Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Смерть нелегалки


4
Рейтинг
4


Голосов "за"
8

Голосов "против"
4

Знівечене тіло українки знайшли на території закинутої фабрики в Італії. Поліція розшукує алжирця, який проживав разом із загиблою.

Смерть нелегалки
9 лютого у відділку карабінерів Фоджі (Італія) пролунав дзвінок. Невідомий з іноземним акцентом повідомив про вбивство у приміщенні давно закинутої текстильної фабрики.

Коли карабінери прибули на місце події, будинок був порожній, проте у ньому залишилися сліди тривалого перебування багатьох людей. Військових вразили умови, в яких проживали іммігранти з різних частин світу. Обдерті стіни, купи мотлоху у кутках, целофанова плівка замість скла у вікнах, відсутність гігієнічних умов, – таким був дім людей, що приїхали до Європи із веселковими сподіваннями.

Одна з кімнат цього будинку жахіть стала місцем злочину. На жертві, що долілиць розпростерлася на ліжку, була тільки синя футболка, що прикривала їй плечі. Медики зафіксували численні гематоми на обличчі та тілі, однак слідів сексуального насилля не знайшли. Встановлено, що смерть настала три дні тому від побоїв.

Карабінери знайшли декого з колишніх мешканців цього дому жахів. П'ятьох марокканців допитували всю ніч. Вони визнали, що знайомі із загиблою, але не знають її імені. Розслідування сконцентрувалось на пошуку відбитків пальців на місці події. Жертвою виявилася 50-річна українка Світлана Макарська. Через нелегальне перебування у країні поліція ще кілька років тому завела на неї справу. Світлана працювала прибиральницею у будинках італійців.

З'ясувалося, що жертва жила з алжирцем, на десять років молодшим за неї. Підозрюють, що саме він є злочинцем. Свідки розповіли, що пара часто сварилася, часом розлучалися і знову сходилися. З однієї такої сварки українка не вийшла живою. Не виключають гіпотези що на момент злочину обоє були під впливом алкоголю.

Убивця – алжирець Йосеф Боуфліга, 40 років, переховується від правосуддя. Справа набула певного розголосу по усій Італії. Висвітленням справи зайнялася популярна італійська кримінологічна програма "Chi l'ha visto" ("Хто їх бачив?"), численні друковані видання та Українська газета в Італії.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua