Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
аудиторія Народної Правди

Відкритий лист до Адмінів Народної правди

Киянка | 6.03.2008 14:24

5
Рейтинг
5


Голосов "за"
6

Голосов "против"
1

Шановні Аміни Народної правди!
Подяка+питання


Шановні Аміни Народної правди!

Насамперед дуже дякую за Ваш проект, за труд його підтримувати (знаю, як це непросто, клопітно й нервово) – адже НП – це ще одна яскрава трибуна народного полілогу.

Цікаво було б дізнатися, скільки людей (оригінальних заходів) здійснюється сюди в середньому щодня. Я знаю, що технічно таку інформацію вичислити Амінам можливо.

Справа в тому, що від неї залежить (принаймні, для частини тутешніх Учасників) мотивація участі. Оскільки голосуватимуть можуть лише зареєстровані, то за цим критерієм широту зацікавлень не визначиш, та й й система голосувань (мабуть, технічно), спрацьовує не завжди досконало (в чому неодноразово переконувалася на прикладі власних натискань на стрілочки – буває, не спрацьовують, або чомусь через короткий час знов включені після вже здійсненого голосування).

То ж, видається, єдиним більш-менш надійним способом дізнатися міру популярності НП є розмір тутешньої аудиторії (читачів). Дуже прошу, якщо можна, дати відповідь, яким він є.

Бажаю успіхів у зрощенні Вашого дітища, та у Ваших особистих справах.

З повагою, Киянка.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua