Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
18
Рейтинг
18


Голосов "за"
21

Голосов "против"
3

Комментарии
Valeriy_L   | 3.10.2007 22:00
+1
Особисто для мене ще з часів СРСР нагороди нічого не варті. І, на жаль, теперішні теж. Особливо коли чую про героя України Литвина. І подібних.
  | 3.10.2007 23:27
Герой України (Українського нарогду) – той, хто заї...шив хоч одного ж-да!!!!!!!!!!
sane   | 4.10.2007 00:38
К сожалению, самое умное, что сегодня можно сделать, – это упразднить эту награду и учредить другую. После награждения таких "героев", как Засуха и Литвин, награда потеряла статус наивысшей. Не отбирать же у них ее, они, ведь, не сами себя награждали. Пусть будет сувенир на память. То же касается и других наград и награжденных, Потебенько, например, красный борец наш с преступностью. А решение о награждении должен принимать не единолично президент, хоть и самый умный и справедливый, а некий независимый коллегиальный орган без партийной окраски.
Орест Форко   | 4.10.2007 09:23
некий независимый коллегиальный орган без партийной окраски. – було б добре але де його візьмеш?
Олекса Косар   | 4.10.2007 09:48
Підтримую автора. Надішліть цього листа Президентові)))
Гетьман   | 4.10.2007 11:10
Олекса Косар:
Підтримую автора. Надішліть цього листа Президентові)))
Дотено, але щось нема настрою так собі розважитись...
Тай віри нього вже нема...
Орест Форко:
некий независимый коллегиальный орган без партийной окраски. – було б добре але де його візьмеш?
Проблема у розділі на своїх і чужих, а партії це просто вже окреслюють.

sane:
К сожалению, самое умное, что сегодня можно сделать, – это упразднить эту награду и учредить другую.
Ні в якому разі. Позабирати і поміняти, без всякої боязні. Чи думаєте що й нові не посиплються на тих же? Не можна відрубувати руку з те що торкнулась до чогось поганого.
Гетьман   | 4.10.2007 11:21
Valeriy_L:
+1
Особисто для мене ще з часів СРСР нагороди нічого не варті. І, на жаль, теперішні теж. Особливо коли чую про героя України Литвина. І подібних.
Тепер Незалежна Україна, і справа часу навести цьому лад.
  | 24.10.2007 21:20
циган
Друзі Всім людям відомо що це одна із корупційних дій зграї осіб які на цьому роблять бізнес Розцінки дуже високі справжній патріот який жертвував життям і здоровям на благо України не отримає взагалі будь-якої нагороди окрім хіба кулі в потилицю від кіллера.
Приклад Мер Енергодару Морщавка кілька разів жертвуав не тільки здоровям, а і життям за патріотизм та боротьбу з ядерною мафією в нього двічі стріляли, труїли, били ломом по голові, а йому навіть законну пенсію відмовились призначати а Президент і премєр нагородили бандита з ядерної мафії директора запорізької АЕС Тищенка,який вкрав близько мільярду Ганьба Президенту
  | 24.10.2007 21:20
циган
Друзі Всім людям відомо що це одна із корупційних дій зграї осіб які на цьому роблять бізнес Розцінки дуже високі справжній патріот який жертвував життям і здоровям на благо України не отримає взагалі будь-якої нагороди окрім хіба кулі в потилицю від кіллера.
Приклад Мер Енергодару Морщавка кілька разів жертвуав не тільки здоровям, а і життям за патріотизм та боротьбу з ядерною мафією в нього двічі стріляли, труїли, били ломом по голові, а йому навіть законну пенсію відмовились призначати а Президент і премєр нагородили бандита з ядерної мафії директора запорізької АЕС Тищенка,який вкрав близько мільярду Ганьба Президенту
  | 25.10.2007 16:30
Мы просто обязаны чтобы нынешнее звание "героя" означало дополнительную надбавку лет эдак 5-10 к общему сроку (за особый, безграничный цинизм и жлобизм) и обязательно с конфискацией. Конечно не мешало бы привлечь и раздавальщиков, но на них уже и так столько висит. В большинстве своем нынешние герои это эталон скотства и мерзости