Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

В контакті з однокласниками

alladdin | 25.05.2008 18:36

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
3

Голосов "против"
3

Короткий роздум про соціальні мережі

Колись давно, ще у школі, вчителька літератури нам, учням, послала такий месідж – роки довго тягнуться лише у школі, а потім, після вісімнадяти, стрімко несуться повз тебе, неначе швидкий потяг крізь Лісову Бучу.

Не знаю, чи сама вона дійшла до такого умозаключення, чи позичила якусь письменницьку крилату фразу, але протягом свого подальшого дорослого життя ці слова я неодноразово згадував і підтверджував їхню правдивість.

Минуло багато років. Тепер, коли юнацький максималізм згас, і колишні мрії, перш ніж остаточно зникнути за горизонт, встигли повернутись до мене боком, протилежним до обличчя, я все частіше згадую всіх тих декількох сотень людей, з ким моє життя так чи інакше перетиналось. Обличчя і слова яких відклалися у потаємних кладезях пам'яті.

Тихо тупіючи перед телевізором під "букіних", сиджу іноді і думаю про те, де зараз та незрівнянна Х, у яку я був колись закоханий.

На якусь мить в цьому житті ми зупинилися, як у метро в годину пік, придивилися один до одного і розбіглися по своїх кутках.

Чи варто бачити все що відбувається? Напевно, деякі речі все ж повинні залишатися в уяві. Я багато років мріяв про клаптик інформації, якусь випадкову зустріч... І ось, російськомовний сегмент всесвітньої павутини розродився на власні аналоги соціальних мереж MySpace та Facebook. Я отримав віртуально-тюремний дозвіл на побачення.

Зареєструвавши аккаунти на "Одноклассниках", а через декілька тижнів і на "В контакте", я опинився серед прекрасної та страшної реальності своїх колишніх бажань та мрій. Всі, кого я так хотів колись бачити, предстали переді мною.

Час зробив свою справу ката. Бутон різнобарвних почуттів зав'янув.

Зустрівши фото свого першого шкільного кохання, якій вже за тридцятник, виявилось, що це не лише тебе одного життя потріпало.

І що ці мрії, які так і не здійснилися? Напевно, жінки відчувають гіркоту усвідомлення влади часу значно сильніше. І вона у сотні разів перебиває увесь марний смак довгоочікуваної зустрічі.

Соціальні мережі – страшна річ. Їх треба робити лише у текстовому режимі.

Без фотографій.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua