Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
19
Рейтинг
19


Голосов "за"
21

Голосов "против"
2

Комментарии
Дуже цікаво. Обов"язково збережу в досьє НП

Негарно кияни, негарно. Починається 1999 рік?
Victoria   | 17.02.2009 19:20
Володимир Кучмовоз:
До чого тут гарно чи негарно? НП повідомляла що має технічні проблеми.
Ви надто шляхетної думки про звичайних людей. Про звичайнісіньких...

Певно тривале життя в цивілізованій Німеччині дається Вам, пані, взнаки. Тож я за Вас тішуся

))
Никита   | 17.02.2009 20:07
Наскільки я розумію, статті і лінки не зникли, а просто не відображаються в списку авторів на їхніх сторінках. Але їх можна знайти, набравши назву чи ключове слово в пошуковику. Ті, що найбільш коментовані, є на відповідних сторінках.
  | 17.02.2009 20:40
Свідаміти, на смітник!
  | 17.02.2009 22:02
Я же говорю: начались москализмы.
  | 17.02.2009 22:07
Никита:
Наскільки я розумію, статті і лінки не зникли, а просто не відображаються в списку авторів на їхніх сторінках. Але їх можна знайти, набравши назву чи ключове слово в пошуковику. Ті, що найбільш коментовані, є на відповідних сторінках.
Совершенно верно.
Не бейтесь в истерике, Виктория, – свои шедевры можете найти в соответствующих разделах. Все записано и учтено как на бесовских хартиях.
Разладилась система учета рейтинга и кол-ва сообщений.
  | 17.02.2009 22:15
Анатолій:
Я же говорю: начались москализмы.
Та що ви!
Опять вам москали в штаны нассали?:)
Скорее, судя по буферизации, пытаются поставить фильтры. Работа кипит, щепки летят
  | 17.02.2009 22:35
В бєрлінє строжайший контроль і учот,
халява свідомим в штани нє тічот,
не пхає їм бабкі бабльога в карман,
голодний остався свідомий баран.

Десь лінки пропали, народний одмін
кривими граблями чіпля їх на тин,
бєрлінськая тітька й улас без штанів,
лиш хрока лікуіт – он рєйтінг наїв.
  | 17.02.2009 22:44
АбАжАю мову!!!))))))))))))))))))))
  | 17.02.2009 23:22
Виктория, а я перехожу на старые статьи через урлы Журнала в браузере и у меня тоже все находится! Не переживайте, пожалуйста, раз статьи не пропали рейтинг вам поднимут!
Анжела
Leon   | 17.02.2009 23:51
Це якісь технічні проблеми. Лінки, статті є. Особисті сторінки (про авторів) не поновлюються. Якийсь глюк, напевне...
  | 18.02.2009 00:08
Victoria:

Мой Вам плюс! Нет – четыре плюса!!!
Главное не сдавайтесь, Вика. Вы с таким трудом научились регистрации, Вы уважаемый автор почти четырех статей и одного обращения, Ваш рейтинг превысил две тысячи, – пусть не думают, что Вы как торговка с Привоза дерете глотку по любому поводу.
Ни шагу назад!
Вадим Анатольевич
Leon   | 18.02.2009 00:17
ANONIM:
Victoria:

Мой Вам плюс! Нет – четыре плюса!!!
Главное не сдавайтесь, Вика. Вы с таким трудом научились регистрации, Вы уважаемый автор почти четырех статей и одного обращения, Ваш рейтинг превысил две тысячи, – пусть не думают, что Вы как торговка с Привоза дерете глотку по любому поводу.
Ни шагу назад!
Вадим Анатольевич
Громадянин "Смотрящій"? Попрацюйте над власним вихованням.
Никита   | 18.02.2009 00:45
ANONIM:

Мой Вам плюс! Нет – четыре плюса!!! Вы с таким трудом научились регистрации...
Вадим Анатольевич
Увы, Вадим Анатольевич. Поскольку Вы так и не научились регистрации, Ваши все четыре плюса пошли за молоком...