Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Семінар для жінок пройшов у Солом'янці


-19
Рейтинг
-19


Голосов "за"
0

Голосов "против"
19

Семінар

Громадською організацією "Жінки Батьківщини" Соломянської РПО, під керівництвом голови організації, голови ППО N7, Наталії Ганзевич, було проведено семінар, присвячений психології жінки. Захід відбувся 20 березня в Солом'янському центрі у справах жінок. Перед учасниками семінару виступила психолог Наталія Клименко з Інституту соціальної та політичної психології. До участі у заході були запрошені жінки, проживаючі у Солом'янському районі, члени партії "Батьківщина". Семінар з жіночої психології проходив впродовж цілого дня і тривав близько семи годин. За цей час учасники дізналися багато цікавої і корисної інформації, мали змогу отримати відповіді на запитання, які їх турбують, поділитися своїми думками стосовно психології жінок. Солом'янські жінки не лише слухали лектора, а й мали можливість поспілкувалися із виступаючим психологом у режимі питання-відповідь.

Такі семінари є надзвичайно важливими та корисними, адже дають можливість жінкам дізнатися більше інформації про психологію, дають поштовх до самореалізації і, відповідно, до глибшого пізнання свого "я".


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua