Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Година Землі   екологічне мислення   доцільне гоподарювання   виховання   СПІЛЬНОТА УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ

Година Землі: починати і з себе – варто

Киянка | 29.03.2009 12:50

9
Рейтинг
9


Голосов "за"
13

Голосов "против"
4

Розгортайму цю годину в постійне доцільне втілення екологічного мислення, починаючи з нашого дому й подвір"я

Година Землі: починати і з себе – варто
Чесно кажучи, пропустила я вчора Годину Землі – забула. Втім, ми вдома завжди стараємося доцільно економити все, що можемо – не тільки і не стільки із хвилинної матеріальної вигоди для гаманця, скільки з розуміння, що це варто робити для спільного блага.

Мене не обходить, що слова "спільне благо" – заїжджені. Для мене, для нас це – цінність, над якою варто й гідно працювати. Я не знаю, як саме й наскільки година виключення електроприладів в домівках допоможе, але вважаю, що хоча б з агітаційно-виховними цілями це того вартує. Однак, головне – послідовно втілювати екологічне мислення, хоча б у власному оточенні для початку. Я не маю на увазі крайнощів типу бігати голяком на демонстраціях проти хутряних шуб:) і навіть відмови від новорічної ялинки (якщо вона куплена з легального базару, куди приїхала внаслідок планових формувань посадок), йдеться про речі елементарні – не витрачати всякі ресурси більше розумних потреб, на примхи-зайвощі.

Можна дещо зробити і поза домом – наприклад, поцікавитися, коли під ним будуть контейнери для роздільного збору сміття (одних кульків та пластикових упаковок нині багато родин викидають щодня десяток), і що для цього треба зробити.

Потім – зараз весна розтеплюється. Крім планових прибирань території двірниками (чого теж варто добиватися, де такого нема), корисно вийти родинами разом з дітьми, а може і з сусідами, та зробити щось по впорядкуванню власного подвір"я, посадити якусь зелень.

Наша спільна година-друга Землі тоді проростатиме не лише додатковими пагінцями виробників кисню біля нашого житла, але й – паростками справді господарського ставлення до раціонального облаштування свого життя у наших дітей, що буде реальним вкладом у розбудову здорового фізично й морально довкілля.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua