Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Бог   мета життя   розвиток   конституція

Що хоче Бог?

VANO | 27.04.2008 15:56

3
Рейтинг
3


Голосов "за"
5

Голосов "против"
2

Основні актуальні проблеми сучасного життя під Богом. Необхідність розвитку та всенародного удосконалення Конституції.

ЩО ХОЧЕ БОГ?

Очевидно – Бог нас таки учить. Та ми не усі, (та не завжди) розуміємо навіщо Він з нами таку мороку має. Хвалити Його, молитись Йому, виконувати святкові ритуали – мабуть це не все? Так за що, для чого так довго нас утримують на планеті Земля? Навіщо ми так бурхливо розмножуємось? Вже ж нас більше 6000000000! Таких, бува, примітивних егоїстів, терористів та інших...істів! А що завтра? І що в подальшій перспективі?

Мабуть великі випробування чекають Землю, або і Сонячну систему, а то і нашу Галактику, взагалі. Мабуть Всесвіту швидко потрібен буде колективний розум Людства, по образу і на вподобу Бога! Що ж ми робимо, щоб стати в такій ситуації достатньо розумними, організованими, активними, продуктивними?

Конкретно. От, наприклад, на сайті "Народна Правда", (дякуючи добрим спонсорам!), ми друкуємо, що "на душу лягло та на думку спало". Щось трохи більш-менш розумне чужі шовіністи та свої балаболки, "демократично" швидко "опускають" з титульної сторінки. Але все-таки деякі активні патріоти встигають додати свою одиницю підтримки. Велика Вам за це подяка, вельмишановні добродії! Та – чи досить цього?

Коефіцієнт корисної дії наших зусиль був би значно більшим, якби ми розумово зосередились на найбільш актуальній темі, обмізкували її всесторонньо і перспективно, та дружно забезпечили виконання розумних пропозицій. В процесі такої святої справи можливо зорієнтуватись хто є хто, знайти своє місце не для критиканства в боротьбі за гетьманство, а для ввічливої взаємодопомоги.

В інтелектуально концентрованому колективі викристалізувалась би, скажімо, "Громада Здорового Розуму Народної Правди". Був би такий шановний, альтернативний приклад для наслідування Верховною Радою та іншими громадськими організаціями. Щоб поступово об'єднатись в досконалий та міцний кристал – корунд розвитку!

Тільки – щоб без диктаторів і всякого "центрального пупа". Потрібно буде для справи обрати Наказного Гетьмана – він буде три рази відмовлятись, а ми його будемо більшістю мотивовано просити. Так, як це було в добрі часи в Запорізькій Січі. Відповідно християнської етики тільки перший головний може бути гідним першим слугою громади.

Україна, як усі цивілізовані країни, вже стомилась від жорстокої Азіопи! Народ проклинає авторитарну вертикаль Князів – Ханів – Баскаків – Царів – Імператорів – Генсеків -Президентів – Прем'єрів – Губернаторів – Холуїв – Палачів. Дійсним українцям властиво свідомо підкорятись розумним Законам Бога, а не Гегемону, спадковому панському виродку, золотому теляті, чи грошовим торбам. Не дай, Бог, з Івана пана!

В пошуках головної проблеми вже давно визріла необхідність кожному свідомому українцю прийняти посильну участь у розумному обміркуванні прогресивної Конституції, яка навела б порядок у нашій країні та, навіть, стала прикладом для усіх цивілізованих націй. Сучасна цивілізація страждає від зловживання надмірної кількості шахрайськи забраних у народу, накрадених та награбованих грошей.

Президент Ющенко недавно обурювався, мовляв приблизно так: "якщо ти не падлюка – то ти і не депутат"! Вірно сказав. В керівництво пускають тільки "одним миром мазаних". Тест такий: якщо ти грошей не накрав, то який же ти депутат чи урядовець?! Гроші необхідно прогнати від виборів, під загрозою повної конфіскації. Як знаряддя злочину.

А що змінилось після гучних критичних казань? Депутати виконали свої обіцянки, відмовились від хижих, диких, свинських привілеїв? Вже не гризуться, скромно живуть і натхненно творять правдиві закони "во славу Батьківщини"? А все тому, що мало ми на них "гострили сокиру" добре організованого народного гніву та Божої кари!

За порівняно чималі, награбовані з народу гроші, впродовж вулиці вішають "біг-борди". Що, ці "великі морди" добавляють розуму намальованим? Чи надто коштовна реклама, шоу по радіо-телебаченню звертається до розуму виборців? То навіщо гноїти кошти, так необхідні для розвитку господарства і допомоги обездоленим людям? Що, прокуратура не вбачає в цьому криміналу, шахрайства, зомбування підсвідомості?

Вдосконалились ЗМІїні виборчі технології. Тіньові воротили та можновладці перетворили в багатосерійне шоу безкінечні, позачергові вибори. Добрим та наївним людям тепер ще трудніше відділити корисне зерня від бур'яну.

В централізованих та проданих ЗМІях яка товчія і тавтологія! "Піплз хаває", корчиться, нудиться і блює. Часом, правда як з перепою, чи для "понту" вимагають: "Нє позволям!", "Заборонить!" Тільки деякі вилікувались – вимагають конкурентної свіжини, національної солі, патріотичного такту, етики та естетики, культури на вищому світовому рівні.

Президент В.А. Ющенко запропонував всьому українському народу обговорити, написати і на референдумі прийняти Конституцію. Можливо, Бог змилувався над Україною і дав Президенту розуміння, що при вірній організації цієї справи, це не тільки шанс з пошаною увійти в історію і бути обраним Президентом повторно. Це справа не банального розуму.

Серед нашого народу були і є багато надзвичайно розумних і винахідливих Людей. Тільки потрібно добре організувати етику взаємодопомоги Розумної Громади. В святій справі допомогти почесно! Допоможімо! Давайте попросимо наших провайдерів виділити в "НП" розділ "Конституція" – і з Богом!

Як би було добре, якби в Парламент обирали не поверхових, кримінально підло багатеньких популістів-політиків. Обирати потрібно тільки фахівців, найбільш професійно успішних і компетентних на законодавчому рівні: агронома, вчителя, зоотехніка, інженера, лікаря, ... по одному представнику від усіх основних професій.

При сучасно прогресивній організації праці Палата Професіоналів ВР працювала б якісно і оперативно, а не гризлась та блокувала трибуну, втративши залишки сорому і людської гідності. Можливо і урядовці взяли б приклад, щоб не нівечити пам'ять про Майдан. Тяжко обирати менше зло з обох поганих.

Щоб не було навіть мови про сепаратизм та розділ України, для рішучого приборкання провокаторів громадянської війни, в Сенат Земель потрібно ВСЕНАРОДНО обирати патріотів України, найбільш компетентних в проблемах свого регіону з урахуванням загальнонаціональних завдань та можливостей.

Україна не настільки багата, щоб утримувати лишніх чиновників у паралельних владних структурах. Дармоїдів пора скорочувати. Виконавчою владою повинен безпосередньо керувати Президент (як у США) відповідно Конституції та під прозорим контролем всенародно обраних Парламенту та Верховного Суду.

Для своєчасної, об'єктивної інформації про досягнення та проблеми в державі (і в світі) необхідно на вищому прогресивному державному рівні організувати автономну, професійно діючу, "Службу Національної Інформації". Необхідна система "ВІЧЕ" для проведення офіційних, об'єктивних систематичних опитувань про довіру чи недовіру чиновникам та державним органам.

Бог тому Бог, що все знає. То може, добродії, спільними зусиллями будемо вчитись у Бога?

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua