про варіанти розвитку людства за різних психологічних умов, наприклад – в фетиші споживацтва...
Візьметеся, авторе?;)
Никита   | 19.06.2009 11:53
Тримайхвістпістолетом:
Було б добре написати статтю про варіанти розвитку людства за різних психологічних умов, наприклад – в фетиші споживацтва...
Візьметеся, авторе?;)
Я, між іншим, вже про щось подібне писав: Просто розірвати зв"язок між рівнем споживання і якістю життя!
Никита   | 19.06.2009 11:59
Тримайхвістпістолетом:
Про успішне життя пише – так, а от чи про щасливе?
Все-таки між успішністю і відчуттям щастя існує тісний зв"язок. В усякому разі, успішній людині легше відчути себе щасливим, аніж невдасі, погодьтеся! А також НМД дуже важливим є принцип Живіть так, як "хочеться", а не так, як "треба".
Людина, що досягла успіху і живе так, як їй справді хочеться – це МАЙЖЕ щаслива людина (?)
Никита:
Справді, я читав ту статтю, але тоді обговорення не читав.
Як з"явиться час, подумаю що відповісти – тема важлива, так би мовити – роздоріжжя. Дам знати, зараз добраніч!
Так... з чого почати...

Насамперед мені треба було ознайомитися з обговоренням вказаної статті – щоб не повторити вже сказане. Хороше обговорення! Кожен додав свою частку до мозаїки, навіть Сибіряк)).

Якось воно поєднане – щастя, розвиток (?) і доля людства.
Звичайно – краще бути багатим і здоровим, ніж бідним і хворим. Але така думка – то ілюзія, вирвана з реальності.
Людина існує в суспільстві. І хоч вона у своїх вчинках керується своїми нормами меж, але ці норми не повинні виходити за суспільні норми, принаймі – не завдавати шкоди іншим.
Тому що "братковицький вбивця" теж жив за принципами, що викладенні у статті. Так він пояснював свої вчинки. Він був щасливий...
Коли народжується маленька Людина, то від батьків вона успадковує генотип, але аж ніяк не фенотип, який формується пізніше.
Ми, дорослі, докладаємося до того, що у дітей формується світогляд, причому вони навчаються як і доброго, так і поганого. Ми, люди, всі свої недоліки несемо зі собою у торбі на плечах, намагаючись її не помічати.
У кожної людини – своє відчуття щастя. Крім того, з часом для індивіда саме почуття щастя змінюється.
Дитина може бути щаслива від того, що залізе в теплу калюжу чи зловить бабиного півня та помацає його коралі. Або з рогатки повибиває вікна вреднющій сусідці))
Суспільство має закладати норми поведінки кожному з себе змалку. Тому що як не буде цим займатися – вони самі навчаться, а чого?
Дуже важливо, щоб все було на своєму місці і частинка цілого не намагалася б замістити собою все ціле.
Ось ця стаття. Це поради для успіху у справі. Не дуже сильно більше за це.
Як навчитися толково використовувати принцип мені додасться те, що відніметься в тебе. Для бізнесу це дуже добре. А для щастя? Тут відбувається підміна цілого часткою. Робіть так як книжка пише, і може колись будете мати змогу в дечому жити як хочеться!
Як хочеться – кому це треба? – комусь же треба! – де гарантія, що в кінці свого життєвого шляху людина раптом зрозуміє, що гналася зовсім не за тим, що слід, і що час був просто змарнований...
Гадаю, що гуцул в Карпатах часто куди щасливіший за пестунчика долі, бо хоч останній може багато що купити, але це не робить його вільнішим всередині...

Гонитва... – більше, більше! Щоб акції росли, виробництво розширювалося, оборудки були успішними... Все в перерахунку на те, щоб якомога більше нагромадити засобів обміну...
І забувають, що купити можна не все, хоч і все має свою ціну...
У цій гонитві учасники бачуть лише мету і самих себе – хто на якій позиції. Роздивлятися навколо немає часу – опинишся позаду.
А слід було б.

До чого може призвести заміна у свідомості людей уяви себе у світі на уяву я в економічних відносинах?
Заради економії ми насичуємо навколишне середовище, в якому живемо, хімічно активними речовинами. Вживаємо їжу, в якій з бізнесових міркувавнь змінено природну основу – а зміна геному це є та сама мутація.
Думаємо, що все буде добре і нам не зашкодить. Не зашкодить доки? Такі зміни як правило накопичуються непомітно, а потім – кількісна ознака переходить у якісну, раптово.
І дарма, що буде винайдений спосіб замінити чимось двигун внутрішнього згорання чи спосіб руйнувати міжмолекулярні зв*язки (те, що економічно вигідно)...
А як наслідок намагання досягти успіху всіма одночасно отримаємо: пандемії смертельних вірусів (які змінили ми самі), пошкоджений геном, отруєну природу, світ влади корпорацій – які лише вибраним влаштовуватимуть пристройну екологічну нішу для житття, - тільки їм, досягшим успіху, щасливчикам, пестунчикам долі...

Так буде...

Якщо не зупинемося... і не озирнемося навколо... і не подумаємо – куди ідеш, Людино?... і не виправимо свій світогляд...
Львів'янка   | 24.06.2009 10:44
Мені найбільше сподобалось, "НАЗУСТРІЧ СТРАХУ..."
Никита   | 24.06.2009 11:08
Львів'янка:
Мені найбільше сподобалось, "НАЗУСТРІЧ СТРАХУ..."
Якщо порівняти цей принцип з
Живіть так, як "хочеться", а не так, як "треба".
і пошукати життєві приклади, то ще невідомо, для чого потрібно більше мужності: пійти назустріч страху чи зробити так, як сам хочеш (а не як від тебе очікують і вимагають інші).
Львів'янка   | 24.06.2009 11:36
Живіть так, як "хочеться", а не так, як "треба".
Е, ні ТАК неможна, людина живе в суспільстві і з суспільством потрібно рахуватись, потрібно жити керуючись правилами суспільства.
"на зустріч страху"-це сьогоднішні реалії, бо чомусь надоїло в СТРАХУ жити.
Швидше це вже не страх- це постійне очікування якоїсь "подляни".
"Подляна"-це наприклад зміна ПО-СЕРЕДИНІ року оподаткування.
Подляна-це раптом зміна заповнення видаткових і прибуткових касових ордерів. (зовсім недавно ввели ордери СУВОРОЇ звітності --народ накупив -раптом відмінили, зараз знову без обговорення раптом із 16 червня. Чому саме по-середині року, та ще місяця?
Ці "подляни" заставляють боятись...
Львів'янка   | 24.06.2009 11:40
Ці "подляни" заставляють боятись, боятись не встигнути прочитати, боятись допустити помилку- одночасно викликає непевність.
В страху навіть"свині" худнуть...
А що можна говорити про ЛЮДИНУ яка ще змушена працювати і СТАРАТИСЬ розвиватись.
Подлян дуже багато-особливо в сьогоденні, подляни як "клубок" постійно накеочуються і накочуються...захиститись можна тільки ВТЕЧОЮ? Куди тікати?
Куди можна тікати від СЕБЕ?
Львів'янка   | 24.06.2009 11:46
Тримайхвістпістолетом
Якщо не зупинемося... і не озирнемося навколо... і не подумаємо – куди ідеш, Людино?... і не виправимо свій світогляд...
-куди ідеш, Людино?...
Ходьба на БІГ перетворилась.
...куди біжить суспільство? Чи раптом біжати Людині, кості не переламає?
Самые комментируемые
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua