Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Дайош українську Цивілізацію!

Киянка | 16.03.2008 22:04

5
Рейтинг
5


Голосов "за"
7

Голосов "против"
2

Мова – про комп"ютерну гру:)

Дайош українську Цивілізацію!
Є така гра Сіда Мейера – "Цивілізація", в кількох версіях. Ми вдома любимо під неї розслаблятися (коли можемо собі це дозволити), наприклад, суміщаючи з їжею:) На відміну від багатьох інших комп'ютерних ігор, в "Цивілізації" чимало як розвиваючих моментів, так і навіть – певною мірою – виховних. Правила цієї гри так запрограмовані, що одними стрілялками там не виграєш, потрібні знання історії, стратегічне мислення, розуміння співвідношення економічного та культурного розвитку, мистецтво доцільної взаємодопомоги (особливо у варіантах, коли грають двоє чи більше учасників, тоді є можливість кооперуватися). З набуттям досвіду можна навіть "обманювати":) сценарії, перекручуючи історію на свій смак;)

В деяких модифікаціях цієї гри є українські "родзинки" (правда, російською мовою та явно не українцем виписані): ватажками Вашої цивілізації можуть бути, наприклад, князь Святослав, Хмельницький чи Грушевський, Ющенко або Тимошенко (певні якості й переваги для розвитку цивілізації під відповідним керівництвом закладені в програмі, а деякі акценти та пріоритети розвитку можна вибирати самим). Уявляєте, які захоплюючі перипетії розвитку Вашої цивілізації можна програти! Й для дітей можуть бути корисні уроки;)

От би створити українські аналогічні ігри, де б можна було б розігрувати власне українські сценарії історичних подій! Можливо, такі вже є, хтось їх знає та може підказати?

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua