Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Італія   українці за кордоном   діаспора   заробітчани   емігранти еміграція   четверта хвиля   Рим   ucraini   ucraine   Ucraina   informazione   immigrati   immigrate

У Всесвітній мережі з'явився ще один осередок високопрофесійної української преси

Марія Козачок | 6.08.2008 13:27

14
Рейтинг
14


Голосов "за"
15

Голосов "против"
1

Відкрито сайт "Української газети в Італії" – найбільшого україномовного видання на Апеннінах

У Всесвітній мережі з'явився ще один осередок високопрофесійної української преси
Друковане видання засноване видавничим домом "Іноземці в Італії" у лютому 2006, а його сайт стартував у липні 2008 року за адресою www.gazetaukrainska.com.

Українська газета в Італії – це найбільше україномовне видання, яка розповсюджується по усій території Італії накладом 23 000 примірників. Проте навіть цього немалого тиражу недостатньо щоб задовільнити інформаційні потреби кількасоттисячної армії українських емігрантів.Новий інформаційний канал дасть можливість більшій кількості читачів бути оперативно поінформованими про зміни італійських імміграційних нормативів, отримати роз'яснення законів. І це сприятиме юридичній освіченості читачів, а, отже, допоможе у процесі суспільної інтеграції. Ця – надзвичайно важлива місія Газети, яка виводить її за рамки суто інформативних функцій і робить незамінним компасом у житті українських емігрантів на Апеннінах.

Окремий розділ сайту присвячено життю української діаспори і діяльності українських організацій. Він інформує про головні події у різних частинах країни, розповідає про визначних земляків, підтримує обдаровану творчу молодь, проводить журналістські розслідування. У інших знайдете листи читачів, кримінальну хроніку та ін.

Газета підтримала чимало добрих справ, сприяла проведенню кількох гучних культурологічних акцій. Від заснування видання очолює талановитий журналіст Маріанна Сороневич. Саме завдяки їй, та роботі знаного львівського журналіста Ігора Гулика, це інформаційно-аналітичне видання стало справжнім інтелектуальним провідником для громади. Ми пишемо для людей і про людей, котрі живуть в Італії, але постійно залишаються українцями.

Тому складно оминути увагою цю непересічну подію. Загальну увагу розбурхав вже той факт, що Українська газета – чи не перше в Італії україномовне видання, що представило читачам по-справжньому високотехнологічний та якісний інтернет-ресурс.

Завітайте на сайт і ознайомтесь із найсвіжішими новинами останнього газетного номера, "погортайте" сторінки архіву або дізнайтесь більше про видання. Тут надано шанс отримати текстову добірку одним натиском клавіші комп'ютерної миші. Так само просто знайти матеріал, присвячений конкретній події чи людині – введіть ключове слово у поле пошуку та отримайте миттєвий результат. Крокуючи в ногу з часом, Українська газета уповні використала усі можливості, які надає інтернет для підтримки вільного слова та розвитку громадянського суспільства.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua