Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Діти заробітчан страждають

ZBZS | 22.05.2009 12:17

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
1

Голосов "против"
1

По правді, Батьківщина там, де батьки. І весь патріотизм, націоналізм, та вся ідеологія – це Родина, міцна, здорова українська РОДИНА.

Діти заробітчан страждають
Наше покоління, котре народилося і виросло у Незалежній Україні, не хворіє націоналізмом. Ідеологія патріотизму на сьогодні просто відсутня, як і культура. Завдячуючи родинній свідомості та правді наших дідів, ми історично ствердилися як покоління волелюбних і сміливих людей. Однак такого болю, як виїзд за кордон наших матерів, не завдала жодна із воєн, які нівечили нашу Україну. Це пряме посягання на святе – на Родину.

Ми готові стати на захист нашої держави, поповнити ряди воїнів-захисників. Але чому ми не спроможні захистити своїх матерів від безголової влади?!!

Все, що склалося у нашій молодій незалежній державі, я не збираюся ні аналізувати, ні засуджувати. Це закономірний процес у кризовій ситуації. Єдине мені, хочеться звернутися до своїх ровесників: "Повертайте маму додому. Особливо хлопці, сини. Ми стаємо чоловіками, і не дозволяймо собі, щоб нас утримували матері. Заробляти повинні ми."

По правді, Батьківщина там, де батьки. І весь патріотизм, націоналізм, та вся ідеологія – це Родина, міцна, здорова українська РОДИНА.

В школі таких дітей класифікують то на "соціальних сиріт", то "неповноцінні сім'ї", "діти заробітчан". Я хочу бути собою. Хочу, щоб ніхто не знав такої ранньої розлуки з батьками. Щоб не обкрадали, наше дитинство і ми не дорослішали не по віку. І якщо у вас є змога говорити відкрито скажіть, що це злочин, обездолювати дітей.

Петро (м. Івано-Франківськ)

Вісник Малозахищених


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua