Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Чоловіки! Наша надія і опора!

Філуша | 17.08.2008 04:24

2
Рейтинг
2


Голосов "за"
6

Голосов "против"
4

відносини між статями

Чоловіки! Наша надія й опора!

у женщин есть хотя бы наряды! а чем могут прикрыть свою пустоту мужчины?

Недавно відвідала одну тернопільську дискотеку і була вражена. Малоприємний стриптизер під час свого "еротичного" танцю витягнув дівчину з залу і роздягнув її догола. Як і мало статися все закінчилося сльозами. Плакав звісно не стриптизер. А народ кипів та веселився. Махав руками і голосно викрикував. На мить відчула себе у зоопарку, в вольєрі з приматами. І не повірите (хоча ні, повірите), найогидніше себе вели чоловіки.

Та справа не в самій ситуації, а в тому, що ось воно уже те 21 століття. І ніби все в нас дуже цивілізовано: миємо руки перед їжею і з одягу у нас не лише набедрена пов'язка, а продовжуємо вести себе як дикуни.

В першу чергу це стосується мужчин. Століття йдуть, а чоловіки не змінюються. Змінюються лише прийоми якими вони заманюють самок, і чесно кажучи не в кращу сторону. Питається лише для чого вони так стараються, так багато про це говорять і думають. По суті, середньостатистичний "джентльмен" здатний на 3-4 рази за ніч, і то не щодня.

Мабуть, справа таки не в самому сексі, а в самостверджені через нього. А це, погодьтеся, знову ж таки по-звірячому. Заволодіти більшою кількістю самок, щоб відчути себе домінантним. Таки не дарма існує прислів'я про те, що в житті кожного чоловіка має бути три жінки: мама, дружина і ще хоча б одна, яка вважатиме його чоловіком.

Не хочеться повертатися до наболілих питань про гендерну рівність, але ми жінки прагнули права працювати, щоб якось самоствердитися в житті, а як виявляється, чоловіки використовують нас для цього.

Панове мужчини! Може уже годі? Для вас (бо це таки дійсно для вас. Я як жінка не отримую ніякого естетичного задоволення) усе навколо гудить сексом та еротикою. Преса, телебачення, Інтернет. Куди не поткнись, усюди голі, напівголі, спокусливо одягнені жіночі тіла.

Як на мене, навколо стільки всього пов'язано з сексом, що аж нудить. Так ні! Бачимо голі сідниці і знову втрачаємо голову. А вважаєте себе мудрішою половиною людства! Ха! Насправді ж представляєте собою елементарніший механізм, в якому мозкова діяльність напряму пов'язана з репродуктивною функцією.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua