Народные блоги
http://narodna.pravda.com.ua/rus/life/494e88f3afccb/

Vivre l'école! Школа назавжди!

Станіслав | 21.12.2008 20:20

Дивлюся франц. телеканал TV5 беруть інтерв'ю з відомими співаком Шарлем Азнавуром. Йому вже за 80-т, а він все каже як йому подобається і як йому хочеться вчитися...

Мені далеко за 30-ть, але і мені також хочеться вчитися. Вчити мови, вчити нові технології, писати конспекти і робити помилки помічаючи, як світ стає більшим і доступнішим – перевага освіченої людини. Освіта в усі часи була перепусткою до іншого, вищого світу. Українецю, який професійно засвоїв одну з сучасних технологій (ІТ, інженерія, медицина, фізика, математика) відкритий для роботи увесь світ, тому, який вивбив мови відкриті університети всього світу У світі науки нікого не цікавить скільки тобі років, цікавить наскільки ти володієш темою і наскільки то готовий засвоювати нові технології.

Політичні еліти кожної країни зацікавлені у співпраці з людьми. Бізнес еліти навіть не потрібно в цьому переконувати – успіх їх бізнесу напряму залежить від кількості дипломованих і кваліфікованих спеціалістів, які працюють в їх структурах.

У ЗМІ про це не говорять (у часи криз і депресій говорити про це не підвищить рейтинг...) Але Інтернет і блогосфера повинні про це говорити – тут багато людей, які здібні до навчання і до нового. Освіченість народу, володіння сучасними технологіями робить населення країни незалежними від урядів і примх багатіїв, незалежними і самодостатніми.

"Ось у мене диплом в кишені, а незалежним і самодостатнім я так і не став" – скаже хтось. А ви витягність диплом і перечитайте, перечитайте роздруковку дисциплін які ви прослухали в університеті пошукайте в Інтернет їх практичне використання. 90% що ці дисципліни або зникли з ринку або потребують поновлення знань, перекваліфікації. А це значить знову за парту... Або навіть не потрібно за парту – в Інтернет вже є більшість з того, що вам потрібно, візьміть те, що тут вже лежить. Особисто я так почав вчити англійську яку ніколи не вчив в школі – почав читати професійні статті в Інтернет.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua