Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
ЖКП (ЖЕКи)   громадяни   суди

ЖКП і громадяни: протистояння!

Миколай | 26.04.2007 17:18

2
Рейтинг
2


Голосов "за"
2

Голосов "против"
0

"Коли зникає надія – громадяни звертаються до суду". Так можна охарактеризувати ситуацію, коли у жильців обслуговуваних житлово-комунальними підприємствами квартир закінчується терпіння. Звичайно – це буває не часто. Коли ж трапляються такі випадки, то їх життя перетворюється на "казку про вовка і сірих козенят". Причому козенятами є громадяни, а...

ЖКП і громадяни: протистояння!
Нещодавно ЖКП "Паркове", що у м. Рівне, звернулось до суду з позовом до громадянки Кулик, вимагаючи від неї сплати боргу по оплаті за надані послуги з утримання будинку і прибудинкової території. Мотивація у підприємства як завжди одна і та ж: послуги надавали – платіть. Проте, рівнянка відмовляється платити, мотивуючи це п. 6 ч. 1 статті 20 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", який передбачає, що споживач має право на несплату вартості житлово-комунальних послуг за період їх фактичної відсутності. Громадянка вважає, що послуг їй фактично відповідне підприємство не надає, тому вона подала зустрічний позов до ЖКП "Паркове". Зокрема, Кулик вимагає, щоб комунальне підприємство надало їй копію рішення органу місцевого самоврядування про структуру тарифів, періодичність та строки виконання робіт по наданню послуг з утримання будинків і прибудинкових територій, надання якого передбачене у п. 3 підписаного громадянкою з комунальним підприємством договору. З приводу отримання відповідного рішення органу міцевого самоврядування, то це не перша судова справа у Рівному. Зокрема, на даний час у Рівненському міському суді Рівненської області перебуває на розгляді справа за позовом громадянина Шнурука А.Г. до ЖКП "Паркове" про зобов'язання виконання умов договору: надання копії рішення відповідного органу місцевого самоврядування, копія якого повинна була додаватись до договору як додаток. В когось виникне питання про те, навіщо громадянам відповідне рішення, то ж поясню. Відповідне рішення повинно передбачати те, як, за які послуги і скільки сплачує житель квартири, як часто повинні надаватись послуги з прибирання прибудинкової території, вивезення сміття, тощо... Також, рівнянка вимагає, щоб працівниками ЖКП було здійснено ремонт підлоги в коридорі під'їзду будинку в якому вона проживає. Варто відмітити, що суддею по справі є голова Рівненського міського суду пан Денисюк П.Д. Доречі, за один день до попереднього судового засідання громадянка Кулик у під'їзді, в якому знаходиться її квартира, підвернула ногу. То ж вона нині подумує над тим, щоб вимагати від комунального підприємства до якого з приводу ремонту відповідної підлоги зверталась ще влітку 2006 року моральної та матеріальної шкоди.

Судовий же розгляд по справі призначено на 17 травня цього року. То ж, хто правий, чи стягне ЖКП "Пракове" з рівнянки суму нарахованого боргу та чи змусить Кулик комунальне підприємство відремонтувати підлогу у під'їзді – відповість.

Насамкінець зазначу, що рівнянці не шкода заплатити ЖКП 227 грн. 50 коп., просто "дістало" платити невідомо за що...

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua