Народные блоги
http://narodna.pravda.com.ua/rus/life/47727dca1cce4/

Якщо Вас дістала попса (про вітальні листівки й не тільки)

Киянка | 26.12.2007 18:14

Напередодні свят в інтернеті з"явилося чимало нових вітальних листівок. Серед них, на жаль, багато вкрай попсових: алкогольно-сексуальні дідмарози та снігуранькі, або ж слащаві блискучі "шедеври" базарного "розливу". Нема іншої ради, ніж творити теплі душевні привітання самим.

Якщо Вас дістала попса (про вітальні листівки й не тільки)
Більшість з нас люблять фотографувати святкові сюжети – для себе, рідних та близьких. Ці любительські фотки, може й не завжди технічно досконалі, можуть стати теплою альтернативою штампованій попсі. Чому б не ділитися ними з друзями та всіма добрими людьми? Відіслані з привітаннями як листівки, вони стануть промінчиками справжньої, живої приязні.

Ось тут http://www.uk.pledgebank.com/ukrprostir така ініціатива, до неї можна приєднатися.

Якщо по можливості творити на кожну нагоду свій, оригінальний "продукт", та ще й в дусі кращих українських традицій – це буде доступною цеглинкою у справу наповнення нашого простору дійсно нашим, українським змістом та духом.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua