Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Зовнішнє незалежне оцінювання у Львові: за п'ятнадцять днів до старту

doctor_juta | 7.04.2008 20:11

4
Рейтинг
4


Голосов "за"
4

Голосов "против"
0

7 квітня 2008 року відбулась прес-конференція, організована Громадянською мережею ОПОРА за участі громадських організацій – учасників кампанії спостереження за зовнішнім незалежним оцінюванням якості знань випускників середніх шкіл у Львівській області – ГМ ОПОРА та КВУ, а також Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Зовнішнє незалежне оцінювання у Львові: за п'ятнадцять днів до старту
Метою кампанії є попередження порушень процедур зовнішнього незалежного оцінювання та інформування громадськості щодо перебігу тестування.

За словами регіонального координатора кампанії ГМ ОПОРИ Ольги Стрелюк, програма передбачає два активних компоненти: навчання громадських спостерігачів та здійснення спостереження під час написання учнями тестових завдань. У Львівській області ОПОРА підготує 200 спостерігачів.

Семінари для бажаючих стати спостерігачами пройдуть:

- 9 квітня, 11.00-14.00, вул. Університетська,1, ЛНУ ім. Івана Франка, ауд. 312

- 15 квітня, 15.00-18.00, вул. Шопена, 4/1, Громадянська мережа ОПОРА

- 17 квітня, 17.00-20.00, вул. Дорошенка, 14, приміщення "Світлиці"


До участі в навчальних семінарах запрошуються також журналісти, які теж мають право бути присутніми під час проходження тестувань (це передбачено Положенням про громадських спостерігачів).

За результатами навчань спостерігачі будуть зареєстровані у Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти (РЦОЯО) у відповідних регіонах. Найбільша кількість спостерігачів передбачена на 22 квітня – день здачі тестування з української мови та літератури, а на наступних предметах увага акцентуватиметься на тих пунктах, де попередньо були зафіксовані порушення. Також нами відслідковуватиметься та контролюватиметься процес апеляції відповідно до заяв учнів.

В цілому, в Україні близько пів мільйона осіб зареєструвалися для проходження незалежного оцінювання знань з української мови та літератури. На Львівщині таких є 27 452 особи. Тестування розпочнеться 22 квітня в 11.00. Воно проходитиме у 106 пунктах. А наразі усі зареєстровані повинні отримати запрошення та перевірити правильність даних, вказаних у ньому. Про це під час прес-конференції повідомила директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

"Якщо у запрошенні є помилки в імені чи прізвищі, людину до участі в незалежному оцінюванні знань не допустять. Зараз ми маємо багато звернень щодо помилок в імені, прізвищі, по-батькові, у запрошеннях, які надходять учасникам незалежного оцінювання знань, – розповіла вона. – Люди телефонують нам з такими питаннями щодня. Якщо у запрошенні є помилка, їм потрібно написати відповідну заяву, додавши копію документа. Якщо цього не буде зроблено, людину в аудиторію не допустять".

Контакти:

ГМ ОПОРА – 8 (063) 628 68 36

Львівський РЦОЯО – 8 (032) 242-26-60


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua