Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Шевченківська родина" об'єднала шевченківські сім'ї

Катря | 29.05.2009 20:57

-14
Рейтинг
-14


Голосов "за"
3

Голосов "против"
17

Вже шостий рік поспіль районний фестиваль "Ми – єдина Шевченківська родина" збирає шевченківців, аби нагадати про вічні сімейні цінності.

Вже шостий рік поспіль районний фестиваль "Ми – єдина Шевченківська родина" збирає шевченківців, аби нагадати про вічні сімейні цінності. Свято традиційно проходить до Міжнародного дня сім'ї. У 2009 році фестиваль "Ми – єдина Шевченківська родина" став міжнародним. Він об'єднав сім'ї з України, Індії, Алжиру. Гостями свята стали керівництво Шевченківської районної в м. Києві державної адміністрації, надзвичайний і повноважний посол Алжиру в Україні Й. В. Пан Мокадем Бафдаль, представники Центру у справах сім'ї та жінок району і, звичайно, молодята, багатодітні сім'ї, "ветерани" подружнього життя, мешканці району та активісти Шевченківського осередку ВО "Батьківщина". Гості свята отримали можливість ознайомитися з українськими родинними традиціями та цінностями, послухати бандуру та більше дізнатися про національну вишивку. Подарунком же для всіх присутніх став святковий концерт, який об'єднав оперні арії, індійські танці, блюз та інструментальну музику. – Сім'я – це сила та міць будь-якої людини, її впевненість у собі та завтрашньому дні. Вже доведено, що у дружніх родинах зростають більш розумні та талановиті діти, вони легше навчаються і пристосовуються до життя. Тож БЮТівці Шевченківського району і надалі підтримуватимуть ідею проведення подібних родинних заходів та фестивалів, які згуртовують сім'ї, нагадують про споконвічні цінності, прадавні традиції, – прокоментував подію голова Шевченківської парторганізації ВО "Батьківщина" Павло Аніськович.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua