Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Як рухатися далі, не знаючи правди?

Юрій Самсон | 16.06.2007 11:19

3
Рейтинг
3


Голосов "за"
9

Голосов "против"
6

У часи імператора Костянтина його мудрі міністри порадили взяти ідеологію християнства як універсальний засіб приборкання візантійських рабів, нескорених держав та народів через проповідь "ненасильства" і "любові".

Як рухатися далі, не знаючи правди?
Взятися до написання цієї статті мене змусили коментарі та відгуки, у більшості своїй негативні, на точку зору автора щодо дохристиянських вірувань України, язичництва тощо. Наголошую на тому, що я не нав'язую свої думки і погляди, а лише наводжу власну точку зору, яка ґрунтується на історичних дослідженнях, літературі, мовних пошуках, соціальних явищах та іншому. Оскільки у коментарях шановні дописувачі часто вдавалися до перекручувань, відвертих образ та просто нерозуміння того, про що власне йдеться, то перед продовженням серії статей під назвою "Україна. Пізнаймо себе" я вважаю за необхідне зупинитися на питанні Рідної Віри.

Релігія, віра – це чи не одне з найголовніших питань людства, від якого залежить шлях розвитку кожної держави і нації зокрема. Хоча декому здається, що сьогодні, у часи домінування жадоби збагачення і матеріалістичних уявлень про світ, релігія вже не має ніякого значення. Та це далеко не так, тому що не раз саме віра є головною причиною індивідуальних, суспільно-економічних чи політичних дій та вчинків. Кожному народу притаманний свій шлях розвитку і своя віра, бо саме вона виступає тією глобальною основою життєдіяльності нації в цілому і кожної людини зокрема. Від віри залежить спрямованість на успіх чи поразку, чи буде людина захищаючи свій Рід стояти на смерть чи здасться без бою. Отже, час подивитися правді у вічі і поговорити про Рідну Віру українців-русичів.

У часи імператора Костянтина його мудрі міністри порадили взяти ідеологію християнства як універсальний засіб приборкання візантійських рабів, нескорених держав та народів через проповідь "ненасильства" і "любові". Політика подвійної моралі, ницість і підлість цієї ідеології замінила етнічні розуміння сили, звитяги і добра, а отже і Бога в різних народів. Заради "світла і любові" вирізалися цілі етноси, в ім'я мудрості і справедливості палилися священні книги з споконвічними знаннями про природу і всесвіт.

Щоб захопити у свої лави більше "рабів Божих", свята "усікновенія, смерті чи виходу з Єгипта" підтасовувалися під споконвічні життєдайні обряди предків. Так, замість живої духовності, яка будувалася на особистому переживанні і відчутті Бога, прийшло моралізаторство, ритуалізм і догматизм, який до сьогодні не має нічого спільного з істинною вірою. Спочатку куплені греки, а потім їх вірні послідовники, втовкмачували у голови українців, як їм потрібно жити, і звичайний парафіянин навіть не замислюється, що в його народу є своя священна історія, свої герої і пророки, знання, які набагато древніші, а головне – пристосовані саме до нього і до його потреб! Український народ, втративши Рідну Віру, втратив духовний стрижень свого існування!

Кожна нація, як елемент планетарного суспільства, виконує притаманну лише її роль і функцію, підміна якого призводить до непотрібності цього елемента. Втративши більшу частину волхвів – рідних священиків, які як ніхто знали душу свого народу, ми втратили знання про подальший шлях розвитку свого етносу і почали загнивати, як дуб без коріння, і гниємо вже тисячу років і тисячі сект шматують душу українського народу, заради матеріальних благ і просто грошей заводячи його в духовні манівці. І ніякі політичні та економічні реформи не допоможуть нам прорости, розвиватися, допоки не пізнаємо власну суть, а будемо молитися чужим богам та віддавати себе у моральне, психічне, духовне та матеріальне рабство.

Що ж таке істинна Рідна Віра? Рідна Віра українців-русичів – це система знань про взаємодію космічних, планетарних і земних сил та їх вплив на розвиток людства. Різного роду енергії, поля, ефекти чи явища усвідомлювалися нашими предками як множинні прояви (Боги) єдиного (Роду). Спостерігаючи за земною природою, сузір'ями і планетами, волхви склали цілісну систему знань, яка відображала усі нюанси "космічної біоритмології", саме тому більшість обрядів була підпорядкована певним астрономічним датам. Головною з принципових відмінностей древньої Рідної Віри від сучасного християнства та реформованих його течіях є те, що не існувало чіткої грані між релігією і магією як частинами вчення, між життям і вірою, між людьми і природою. В той час як сучасні священики, не усвідомлюючи істинної суті свого вчення, підмінюють глибинне розуміння істини і законів "святим читанням" різних талмудів і писань.

Політеїзм Рідної Віри, усупереч профанічній думці (яку пропагують ті ж самі попи), аж ніяк не є безглуздою спадщиною диких часів, а навпаки виступає як досконала система розуміння себе і світу. У той час як будь-який монотеїзм є спрощенням і деградацією древнього системного бачення світу із штучним виділенням лише однієї "сили" із властивого світобудові розмаїття.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua