Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
9
Рейтинг
9


Голосов "за"
10

Голосов "против"
1

Комментарии
Стрілець   | 11.03.2008 22:37
Цікавий у вас рід.
Киянка   | 11.03.2008 22:43
Ага:))) І всі пасіонарії, і всі від мала до стара в інтернеті (преіодично) на політресурсах – в міру сил, часу та можливостей в ідеології вправляються:)))))
Правда, дехто й досі при тому в ліжко іграшки бере:))))))
Правнук   | 12.03.2008 11:18
Якщо Ви не дуже проти,
дозволю собі ряд необов'язкових уточнень:

Слово "завтра" придумане для людей нерішучих. (Тургенєв І.)

Завтра, завтра, не сьогодні – кажуть всі ледачі люди.

Хто відмовився від надмірного, той позбавився поневірянь.

Коли Діоген побачив, як хлопчик п'є воду з річки,
набравши її в долоню, він викинув свою кружку, вилаявся і сказав:
"Хлопчик перевершив мене простотою життя!"

Лиш той достойний життя і волі, хто кожен день іде за них у бій.
Якщо мені не зраджує пам'ять, це сказав Адам Міцкевич.

Непоганий список.
Але проблема в тому,
що ніхто не хоче жити
чужим розумом.
Кожен хоче спіткнутися сам.
Киянин   | 12.03.2008 11:40
+
Діти правда вже виросли...
Киянка   | 12.03.2008 11:47
Правнук:
Дякую Вам!

Цю справу з афоризмами я продовжила (а не почала). В моїх рідних (попередників) не було можливості (за совка) достатньо повно шукати, можливо, дійсно, кудись вкралися неточності (та й чимало мудрих людей висловлювалися аналогічно з тих чи інших проблем).

Дякую Вам за уточнення – я сама уточнювала лише те, що мені здавалося потрібним відкоректувати згідно нашого часу та індивідуальних особливостей та потреб моєї дитини. Головне – суть афоризмів, про що вони спонукають замислитися.
Киянка   | 12.03.2008 11:48
Киянин:
Дякую! Так онуки ж будуть;)
Киянка   | 12.03.2008 11:54
Правнук:
Щодо хотіння спотикатися самим:)
На жаль, у багатьох так і є. Але це не найдоцільніша позиція. Вчитися можна і варто в т.ч. з досвіду інших (особливо успішного), хоч і свій набувати треба – з врахуванням досвіду інших.

Слава Богу, в нас дуже сильні виховні родові традиції, які мало залежать від влад і мод. Мені дуже подобалося, як мене батьки виховували (так само їм подобалося, і бабусям-дідусям, які про це мені розповідали). І моїй дитині – подобається, вона вже зараз складає "скарбничку досвіду" для власних дітей. Для мене найвищим авторитетом були батьки (а не вчителі чи – ха-ха – ровесники), в нашому роді ніколи не було конфліктів поколінь й підліткових бунтів
Веддаарди   | 12.03.2008 17:16
Да простит меня автор, но мне не понравилось. Это – не афоризмы. В афоризмах должна быть доля парадоксальности, а не просто скучные банальности. Поэтому читая подобное, я почти сразу стал слова менять: ну что бы хоть чуть-чуть веселее было. Например так:

Нерешительность хуже, чем неудачная попытка (оператор Чернобыльской АЭС).

Неужто никто не видит, что подборка – скучнейшая?

А слова "профессионально занимались идеологией" почему-то стихи Никитиных навевают:

Мы не сеем, не пашем, не строим,
Мы гордимся общественным строем.
Киянка   | 12.03.2008 17:31
Веддаарди:
Прощаю:) Це ж справа смаку: не подобається – не вішайте:)

Якщо прогуглите "афоризми" – багато з тих виразів знайдете.
А що стосується Ваших асоціацій – вони досить показові:)

До совка, між іншим, деякі люди теж ідеологією займалися, в тому числі й професійно. Й навіть під час совка дехто примудрявся щось корисне в цій сфері зробити.
ЗаХар   | 12.03.2008 18:01
Веддаарди
Не варто мішати задачу ВИХОВАННЯ і бажання "пристьобатись".Цікаво, и своїх дтей на стьобі виховуєте (-вали)
  | 12.03.2008 18:45
Киянка:
Слава Богу, в нас дуже сильні виховні родові традиції, які мало залежать від влад і мод. Мені дуже подобалося, як мене батьки виховували (так само їм подобалося, і бабусям-дідусям, які про це мені розповідали). І моїй дитині – подобається, вона вже зараз складає "скарбничку досвіду" для власних дітей. Для мене найвищим авторитетом були батьки (а не вчителі чи – ха-ха – ровесники), в нашому роді ніколи не було конфліктів поколінь й підліткових бунтів
І що у Вашій родині, на відміну від Марксового ("Битиё определяет сознание":-), визначало свідомість?
До речі, у Аль Капоне замість "сильної дії" був "пістолет". Тобто, сильний аргумент, а не дія.
Киянка   | 12.03.2008 19:14
ANONIM:
Про пістолет – в курсі, але замінила його. За аргумент – теж дякую:) – теж підходить (і дія може бути вагомим аргументом).

Щодо того, що в нашому роді визначало свідомість – є спокуса відповісти, але в двох словах це зробити неможливо. Я пишу (продовжую) родинний літопис, так там про це кілька глав – не можу ж я тут на НП строчити, як кулемет – це за перебрання ліміту забанять:)

Якщо дуже коротко зараз – в нас є своя філософія життя:), яка зведена на певних цінностях. А бьітіє – воно в усіх трохи (чи не трохи) різне, і його організація залежить більше від того, що в голові, а не від того, що в кишені:) й на плєнумі партії:))))
Киянка   | 12.03.2008 19:16
Про ідеалізм й матеріалізм – ми тут навряд чи вирішимо тисячолітню філософську дискусію. Важливо те, що поточно суттєвіше для даної людини, родини і т.д. (як от "жити, щоб споживати, чи споживати, щоб творити")
  | 12.03.2008 22:03
Насправді, я мав на увазі биття, а не буття (битиё, а не бытие:-)).
  | 12.03.2008 22:19
ANONIM:
Ага, ось Ви про що:)
Ну, з цим в нас все теж було і є в порядку: згідно вічних цінностей та заповідей:) – як і годиться в класичному вихованні. Це – значно здоровіше, ніяк дратувань, розрядка напряжонності відразу й на місці, а, оскільки все справедливо – то ніхто не в абіді і всі далі – при справах:)))

Хоча в більшості випадків з моїми рідними, зі мною, і я у свою чергу – обходилися виховувати словесно.
Для прикладу, як наше виховання "працює": ідемо вулицею з малою (їй років 10), попереду – мама з хлопчиком, який істерично вередує – щось клянчить, жінка з ним не справляється. Моя мала зітхає так скрушно в їх бік "бідна мама!":