Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
3
Рейтинг
3


Голосов "за"
6

Голосов "против"
3

БЮТ фальсифицировал результаты "Евровидения"?

Алекс Брут | 21.05.2009 18:22
Автор публикации участвовал в отправке голосов за номер 11, при чем использовались для этого венгерские телефонные карточки. Всего было зайдествовано около 300 студентов, которых привезли из Ужгорода на 7 автобусах "Богдан". В то же время организаторы фальсификации оказались из БЮТ-а.
Комментарии
Львів'янка   | 21.05.2009 18:32
Для чого? Яка мета?
Алекс Брут   | 21.05.2009 18:39
Цього ніхто не розуміє. Адже під номером 11 був Азербайджан (Араш). Може це якась азербайджанська мафія організувала, а підключила місцевих бютівців?
Львів'янка   | 21.05.2009 18:57
Чому саме БЮТівців?
БЮТ в нас "добревгодована" партія,для чого їм це?
Никита   | 21.05.2009 19:19
Алекс Брут:
Цього ніхто не розуміє
Класна відповідь, в дусі Пелевіна:) або Стругацьких.
А й правда:
ЦЬОГО НІХТО НЕ РОЗУМІЄ.
ЗаХар   | 21.05.2009 19:23
Як гіпотеза. БЮТ сам по собі ні до чого. А от місцевий відділок з групою організованих активістів... От його можна вигідно здати в оренду. Вигідно для себе особисто, а не для партії, звісно
Львів'янка   | 21.05.2009 19:28
Напевне.
Це ж моральні ЗЛИДНІ!
8888   | 21.05.2009 21:00
Львів'янка:
БЮТ – пята колона Кремля в Україні
Львів'янка   | 21.05.2009 21:06
8888:
Львів'янка:
БЮТ – пята колона Кремля в Україні
Я це знаю! Я добре знаю,я навіть бачила їхні очі!
Але із ними потрібно придумати як боротись...бо це паразити,як вжились в наше серодовище. Вони знають нашу психологію (здебільшого вони формували психологію стареньких людей, впродовж останніх 5-ти років).
А ще вони секта-думаю мають потужних зомбістських психологів-бо впливають на аудиторію-породжуть внутрішній страх...боязнь завтрашнього дня.!
Але-туман розвіється і сонечко проб"ється.
sane   | 21.05.2009 22:58
Автор, Вам за себя не страшно?
Вы пробовали себе объяснить, причём БЮТ к Евровидению? И как Юля использует результаты голосования на выборах Президента?
Это уже клинический бред.
Львів'янка   | 22.05.2009 09:41
sane:
Автор, Вам за себя не страшно?
Вы пробовали себе объяснить, причём БЮТ к Евровидению? И как Юля использует результаты голосования на выборах Президента?
Это уже клинический бред.
Це не фантазії.
Де гарантії що БЮТ не опробує "нівітні" шахрайські методи? Гарантій немає.
БЮТ -це моральний ЗЛИДЕНЬ.
sane   | 22.05.2009 13:00
Львів'янка:
Це не фантазії.
Де гарантії що БЮТ не опробує "нівітні" шахрайські методи? Гарантій немає.
БЮТ -це моральний ЗЛИДЕНЬ.
Вы предполагаете, что за Президента мы будем голосовать СМС-ками?
Я понимаю, что Вы жутко не любите Юлю. На здоровье, это Ваше право. Но нельзя же делать из себя посмешище. И, потом, вспомните, что порядочные люди, прежде чем высказаться, заботятся о том, чтобы информация, кроме фантазий и вымыслов, содержала ФАКТЫ! У Вас они, конечно есть, иначе бы Вы не высказывались так категорично?
Кстати, кроме БЮТ, есть и другие моральные злыдни, например, ПР, Литвин, особенно, Ющенко – он уже почти всем это доказал. Кроме 2%, конечно.