Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Посади дерево!


8
Рейтинг
8


Голосов "за"
9

Голосов "против"
1

10 березня 2008 року в місті Кіровограді на перехресті вулиць Єгорова та Червоногвардійської відбулась родинна акція – традиційна весняна посадка дерев. Цього разу захід відбувся без будь якої партійної чи організаційної символіки, без будь-якого фінансування чи написання проектів, не позуючи на камери і не роблячи з того якогось порожнього PR-у –

10 березня 2008 року в місті Кіровограді на перехресті вулиць Єгорова та Червоногвардійської відбулась родинна акція – традиційна весняна посадка дерев. Цього разу захід відбувся без будь якої партійної чи організаційної символіки, без будь-якого фінансування чи написання проектів, не позуючи на камери і не роблячи з того якогось порожнього PR-у – просто небайдужі люди вийшли зі свого будинку і посадили дерева!

Свій вчинок прокоментував ініціатор даного заходу – відомий в Кіровоградській області молодіжний лідер Дмитро Сінченко: "Таку акцію ми з батьком робимо кожного року – біля свого будинку висаджуємо дерева. Робимо це не лише для себе (ми живемо на десятому поверсі), а для всіх мешканців району, для покращення екологічної ситуації міста, для того, щоб залишити по собі добру згадку... Нам було надзвичайно приємно, що до нас приєднувались небайдужі сусіди – допомагали своєю працею, порадами, а хто й просто – добрим словом. Адже, якщо не ми – то хто?!? Ми власним прикладом намагаємось зламати всі недолугі стереотипи українського менталітету про "хату скраю", і вважаю, що це нам вдається. Перші дерева ми посадили у 2003 році – а сьогодні ми вже маємо чималенький сад. Сподіваюсь, сьогоднішні 16 дерев не пропадуть, а милуватимуть око ще не одного покоління українців!!!"

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua