Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Історик Володимир В'ятрович презентує у Львові "Історію з грифом "Секретно"" з участю героїв книги

jurko | 12.01.2012 23:29

4
Рейтинг
4


Голосов "за"
4

Голосов "против"
0

16 січня, понеділокКнигарня "Є"Львів, просп. Свободи, 718:00
Автор отримав премію імені Василя Стуса за цю працю. Тижневик "Коментарі" назвав "Історію з грифом "Секретно"" бестселером листопада, того ж місяця книга була третьою за рейтингом продажів у книгарні...


Історик Володимир В'ятрович презентує у Львові ''Історію з грифом ''Секретно'''' з участю героїв книги
16 січня, понеділокКнигарня "Є"Львів, просп. Свободи, 718:00

Автор отримав премію імені Василя Стуса за цю працю. Тижневик "Коментарі" назвав "Історію з грифом "Секретно"" бестселером листопада, того ж місяця книга була третьою за рейтингом продажів у книгарні "Є". У грудні вийшов другий наклад видання.

На презентації ви матимете унікальну можливість зустрітися з автором та ще живими героям книги – фігурантами колись таємних справ радянської спецслужби.Чому зраджували і чи зраджували? Чому ставали героями і чи справді були ними? Чому "всесильний КГБ" не втримав влади? Відповіді на ці питання десятиліттями ховали під грифами "Секретно". Сьогодні ж Володимир В'ятрович, який розсекретив архіви КГБ, розповідає про таємниці української історії.

Сюжет книги побудований на протистоянні СРСР та українського народу. Проте це не історія війни системи і руху, а історії людей по обидва боки цієї майже столітньої боротьби.- люди, які кидали виклик системі і люди, які були втіленням системи;- щоденне життя таємних органів: фальсифікації, оперативні розробки, агентурні операції;- глобальні інформаційні війни за українське минуле;- механізми депортацій та нутрощі тюремної системи;- поразка переможців – СРСР проти УПА;- справжні причини Чорнобильської катастрофи;- агонія спецслужби в останні дні СРСР.

Учасники: кандидат історичних наук, директор Архіву Служби безпеки України (2008-2010) Володимир В'ятрович, громадські діячі, політв'язні і герої "Історії з грифом "Секретно"" Ігор Калинець та Стефанія Шабатура, історики Андрій Козицький (Львівський національний університеті ім. І. Франка) та Ігор Дерев'яний (Національний музей "Тюрма на Лонцького").

Організатори: Центр досліджень визвольного руху, Мистецька агенція "Наш формат", портал TСН.ua, книгарня "Є".


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua