Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
вчинки   ВО Батьківщина

БЮТівці опікуються дітьми з малозабезпечених сімей

Катря | 27.04.2009 22:34

-21
Рейтинг
-21


Голосов "за"
1

Голосов "против"
22

Аби підтримати святковий настрій дітей-інвалідів та дітей із соціально незабезпечених родин, БЮТівці вирішили відвідати районні дитячі будинки та благодійні організації.

Відбулося одне з головних християнських свят – світлий Великдень. Усі вітали одне одного, обмінювались пасхальними подарунками, бажали близьким добра та миру, адже Воскресіння Христа – це символ найвищого милосердя та людяності. Аби підтримати святковий настрій дітей-інвалідів та дітей із соціально незабезпечених родин, БЮТівці вирішили відвідати районні дитячі будинки та благодійні організації. Голова Шевченківської районної парторганізації ВО "Батьківщина" Павло Аніськович та голова районного осередку ВО "Жінки Батьківщина" Валентина Дзиганська закликали місцевих підприємців посприяти в організації свята. Приємно, що ніхто не залишився байдужим до ініціативи БЮТівців. Зокрема, у переддень свята депутати та активісти БЮТ завітали до Міжнародного благодійного фонду "Допомоги дітям Чорнобиля". Валентина Дзиганська та Павло Аніськович подарували дітям солодкі презенти – паски та фруктові соки, а головне – відчуття того, що вони не забуті, що є кому про них піклуватися. Недарма кажуть, що допомога нужденним, кожна добра справа завжди воздасться сторицею. Тому нехай ці дні та подальші надихають нас об'єктивно оцінювати свої вчинки, бути добрішими, милосерднішими та терплячішими один до одного.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua