Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Бандити з МЗС руйнували сьогодні Пейзажну алею


5
Рейтинг
5


Голосов "за"
6

Голосов "против"
1

Один із мордоворотів каже приблизно таке: "А че ты тут снимаешь? Камера дорого стоит?" На що фотограф слушно відповідає: "Твоя свобода – дороже". З боку мордоворота лунає "непереводимая игра слов с использованием местных идеоматических выражений".

Репортаж Артема Чапая

Поки Яценюк переходить із міністерського крісла у спікерське, МЗС продовжує нищити зону, що перебуває під охороною ЮНЕСКО.

6 грудня близько сьомої ранку, в тиші та тумані почали вирубувати дерева на Пейзажній алеї, де планується будівництво будинку на замовлення Міністерства закордонних справ. Місцеві мешканці вибігли з довколишніх будинків, намагаючись перешкодити. Викликали міліцію, паралельно обдзвонюючи представників ЗМІ.

Першого разу міліціонери приїхали через годину, за словами мешканця Десятинного пров. Сергія Бобиря. Наказали виконавцям припинити вирубування. Ті опустили бензопили, але як тільки машина правоохоронців поїхала, просто перейшли з Пейзажної за паркан планованого будівництва і продовжили вандалізм там. Через півгодини повернулися на алею і знову взялися за своє.

Мешканці знову викликали міліцію. А тим часом почалася фізична бійка. І що цікаво. Окрім власне робітників, на місці з"явилися просто собі мордовороти – як їх називає Сергій, найманці. Чоловік п"ять, не більше. Я прийшов десь у цей час. Треновані, схоже, мордовороти стають шеренгою і відгороджують місцевих, а тим часом робітнкики підганяють кран і намагаються пиляти наступне дерево.

Кілька місцевих мешканців прориваються крізь шеренгу мордоворотів, вриваються в кабіну крану, відтісняють оператора підйомника і виймають із крану ключі. Кидають їх один одному, як баскетболісти – й один із них ховає ключі у себе. Мордовороти намагаються забрати.

Все це знімається на фото та відео. До речі, відео незабаром теж буде в інтернеті. На ньому один із мордоворотів каже приблизно таке: "А че ты тут снимаешь? Камера дорого стоит?" На що фотограф слушно відповідає. "Твоя свобода – дороже". З боку мордоворота лунає "непереводимая игра слов с использованием местных идеоматических выражений".

Тепер трохи по документах

Вкажу також імена та відкриті телефони – ті, які вказано офіційно.

Замовником будівництва є Міністерство закордонних справ. Тел. 238-15-68.

Що б там не проводилося, проводиться воно за ордером ТОВ "УМ Інвест". Директор Назаров В.Ю. Тел. 251-13-83.

Написано, що на Пейзажці проводяться археологічні дослідження. Ага. Інститут археології НАН України. Козловський В.О. Тел. 229-47-80.

Ну і по сьогоднішній акції.

Виконавцем робіт є фірма "Сванея". Директор Буряк Андрій Олександрович. Тел. 489-05-59.

Так от. Пан Буряк показав мені документ, на основі якого проводиться вирубування дерев. Отже,

це: Акт N004. Дозвіл дано – Міністерству закордонних справ -

дозвіл дав – директор Комунального підприємства з упорядкування зелених насаджень

Шевченківського району м. Київ

Свінтановський О.В.

Увага – дата акту. 28.04.2005

Звернули увагу на дату?

А тепер такий факт. Рішення про виділення земельної ділянки на перетині Пейзажки та Десятинного було скасовано у 2006 році.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua