Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Ідеальна Україна

Юлія Острозька | 28.03.2008 17:48

10
Рейтинг
10


Голосов "за"
15

Голосов "против"
5

Сьогодні в мене сіла батарейка в плеєрі і я отримала чудову можливість почути, як спілкуються прості люди в метро, переходах, маршрутках, пробках...Враження вражаючі: купа злості, образ, зневіри, безвиході...і т.д.
Так....подумала я, з таким настроєм ми далеко не заїдемо...


Ми постійно скиглимо про те, як нам погано. Постійно обзиваємо наших політиків всілякими негарними словами, сваримося, доводячи один одному, хто з них кращий, а хто гірший, в решті-решт доходимо до висновку, що всі вони сво...однакові... і знов щедро обзиваємо їх поганими словами. Потім приходять вибори – і все по колу. Ще ми дуже любимо закликати один одного до рішучих дій, облишити балачки і т.д. Проте, на вустах завжди залишається одне питання "Коли вже в нас буде нормальна держава?".

Друзі, а ви хоча б раз думали про те, яка це "нормальна"? Не рівняючи її до когось з країн Європи, а уявивши життя саме в "ідеальній Україні"? Уявляли те, по яких вулицях ви ходите, що бачите по телевізору, яку зарплату отримуєте?

Можливо, ідеальна країна це та, де діти граються в школі м'ячами, на які вони здавали гроші. Де по дорогах їздять машини українського виробництва з тверезими водіями, і мило вітаються до чесних гаїшніків. Де розмір пенсії вчителів та лікарів, дозволяє їм подорожувати по світу, а не роздавати листівки на тролейбусних зупинках. Де в магазинах розуміють значення слова "дякую" і "будь-ласка" і вживають їх не тільки на свята. Де студенти шукають в Інтернеті реферати, а не роботу, щоб були гроші заплатити за сесію. Де волоцюги не просять милостиню під церквою, в якій зберігається добра частина держбюджету, що використовується на нові машини батюшкам. Де кожна молода людина може бути спокійна, що добре попрацювавши, обов'язково купить собі квартиру і зможе підняти на ноги двох, а то й трьох дітей... і в лікарні з неї не вимагатимуть 5 грн, за укол...

Словом, в кожного складеться своє бачення, хоча основні моменти, думаю, співпадуть...

Йдеться про позитивний напрямок нашого мислення. Роблячи щось для України, краще робити це з посмішкою, ніж з ненавистю. Світла мета це добре, але вона повинна бути ще й чіткою. А якщо ми будемо конкретно уявляти майбутнє до якого йдемо, дорога вималюється швидше, ясніше.

Я не закликаю нікого вдягати рожеві окуляри, просто мислити треба більше компромісами...

Давайте спробуємо уявити собі Україну, заради якої ми живемо. Як колись, в дитинстві, розкажемо про свою "мрію" близьким...від душі посміємося разом... і побачите: саме відношення до речей та конфліктів зміниться. І взагалі, замість фрази "Як мене все це дістало" варто частіше вживати щось подібне до "Все буде добре, прорвемся!" Думки, все таки, матеріальні!

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua