Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Відображення твого "я".

Громадянин | 19.05.2007 12:25

1
Рейтинг
1


Голосов "за"
2

Голосов "против"
1

Поява інтернет газети "Народна правда" дозволило вільно висловлювати свою думку, позицію та особисте бачення розвитку держави Україна.
На сторінках газети приймають участь, як активні поборники однієї із існуючих політичних партій, так і їхні противники.


Відображення твого ''я''.
Поява інтернет газети "Народна правда" дозволило вільно висловлювати свою думку, позицію та особисте бачення розвитку держави Україна.

На сторінках газети приймають участь, як активні поборники однієї із існуючих політичних партій, так і їхні противники.

Головним редактором у "Народній правді" є автор статті та громадяни, які оцінюють ту чи іншу думку автора.

За короткий період існування, бажаючих висловити свою думку на сторінках "Народної правди" набралося 116 авторів. Деякі з них стали гіперактивними, які заклали підвалини першої п'ятірки, далі перша десятка. Авторами висловлюються різні думки та якщо проаналізувати їх, то вимальовується цікава картина.

Незважаючи на підтримку тієї чи іншої, існуючої, політичної сили автор постійно знаходиться в полоні. Він завжди бажає висловити свою негативну позицію до усіх політичних сил. В його голосі відчувається бажання покласти край свавіллю, побудувати нову Україну.

В часи відвертої розмови із своїм "я", автор говорить, що була б його воля він зробив би, так і так, він би не пішов голосувати за Юлю Тимошенко, Партію Регіонів, Нашу Україну. Він бачить не щирість у словах Луценка з його Ненародною Самообороною. На всі питання, які задає йому особисте "я", автор відповідає, що іде на вибори щоб обрати краще із гіршого, а потім сумує, зі злістю пише статті, як він помилився, що віддав голос за такого ж, проти якого ішов голосувати. Він говорить, що іншого виходу не має, як іти та голосувати за ту чи іншу політичну силу.

Особисте "я" відповідає, що ти неправий, тебе ніхто не примушує голосувати за них, що заважає тобі знайти однодумців та прийти до влади, зробити краще, зробити так, як ти вважаєш за необхідне, щоб Вітчизну твою поважали у світі, а в першу чергу самі ж громадяни.

"Народна правда" дає шанс громадянам України не лише висловлювати на своїх сторінках думки, злість, а й шанс об'єднатися в силу. Хтось скаже, що він лише письменник, і його справа писати книги, статті. Інший скаже, що він студент і від нього нічого не залежить. Так, кожен буде шукати причину відмовитися від боротьби, він обирає найлегший шлях – це писати своє не задоволення з надією, що зміни на краще проведуть інші. Так не буває, зміни роблять своїми руками. Не віддавай нікому свій шанс.

Користуючись сторінками "Народної правди" пропоную об'єднатися в громадський форум. Сформулювати разом програму форуму, шляхи розвитку форуму. Організувати проведення Всеукраїнської конференції, яка закладе підвалини нової сили, з людським обличчям.

Усіх 116 авторів запрошую до активної участі, давайте не словом, не писаниною, а ділом доведемо, що ми варті кращого. Скажіть своєму "я", що я, вартий кращого, ніж мені пропонують олігархічні партії.

З повагою, Громадянин

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua