Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
11
Рейтинг
11


Голосов "за"
14

Голосов "против"
3

Комментарии
ЗаХар   | 6.03.2009 22:27
+
Киянка   | 6.03.2009 22:30
Дякую
А цікаво, як в кого на роботі це відбувається (святкування гендерних свят)? І вдома теж? Я в даному разі написала лише про роботу, але в іншому місці вже згадувала, що вдома ми й раніше, з батьками, власне й не святкували 23/8, не кажучи вже про зараз (натомість вистачає інших свят в родині)
Никита   | 6.03.2009 23:26
У Франції є День матері, День батька і навіть День бабусі, коли поздоровляють всіх жінок старше 55 років. Ну і звісно День святого Валентина.
Наскільки я знаю, такого свята, щоб просто жінки і чоловіки поздоровляли один одного – просто за те, що ти жінка чи чоловік – такого тут немає:)
Киянка   | 6.03.2009 23:39
Цікаво, дякую.

Не знаю, як в чоловіків, але в жінок, котрі не мають дітей/онуків, і їх вітають (або ж не вітають), можуть виникати гіркі почуття, це я можу собі уявити. Звісно, це не привід не відзначати свята Матері/Батька/Бабусі (до речі, а як же Дідусі???), але все ж мені здається, що свято Жінок та Чоловіків може бути корисним. А взагалі, все залежить від того, хто і як організує таке свято
Никита   | 7.03.2009 00:05
Киянка:
Щодо дідусів я обов"язково виясню ще додатково, може, просто пропустив. Адже ці свята носять чисто сімейний характер.
Люди вітають одне одного в день св. Валентина. Я уявляю собі, які гіркі почуття в того, хто залишається один в цей день. Але тут нічого не вдієш.
Але традиції такої, щоб вітали жінку просто за те, що вона жінка, тут дійсно немає, отже, і розчарувань з цього приводу також.
Пригадую, колись французи були в Києві на 8 березня; вони дуже дивувалися святковій атмосфері, адже цього не можна не помітити, хоча б те, як майже всі жінки на вулиці з квітами...Вони тоді казали: так, у вас це дійсно народне свято... Так вони оцінювали. І та жінка, яку ніхто не
Никита   | 7.03.2009 00:06
поздоровив в цей день, вона дійсно може бути дуже розчарована...
Киянка   | 7.03.2009 00:12
Мені подобається, як підлітків в журналі "Сто талантів" вид-ва "Свічадо" (про який вже не НП писала) спрямовують щодо дня св.Валентина (вітати не лише ту дівчину/хлопця, котрі симпатичні – але вітати як коханих тільки Коханих – а також вітати і друзів, знайомих, особливо самотніх, яким можна приділити увагу, за щось ними позахоплюватися, щось хороше побажати)
Никита   | 7.03.2009 00:19
Киянка:
а також вітати і друзів, знайомих, особливо самотніх, яким можна приділити увагу, за щось ними позахоплюватися, щось хороше побажати)
Але ж це робиться, наприклад, на Різдво, коли людина намагається привітати всіх своїх знайомих. Але – без гендерного відтінку.
Киянка   | 7.03.2009 00:25
Так, робиться, але то спеціально для того (так радять в журналі щодо св.В.) щоб самотнім людям теж подарувати часточку тепла любові саме в те свято
Никита   | 7.03.2009 00:30
Що я хочу сказати: у Франції немає такої традиції, щоб в один прекрасний день чоловіки вітали жінок. Ніхто цього й не чекає. Але в нас така традиція є. 8 березня це є загальнонародне жіноче свято. Не знаю, може. щось змінилось за останні два роки, але раніше було саме так.
Киянко, Ви не пропонуєте зовсім ламати цю традицію, а тільки перенести її на інший день?
Никита   | 7.03.2009 00:45
щоб самотнім людям теж подарувати часточку тепла любові саме в те свято
Я не вірю, що так можна долати чиюсь самотність. Навпаки.
А що тоді робити насправді самотнім людям, яких ніхто так і не привітає?
Киянка   | 7.03.2009 00:47
Можу засвідчити, що останніми роками стало менше жінок повертатися з роботи напередодні відзначання (коли перед 8 березня робочий день) з квітами. Я питала в колег з різних областей – вони підтверджують. А ще – молодих жінок та дівчат серед тих, про кого зараз пишу, меншає (а на 14 лютого – більшає).

Мені здається, можна було залишити свято Чоловіків/Жінок разом або два окремо, але в інший час (хоч початко всени теж непогано, тільки не календарний, а пізніше, скажімо, в районі весняного рівнодення, тоді вже погода більш весняна). І розробити непопсові сценарії, в першу чергу для школярів, бо серед дорослих вже багато не змінять думку (хто хотів, вже змінив)
Киянка   | 7.03.2009 00:49
Щодо долання самотності – ну, так як пропонують, все ж краще. Ну і на всіх в будь-якому разі, справді, не вгодиш, всім неба не прихилити...
  | 7.03.2009 09:02
на жаль всі ці ритуали ніби поваги до протилежної статі на роботі перетворились на звичайну пянку. В Польші все,аналогічно, як у Франції.На мою думку, чим більше влада рекламує це свято, тим більше замовчується проблем. А при совітах взагалі пародія: солодкі вітання від офіціозу, а вийди на вулицю й глянь, хто ломами й кайлом працює на залізничному полотні.Мужик один чи два керують з руками в кишенях...Самые комментируемые
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua