Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
ЗНО   екзамени   іспити   тести   відеопосібники   аудіопосібники

Новітні навчальні посібники StudyBuddy допоможуть школярам знати більше, ніж інші


-2
Рейтинг
-2


Голосов "за"
1

Голосов "против"
3

Починаючи з березня, школярі отримають можливість краще підготуватися до іспитів і незалежного оцінювання – на ринку освітніх матеріалів з'явилися навчальні посібники нового формату.

Новітні навчальні посібники StudyBuddy допоможуть школярам знати більше, ніж інші
StudyBuddy (www.studybuddy.com.ua) – це навчальні посібники для школярів старших класів та абітурієнтів, які допоможуть при підготовці для складання шкільних іспитів, вступних іспитів до ВИШів та зовнішнього незалежного оцінювання. Навчальні матеріали являють собою серію аудіо-відео посібників із основних шкільних предметів на DVD дисках. Посібники охоплюють програму 8 – 11 класів.

Починаючи з березня, школярі отримають можливість краще підготуватися до іспитів і незалежного оцінювання – на ринку освітніх матеріалів з'явилися навчальні посібники нового формату.

Основна відмінність від традиційних підручників полягає в тому, що сучасні навчальні посібники повністю візуалізують навчальний матеріал. Курс виглядає як захоплюючий навчальний фільм, містить прості та доступні приклади, ілюстрації, оскільки навчальний матеріал, який здатен викликати у нашій свідомості яскраві асоціативні образи, запам'ятовується краще. Крім того, учні можуть використовувати підручник в аудіоформаті – уроки зручно записувати на плеєр та слухати по дорозі додому чи до школи. Всі відео та аудіо матеріали включено до одного DVD диску.

Відрізняється і спосіб подачі навчального матеріалу, який здатен забезпечити цілісне, моментальне сприйняття інформації (досягається шляхом спеціальної підготовки текстів і відеоряду). Такий спосіб подачі залучає односасно зорову та слухову пам'ять.

Навчальні посібники нового формату називаються StudyBuddy і доступні у продажу в одноіменному інтернет-магазині. Посібники охоплюють програму 8 – 11 класів.

На даному етапі випущено DVD посібники з трьох дисциплін на двох мовах:

• "Загальна Біологія", ("Общая Биология");

• "Людина і її здоров'я", ("Человек и его здоровье");

• "Фізика", ("Физика").

Покупці посібників "StudyBuddy" отримують також абонентське обслуговування, постійну інформаційну підтримку з індивідуальним підходом до кожного учня. Для зареєстрованих користувачів сайту також буде доступне розгорнуте тестування із вибраної дисципліни. Це тестування розроблене у відповідності із Зовнішнім незалежним оцінюванням.

Розробкою та реалізацією навчальних DVD дисків займається компанія "Сучасні освітні технології" ("СОТ"). Ціль компанії – вирішити проблему недостатніх знань при складанні іспитів та тестів. Основний напрямок діяльності – розробка і виробництво навчальних аудіо-відео посібників на DVD дисках. Найближчі плани: подальша розробка та видання аудіо-відео матеріалів як для школярів, так і для студентської та дорослої аудиторії на різну тематику.

Говорить менеджер "StudyBuddy", Юлія Беліловська:

"Наша компания впевнена, що запорукую успішного майбутнього кожної дитини є якісна освіта. Саме тому компанія "СОТ" почала розробку і реалізацію сучасних навчальних посібників – інтегрованого аудіо-відео навчального матеріалу, створеного за спеціальною методикою інтенсивного запам'ятовування. Сучасні діти потребують сучасного підходу, і навчальні посібники Study Buddy – зручне для них рішення, оскільки розроблені для використання на компьютері, mp3 плеєрі,, iPod'і і т.д. Ми щиро прагнемо перетворити навчання на більш цікавий і захоплюючий процес, який у кінці кінців давав би чіткі ефективні результати."

Датальнішу інформацію про продукцію та компанію можна знайти на сайті www.studybuddy.com.ua


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua