Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Концерт для жінок-ветеранів пройшов у будинку культури "Дарниця"

Лана | 14.03.2009 15:38

-8
Рейтинг
-8


Голосов "за"
1

Голосов "против"
9

концерт та поздоровлення для жінок-ветеранів.

До свята 8-го березня за сприяння депутатів Дарницької районної в місті Києві ради фракції Блоку Юлії Тимошенко Валентини Руденко, Дмитра Стрижова а також за участі Дарницької районної партійної організації ВО"Батьківщина" у будинку культури "Дарниця" (вул.Заслонова,18) був влаштований концерт та поздоровлення для жінок-ветеранів.

"Прийміть наші сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята – 8 Березня, адже все найсвітліше, що є у нашому житті – весна, радість, щастя, кохання, пов'язане з Жінкою – берегинею роду людського. Бажаємо Вам міцного здоров'я, великого жіночого щастя, добра, любові. Нехай у Вашому домі будуть спокій та добробут, щоб кожен прийдешній день Ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і спокоєм! Єдності, злагоди і благополуччя Вашим родинам, нехай серця Ваші будуть зігріті теплом та повагою рідних і близьких. Зі святом Весни, Вас шановні наші жінки!"- привітали жінок депутати.

Всі запрошені жінки отримали чудові подарунки.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua