Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

В. Россов: Російські кати Росії: міф про "велику вітчизняну" війну

jurko | 30.04.2011 13:32

3
Рейтинг
3


Голосов "за"
3

Голосов "против"
0

Від перекладача: З нагоди річниці капітуляції гітлерівської Німеччини у ІІ світовій війні пропоную Вашій увазі переклад статті із улюбленого мною сайту "Свобода слова – Free speech".

В. Россов: Російські кати Росії: міф про ''велику вітчизняну'' війну
Від перекладача: З нагоди річниці капітуляції гітлерівської Німеччини у ІІ світовій війні пропоную Вашій увазі переклад статті із улюбленого мною сайту "Свобода слова – Free speech". Мені вона видалася цікавою через те, що міф "Вєлікой атєчєствєнной" у ній розвінчується з позицій російського імперського патріотизму. Звичайно, тим, хто тиснув на кнопки у ВР, голосуючи за закон, який дозволяє вивішування червоної шмати 9 травня, чи тим, хто збирається з нею дефілювати Львовом, не допоможе жодна аргументація. Не допоможе вона і тутешнім сталіністам, чекістам і співчуваючим їм соціалістам. Але все одно приємно усвідомлювати, що в Росії є ще люди, здатні мислити не офіціозними кремлівськими штампами. Зацікавленим читачам пропоную переглянути коментарі до оригіналу, там цікавого не менше, ніж у самому тексті.

Вічна пам'ять усім загиблим на фронтах тієї війни і її безвинним жертвам!____________________________________________________В. Россов: Російські кати Росії.

Міф про "велику вітчизняну" війну


Є в Мережі блог із назвою "Спільнота небайдужих дегенератів", які з рожевою піною на губах від в люті прокушених язиків, б'ються в падучій, викриваючи "Найпідліші "чорні міфи "про Велику Вітчизняну Війну". Чи відносяться ці примурки до іншої спільноти "Нашідєдивоєвалі", – не відомо, та й інтересу не представляє. А ось вистраждане виття, що рветься з глибини їх смердючої душеньки, ми тут і розберемо.

У цього скреготу по склу є навіть автор, якийсь Самсонов Саша. Ми не знаємо чи справжнє це прізвище, тому що у недоносків цього народу почесно вити з під лавки анонімно і під чужими прізвищами та іменами.Слово розумовим дегенератам

Мабуть, наймерзеннішими "чорними міфами" про Велику Вітчизняну Війну стали: міф про марноту жертв, міф про тотожність Сталіна і Гітлера і міф про поразку справжніх "бійців з тиранією".

Міф про марноту жертв

Усілякі "гуманісти" постійно навіюють російському народу, що жертви були зайвими й марними. Мовляв, народи Радянського Союзу все одно програли, це була перемога сталінського режиму, вона зміцнила владу Сталіна. Через довгу війну влада більшовиків зміцніла, були репресовані мільйони людей. Людей знищували за допомогою загороджувальних загонів, німців "завалили трупами" штрафників.

27 мільйонів чоловік – ось ціна Перемоги. На думку лібероїдів, ці жертви були марними, їх число знецінило перемогу і всю подальшу історію Союзу.

Такими мерзенними роздумами ці люди фактично підписують собі вирок у графі – "ворог Народу". Ми всі живемо тільки тому, що наші предки не замислювалися над питанням "про ціну перемоги" у всіх війнах за останні кілька тисяч років. Вони воювали, не шкодуючи ні ворогів, ні себе, тому й перемагали. Воїни знають, що в бою перемагає той, хто готовий іти до кінця, російські воїни і народ у цілому був готовий перемогти або вмерти, і перемагав.

В даний час тільки росіяни ще здатні вмирати цілими підрозділами, але не відступити, і весь світ це знає. Дуже високі втрати були готові нести в 20 сторіччі німці і самураї, але тепер вони психологічно зламані. Нинішні ж солдати (професіонали) НАТО готові вбивати, але вмирати вони не готові, тому, якщо рівень їх втрат буде вище 3-7%, вони влаштують страйк і розбіжаться. Вони за своєю психікою вбивці, але не бійці, не воїни.

Саме тому російську армію нескінченно "модернізують" і "оптимізують", щоб вона своєю радянською зброєю не завдала "неприйнятних втрат".

Автори цієї маячні розписуються і у своїй неписьменності. Про план "Ост" і в шкільних підручниках історії сказано, що згідно з ним і іншим розробкам гітлерівців, російський та інші народи СРСР чекала смерть і рабство. Фактично поразка призвело би до загибелі Русі, російського народу. Мабуть, нечисті, яка вигадує подібні ідеї, цього й хочеться.

Міф про тотожність Сталіна і Гітлера

Сталін і Гітлер, комуністи і нацисти, оголошуються практично "братами". Це вже просто маразм і цілковита безграмотність. Порівнювати режим расистів і нацистів, які вважали себе обраним народом, а всіх інших недолюдками, з соціалізмом, який виступає за братерство всіх людей праці (і в цьому плані близький ранньому християнству).

Зрозуміло, що сперечатися з тим, що обидва режими були тоталітарними, ніхто не буде. Але, наприклад, сучасні Сполучені Штати Америки – типовий зразок тоталітарного режиму. Влада має практично абсолютний контроль над фінансами людей, над засобами масової інформації, повністю формує їхній світогляд, світорозуміння. Вашингтон постійно вигадує "зовнішніх ворогів" і "внутрішніх ворогів", бореться з міфічним світовим тероризмом, у даний час Голівуд формує образ нового "ворога" – інопланетян. Та й сучасний Китай – тоталітарний.

Сталінська система була спрямована на створення "суспільства майбутнього", де потреби людей забезпечені і у них є час на самоосвіту, саморозвиток. Вона була творчою, будувалися тисячі підприємств, відкривалися тисячі шкіл, вузів, палаців творчості, музичних шкіл, гуртків, клубів. СРСР був прикладом для всього світу, зразком для наслідування, його підтримували всі прогресивні люди людства.

Гітлерівська ж система була згустком західного паразитизму, нічим неприкритим (без жодних гасел про "свободу", "демократію"). Чисте Зло, коли невелика частина людства відкрито заявила всьому світові, що ми "обрані" і хочемо "нового світового порядку" за рахунок решти світу.

Міф про тотожність гітлерівської і сталінської систем – це неосвіченість чи нахабна брехня.

Міф про "борців зі сталінським кривавим режимом"На боці гітлерівців, з різних мотивів – страх за життя, пряма зрада, пристосуванство, бажання отримати владу і скористатися нею і т. д., виступило значне число жителів СРСР. Вони воювали в частинах СС, були карателями, поліцаями, старостами і так далі. І тепер цих людей ставлять на один рівень з переможцями і навіть звеличують їх. Де-не-де переможці вже стали окупантами, сталінськими катами, загарбниками.

У країнах Прибалтики, на Україні проходять марші колишніх холопів Гітлера, і частина суспільства вважає це нормальним. Бандити руху Бандери, поліцаї, які зрадили свій народ, власівці, басмачі стали "героями", а справжні захисники народу із визволителів перетворені на окупантів.

Правда ці ідеї не нові, вони народжені ще в Третьому рейху, у відомстві Геббельса. Ще тоді нацисти намагалися внести розкол у радянські народи, кажучи, що прийшли воювати не з народом, а "жидобольшевиками" і "комісарами". Але тоді правда швидко спливла, разом зі спаленими селами і містами.

Що необхідно зробити в сучасній Росії, щоби росіяни прокинулися від Мороку?! Мабуть, ворогам треба вибити половину населення, щоб інші зрозуміли, що у Росії немає друзів і союзників на планеті, крім її армії і флоту.

Подібними чорними міфами внутрішні, так і зовнішні Вороги Російського народу і всіх корінних народів Російської цивілізації, впроваджують нам комплекс меншовартості, мовляв, ви у всьому самі винні, кайтеся, платіть контрибуції сусідам, віддавайте "окуповані" території, моліться, ще раз кайтеся...

І справді вже каються, на найвищому державному рівні, підписуючи весь народ під кабалу...

Однак зупинимо цей словесний понос розумово недорозвиненого дебіла. Давайте зрозуміємо, як же було насправді і хто є наш справжній ворог, якого необхідно знищити тотально в середньостроковій історичній перспективі."Ми не вийдемо із цієї окаянної смути,

поки не відокремимо чесно і чітко правду від брехні

і не почнемо стійко і мужньо вимовляти правду"

І.А. Ільїн.


Російські кати Росії

Одним із найбільш стійких міфів радянської пропаганди, які перейшли з комуністичної епохи в наш час, є міф про "велику вітчизняну" війну. Цей міф однаково поділяється офіційною владою і опозицією, комуністами і "патріотами", атеїстами та віруючими всіх офіційних конфесій. Якщо в чомусь і досягнуто в нинішній РФ "порозуміння і примирення", так це в питанні про ставлення до радянсько-німецькій війні, яка одностайно шанується як "вітчизняна", "велика" і "священна".

Зміст міфу про "вітчизняну" війну коротенько такий. У червні 1941 р. країна, яка жила мирним життям, піддалася нічим не спровокованому нападу з боку підступного й жорстокого ворога, який прагнув перетворити країну в колонію, а її населення – на рабів, але радянський (російський) народ і його армія, показавши зразки небаченого героїзму, відстояли свободу і незалежність своєї батьківщини, розгромивши гітлерівську Німеччину і звільнивши Європу і світ від "коричневої чуми".

Хто ж був справжнім зрадником?

Є безліч різновидів цього міфу, але в будь-якому з них СРСР видається за історичну Росію, Червона армія – за Російську, а більшовицький сталінський уряд – за уряд національний, російський. Відповідно і перемога в цій війні подається як найбільша перемога російського народу за всю його історію, як апофеоз військової слави Росії.

Деякі "православні" ідеологи (з Московської Патріархії) йдуть ще далі і намагаються представити цю війну не просто як тріумф "російського" зброї, але як звитяжну війну за Православну Русь, як "священну" війну за ідеали російської православної цивілізації, яка призвела до воскресіння Святої Русі (відновлення "патріаршества", відкриття церков і т.д.)

Сталін представляється ними вже не найбільшим в історії гонителем церкви, а новим Костянтином Великим, богодарованим вождем, який нібито відновив історичне наступництво з православною самодержавною Росією і відродив російську державу в її колишній (або навіть небувалій) величі.

Деякі публіцисти з цього табору відкрили і "духовний" зміст радянсько-німецької війни: виявляється, "патріотичний подвиг" російського народу спокутував гріх його участі в анти христовій революції.

Міф про "велику вітчизняну" війну настільки міцно укорінився в масовій свідомості, що вже не піддається ні найменшому сумніву. Він просто недоторканний для критики, будь-які спроби заперечувати його сприймаються як нечуване блюзнірство. Доходить до того, що називатися російським патріотом можна тільки за умови згоди з цим міфом у тій чи іншій формі.

Між тим, навряд чи є щось більше несумісне з російським патріотизмом, ніж цей брехливий міф, вирощений комуністичною пропагандою і підхоплений нинішніми патріотами, не виключаючи і православних. Визнати цей міф за правду можна, тільки зовсім забувши, ніж СРСР відрізняється від Росії, а радянський патріотизм – від патріотизму справжнього, тобто російського. Така "забудькуватість" стала звичною для більшості сучасників, які, чуючи про "велику вітчизняну" війну, ніколи не задають собі питання: а які умови необхідні для того, щоб війну можна було назвати Вітчизняної?

Для того щоб війна була Вітчизняною ще недостатньо, щоб вона велася на російській території і армія, що складалася з етнічно російських людей. Не робить війну Вітчизняної і самопожертву борються і вмираючих на фронті солдатів. Це потрібно підкреслити, тому що захисники міфу про "велику вітчизняну" війну постійно посилаються на військові подвиги, здійснені радянськими ("русскими") солдатами в цій війні, на "масовий героїзм" як доказ її вітчизняного характеру.

Не кажучи вже про те, що аж ніяк не всякий подвиг заслуговує пошани і поваги (бо і помилкові ідеї можуть надихати на героїчні вчинки), слід згадати, що на радянсько-німецькій війні, як і на всякій війні, подвиги здійснювалися по обидві сторони фронту. Німецькі солдати показали в боях не менше доблесті і мужності, ніж солдати радянські. Наприклад, при захисті м. Холма, в боях за Царицин (Сталінград), при штурмі Севастополя чи під час оборони Берліна. 16-ти річні німецькі школярі, озброєні лише "фаустпатронами" і автоматами, знищивши в вуличних боях у Берліні до 1000 радянських танків Т-34 і ІС-2, виявили неабияку мужність. Ці Фольксштурмівці – справжні герої, вони заслужили свої залізні хрести і мають повне право сказати, що захищали свою Вітчизну і проливали за неї свою кров.

Вітчизняна війна можлива лише за наявності в країні національної влади і національної Армії. Що ж за уряд управляв і взагалі, яка влада встановилася на території колишньої Російської імперії до червня 1941 р, коли вибухнула радянсько-німецька війна?

Управляв країною уряд комуністів-богоборців на чолі з карним злочинцем Сталіним, який протягом чверті століття послідовно проводив політику знищення історичної Росії і російського народу. При владі стояли люди, які все своє життя накопичували ненависть до "проклятої Росії", "в'язниці народів", що мріяли про перетворення її в "вогнище світової революції", у вогні якої ця "царська" Росія повинна була згоріти, і приступили з 1917 р, до відкритого втілення в життя своїх злочинних планів.

Країною правила партія зрадників Росії, та партія, яка свою "державну" діяльність почала зі шпигунства і пропаганди пораженства, терору, із вбивства російських офіцерів, із братання на фронті з ворогом, із дезертирства, зі зради Батьківщини, найвищою точкою якої стало укладення Брестського миру, що віддавав ворогові 20 губерній, всі фронтові запаси, захоплених військовополонених і т. д.

Зі самого початку більшовики показали себе як антиросійська влада, для якої не існує понять Батьківщина, Вітчизна, честь і обов'язок; у якої святині російського народу викликають ненависть; яка слово Росія замінила словом інтернаціонал, а російський національний прапор – червоним прапором; яка і за своїм національним складом була, очевидно, неросійською: у ній переважали інородці.

За 24 роки свого панування більшовицька ("радянська") влада досягла величезних успіхів у справі знищення історичної Росії. Були послідовно винищені всі стани: дворянство, купецтво, селянство, духовенство, освічений шар (в тому числі поголовно російське офіцерство) і зруйновані всі державні інститути колишньої Росії: армія, поліція, суд, місцеве самоврядування, благодійні установи тощо

Проводилося систематичне знищення російської культури – вибухали церкви, грабували музеї, їх експонати за безцінь продавалися за кордон. Був замінений календар, народ позбавили російських свят. Перейменовувалися міста і вулиці, витравлювали російські сімейні та побутові традиції, ліквідовувалися російські наука і школа.

Була закреслена і обпльований вся російська історія. Замість знищеного російського створювалося червоне-космополітичне і радянське, починаючи від Червоної армії та червоної професури і закінчуючи радянською орфографією і радянським спортом.

Наше земна Вітчизна – Росія була фактично знищена.

Її терором перетворювали і перетворили на Совдепію, яка була повним запереченням Росії, анти-Росією. Російська людина не має права забувати, що послідовне заперечення російської державності – це те, на чому стояв і чим, підкреслено, хвалився радянський режим.

Називатися національною владою такий режим не має ніякого права. Він повинен бути визначений як антинаціональна окупаційна влада, повалення якої кожен чесний патріот може тільки вітати.

Ще ясніше виглядає справа з наявністю в країні національної армії, тому що антинаціональна і антинародна сутність Червоної (Радянської) армії ясна кожному, хто більш-менш близько з цією армією стикнувся.

Кожен росіянин, що зберіг національну пам'ять, погодиться, що Червона Армія (РСЧА) ніколи не була ні продовжувачем традицій, ні правовим наступником Російської Імператорської Армії (таким була і залишається до сьогоднішнього дня армія Біла).

Червона армія була створена більшовиками замість знищеної ними Російської Армії. Причому творці, керівники й кістяк особового складу цієї армії були або інородцями, або відкритими зрадниками Батьківщини, зрадниками присяги і дезертирами з Армії Російської.

Ця армія в Громадянську війну збезчестила себе мародерством, вбивствами російських офіцерів і генералів і нечуваними насильствами над російським народом. При своєму створенні вона поповнювалася різною наволоччю, сільськими босяками-люмпенами, червоногвардійцями, матроснею, кримінальним елементом, мадярами, латишами та іншими "інтернаціоналістами". Біля однієї третини її особового складу становили китайці, що прославилися своєю звірячою жорстокістю і брутальними, бузувірськими тортурами щодо полонених білогвардійців і цивільного населення Сибіру і Далекого Сходу.

У "комскладу" Червоної армії члени більшовицької партії становили: у 1920 -10,5%; у 1925 – 40,8%, в 1930 – 52%, а з кінця 30-х років комуністами або комсомольцями були зайняті всі командні посади. Ця армія була наповнена донощиками НКВС і політруками, її долями вершили комісари. Вона являла собою не національну Армію, а партійне військо ВКП (б) – КПРС. Гасло цієї армії був не "За Віру, Царя і Отечество!", а "Даєш Інтернаціонал!"

Ця армія спочатково створювалася не для захисту, а для поневолення нашої Батьківщини і перетворення її в "плацдарм світової революції", з якого вона повинна була вести наступальну війну за розповсюдження богоборчого комунізму по всьому світу.

У ході Громадянської війни РСЧА окупувала і підкорила Росію, придушила опір російського народу більшовикам і надалі завжди приходила на допомогу катам і карателям з ЧК-ОГПУ-НКВД-МГБ-КГБ-ФСБ, якщо народний опір набирав особливо широкого розмаху, і силами одних чекістів впоратися з ним було неможливо.

Тому для Росії і росіян Червона армія завжди була армією поневолювачів, і вона не має жодного відношення до Армії Російської. Залишки Російської армії генерала Врангеля евакуювалися в листопаді 1920 р з Криму, і з тих пір на території колишньої Російської імперії ніяких російських військ більше не було.

Зокрема в Криму взагалі залишилося мало росіян, переможці вбили кожного другого з решти мирних жителів. Смерть більшості була жахлива, людей битком набивали в старі баржі (або прив'язували за ноги до топляка) і топили в морі.

До червня 1941 р. російський народ, позбавлений своїх національних влади і армії, перебував під червоною окупацією і не міг вести ніякої Вітчизняної війни до тих пір, поки не звільнився би від цієї дивовижно-жорстокої влади радянських окупантів і не відновив би свою російську національну Владу і російську національну Армію.

Напад Німеччини на СРСР всі справді російські люди сприйняли не як початок "великої вітчизняної" війни, а як можливість (і при тому останню) звільнити свою Батьківщину від окупантів-більшовиків і відновити історичну Росію. Саме тому населення СРСР зустрічало німців квітами, вбачаючи в них визволителів від червоного ярма. Саме тому стільки надій пов'язувалося з Хрестовим Походом Німецького вермахту.

У відразу ж виниклому російському визвольному русі багато хто побачив нашу національну армію зі старими російськими званнями, зверненням "пан", а не "товариш", з трибарвним національним прапором замість червоних ганчірок і з православним священством замість політруків.

І саме тому вся російська національна та військова еміграція, патріотизм якої поза всяким сумнівом, яка свою любов до Росії і вірність Росії довела ділом під час Першої Світової та Громадянської воєн, виявилася з початком Радянсько-німецької війни на боці Німеччини і, взяла участь у збройній боротьбі проти СРСР за визволення своєї Батьківщини Росії.

Тому людей, що оспівують "велику вітчизняну" війну, ми навіть не можемо вважати по-справжньому російськими людьми, бо вони не тільки не відчувають, але і просто не розуміють глибину російської трагедії у Другій Світовій війні.

Ми, росіяни від цієї перемоги не отримали нічого: ні свободи духу, ні свободи пересування, ні розпуску концтаборів і колгоспів, ні можливості чесно трудитися, відкрито молитися і виховувати своїх дітей людьми російського духу і російської культури.

Щоб зрозуміти чи була війна "вітчизняною" необхідно також подивитися на її цілі, її хід і на її результати.

Свою мету – світове панування комуністи відкрито оголосили в програмі своєї партії ще задовго до приходу Гітлера до влади в Німеччині. Досягти "Світової революції" передбачалося спочатку в ході Першої Світової, організованою банкірами-товстосумами, а потім, коли стало ясно, що вона не вдалася, радянському керівництву прийшла диявольська ідея організувати Другу Світову війну.

Сталінський СРСР готувався до війни за переділ Європи систематично і цілеспрямовано з початку 30-х років. У країні все було підпорядковане підготовці до прийдешньої війні, вся пропаганда волала до цієї війни, і до того ж не до "вітчизняної" війни, а загарбницької, наступальної, "визвольної" війні.

Колективізація, індустріалізація, п'ятирічки, семиденки, девятиднівки, масовий терор, чистка в армії і т. д., все це в кінцевому підсумку мало одну мету – підготувати, розпочати і виграти Світову війну за торжество комунізму в усьому світі.

Тому просто сміховинно звучать голосіння червоних "патріотів" про те, що "ми жили мирним життям, а фашисти на нас напали". Мирного життя Росія не знала з 1914 року, а з 1917 р. в країні йшла війна більшовиків проти російського народу, який став першою жертвою комуністичної агресії.

Всі російські люди в останнє п'ятиліття перед війною настільки змучилися під большевицької влади, що буквально благали про те, як би хто-небудь скоріше на Сталіна напав, покінчив з ним самим, очолюваною ним партією та їх пануванням над Росією.

Саме СРСР розв'язав Другу Світову війну у вересні 1939 р., напавши на Польщу, окупувавши країни Балтії, відкривши військові дії проти маленької Фінляндії та Румунії. (Див. книги Суворова-Різуна "Ледокол", "День М", "Остання Республіка" та "Тінь перемоги", скільки б не зневажили Суворова совки, спростувати його висновки вони не можуть).

Жертвами радянської агресії в 1939-40 рр. стали інші межуючі із ним європейські держави, при цьому три з них (Литва, Латвія, Естонія) повністю позбулися незалежності, а дві (Фінляндія та Румунія) – втратили значну частину своєї території.

З середини 1940 р. в країні велася інтенсивна підготовка до війни з Німеччиною, і якби Гітлер не напав на Сталіна в червні 41-го, то сам би став жертвою його агресії не пізніше середини липня того ж року. Цей факт визнається усіма чесними і серйозними дослідниками, які не дотримуються "принципу партійності" в історії, напад Гітлера було випереджувальним ударом проти приготованого до нападу СРСР. Все це разом узяте не залишає жодного місця для міфу про "велику вітчизняну" війні і показує, що мова може йти лише про протиборство тиранічному большевицькому режиму, який прирік у ході війни підлеглий йому російський та інші переможені народи на небачені страждання.

Найбільш розумні міфотворці "великої вітчизняної" війни готові, однак, визнати, що Радянсько-німецька війна розпочалася не як "вітчизняна" війна, а як війна двох тоталітарних держав за європейське панування. Але, кажуть вони нам, війна пішла не за сталінським сценарієм, з наступальної перетворилася на оборонну, ворог був жорстокий, російський народ усвідомив небезпеку, що загрожує йому, і, відклавши рахунки зі сталінською владою, встав на захист свого вогнища, своїх дружини і дітей, і з цього моменту війна пішла нібито не за Сталіна, а за Батьківщину, стала "вітчизняною".

Так кажуть радянські "патріоти". На це ми їм відповімо, що тоді війна Німеччини і її європейських союзників, тим більш є Вітчизняної і притому Великої. Бо хоч і почалася з вимушеного нападу, але потім, коли ворог підійшов до кордонів Німеччини, коли жорстокими бомбардуваннями німецькі міста були перетворені на руїни, коли німцям стала загрожувати небезпека потрапити до сталінського ГУЛАГу, а їх жінкам бути згвалтованими радянськими солдатами-"визволителями", ця війна набула священний характер боротьби за своє вогнище і за своїх близьких і стала Вітчизняної.

Міфотворці "великої вітчизняної" не мають мужності подивитися історичній правді в очі і згадати про те, що "вітчизняної" ця війна була оголошена зверху, наказовим порядком; так вирішив Сталін, і так з усіх сил довбали пропагандисти і політруки в усіх газетах і на всіх зборах, вбиваючи в голови людей цю ​​нову брехню.

Вже самі інтенсивність і цілеспрямованість, з якими велася пропаганда, той розмах, який вона прийняла, і ті колосальні кошти, які були на неї витрачено, спростовують брехню про "вітчизняному" характер війни. Бо в справді Вітчизняній війні агітувати і вмовляти людей захищати свою Батьківщину не потрібно, це для них також природно як жити і дихати. Досить ще раз згадати історію Вітчизняної війни 1812 р. щоб останні сумніви на цей рахунок відпали.

Поворот у сталінській пропаганді саме тому й стався, що з усією очевидністю з'ясувалося небажання російського народу боротися за червоне "вітчизна", що "Вітчизняної" ця війна не буде ніколи, поки існує сталінська влада. Єдине, що залишалося Сталіну, так це пустити в хід випробувані большевицькі кошти – Терор і Пропаганду – і силою, брехнею і обманом змусити людей битися і перемагати. Влітку 41-го року після страшних поразок Червоної армії виникла загроза самому існуванню комуністичного режиму, і стало ясно, що для порятунку цього режиму потрібні надзвичайні заходи.

Сталін на ці заходи пішов, і включив патріотизм в арсенал засобів комуністичної пропаганди.

Це був гідний Сталіна хід – поставити собі на службу те, що потенційно представляє для тебе смертельну небезпеку (згодом він точно так само вирішив і проблему з церквою).

З безмежною цинічністю і лицемірством комуністична пропаганда стала експлуатувати патріотичні почуття і вселяти "братам і сестрам", що війна ведеться не заради збереження влади Сталіна, а заради захисту багаторазово проклятих цієї ж пропагандою національних святинь.

Поряд з такими суто зовнішніми прийомами, як введення погонів, перейменування Червоної армії в Радянську, заміна гімну, перебудова інституту комісарів і створення лже-церкви "патріарха" Сергія це дало свої плоди.

Можна ще зрозуміти людей того покоління, що піддалися цьому диявольському обману. Але як можна зараз не бачити глибоку брехня цих закликів і повторювати байки про "велику вітчизняну" війну – незрозуміло. Адже пропаганда кликала боротися не за Росію і навіть не просто за Батьківщину, а "За нашу радянську Батьківщину!" Або "За Батьківщину, за Сталіна!", через що і втрачає сенс вся боротьба, бо "Батьківщина" і "Сталін" це поняття взаємно несумісні. Не можна було захистити свою Батьківщину, не скидаючи при цьому Сталіна, бо він і є головний ґвалтівник, мучитель і вбивця нашої Батьківщини-Росії.

Ще ясніше неспроможність міфу про "велику вітчизняну" війну можна побачити, якщо згадати деякі факти з історії цієї війни, а також її підсумки. Фактів цих, що спростовують радянський міф, більш ніж достатньо, але ми згадаємо лише деякі.

Чи можливі у Вітчизняній війні такі накази, як підписаний Сталіним, Молотовим, Жуковим та іншими військовими злочинцями наказ N270 від 16 серпня 1941 р., який вимагав сім'ї червоноармійців, які здалися в полон, позбавляти державної допомоги (карток), що в тих умовах означало неминучу голодну смерть, а сім'ї полоненних командирів – заарештовувати? Очевидно, немає.

Неможливий у Вітчизняний війні і наказ, відданий Сталіним у червні 41-го року, в якому передбачалося знищувати при відступі всі без винятку населені пункти, щоб ворог не міг їх використовувати. Цей наказ залишав населення російських сіл замерзати на дорогах, і такий наказ можна віддати, тільки відступаючи з окупованої території. Гітлер, коли війна йшла на території Німеччини, не зважився знищувати при відступі німецькі села, розуміючи, що мова йде про свою землю і про свій народ.

Чи можливо, щоб у Вітчизняній війні ті, що потрапили в полон, вважали "зрадниками батьківщини" і свідомо залишали помирати від голоду в таборах військовополонених (де голодували тільки росіяни, а інші отримували допомогу через Червоний Хрест), а після звільнення з полону потрапляли не на волю, а знову до концтабору? Ні, таке у Вітчизняній війні неможливо, як і взагалі неможливо вести Вітчизняну війну, маючи в тилу в концентраційних таборах і в'язницях мільйони і мільйони своїх співвітчизників.

Чи сумісні з Вітчизняною війною такі речі як загороджувальні загони і штрафні батальйони, депортації цілих народів у помсту за "співпрацю з ворогом" і взагалі саме ця співпраця, яка була настільки масовоюю, що чисельність підрозділів німецької допоміжної поліції перевершувала чисельність партизанських загонів, з якими ці підрозділи боролися? Ні, ці речі неможливі не тільки в "Вітчизняній війні" та взагалі в будь-якій війні, яка ведеться національною армією за національні інтереси свій Батьківщини!

Що ж це за "вітчизняна війна", якщо людина отримує можливість відкрито сповідувати свою віру вітчизняну, віру своїх батьків – православне християнство тільки після приходу окупаційних військ?

Адже це приголомшливий факт, що лише з приходом німців стали повсюдно відкриватися церкви, і люди отримали можливість молитися Богу, не побоюючись потрапити в НКВД.

Якщо ми звернемося до цієї Вітчизняній війні 1812 р. і згадаємо, що тоді нічого подібного не було і бути не могло, то брехня міфу про "велику вітчизняну" війну стане цілком очевидною.

Якщо ця війна була "вітчизняною", то чому ж наше козацтво, яке завжди було опорою і захисником Вітчизни, в цю війну зустрічало німців хлібом-сіллю, а потім пліч-о-пліч з ними боролося проти Червоної армії, увійшовши до складу Вермахту в вигляді цілого кавалерійського корпусу (15-й Козацький, генерала фон Паннвіца) і ряду інших окремих підрозділів? Чи не тому, що порівняння радянської окупації з німецької було не на користь першої?

Радянські окупанти під час Громадянської війни нещадно винищували козаків, а в колективізацію виморювали голодом цілі козачі станиці, які не виконали "плану хлібозаготівель"; окупанти ж німецькі, зайнявши козачі території, розпустили колгоспи, дозволили козакам обирати своїх отаманів і дозволили носити зброю.

Якщо окупанти радянські в Кафедральному соборі м. Ростова-на-Дону влаштували звіринець, а у Вознесенському військовому соборі Новочеркаська – червоноармійські стайні (при цьому прах отамана Платова, героя 1812 р. та інших отаманів був ними викинутий із храму на смітник), то на відкриття німцями того ж Кафедрального собору прийшов увесь православний Ростов.

Люди на власні очі бачили, що радянський режим ще гірший від окупації, і на початку 1943 року все козацьке населення Північного Кавказу знялося зі своїх місць і рушило слідом за відступаючими німецькими військами!

Російська і світова історія не знають іншого такого прикладу, коли населення країни йшло з окупантами, не бажаючи потрапляти в руки своїх "визволителів".

Якщо ми чесно обдумаємо цей факт, то від міфу про "велику вітчизняну" війну не залишиться і сліду.

Але звичайно найстрашніший удар по цьому міфу завдає Російський Визвольний Рух Другої Світової війни, огульно званий у радянських патріотів "Власовським". Вже сам той факт, що в складі німецького Вермахту (і в різних допоміжних частинах) служило в різний час тільки за офіційними даними більше 2 500 000 (двох з половиною мільйонів!) росіян і колишніх радянських громадян, повинен припиняти всі розмови про "велику вітчизняну" війну. Бо справді: де, коли, під час якої Вітчизняної війни люди в такій кількості добровільно переходять на бік противника і воюють у його рядах?

Совпатріоти не знаходять нічого розумнішого як оголосити цих людей вродженими зрадниками, шкурниками і боягузами. Це відверта брехня, але навіть якщо б вона і була правдою, то залишається абсолютно незрозумілим, чому ж раніше за всю свою історію Росія не знала такого масової "зради" і такої масштабної "зради". Скільки війн провела Росія, і ніколи не було стільки зрадників, перебіжчиків і "шкурників", але от варто тільки початися "вітчизняної" війні і до того ж не простий, а "великій", як сотні тисяч людей зі зброєю в руках перейшли на бік ворога.

У підрозділи РОНА, Козачі Частини, РОА та ін. люди записувалися навіть у 1945 році, коли крах гітлерівської Німеччини став очевидним, а перемога Сталіна невідворотною.

Багато червоних "патріотів" розуміють сміховинність своїх пояснень виникнення російського визвольного руху, але вдаються до такого шулерськими прийому. "Що ж це ви, засуджуючи пораженство Леніна, не засуджуєте зради власовців?" – Запитують вони, "Як же можна було виступати проти свого уряду під час війни з зовнішнім ворогом?"

Вже сама постановка питання цілком викриває таких "патріотів", які вважають окупаційний радянський уряд "своїм". Пряма ж відповідь на їх лукаве питання така. У 1917 році до влади прийшли більшовики, які зруйнували російську державу і знищили історичну Росію. З точки зору російського патріотизму ці люди – злочинці, навіть якщо б вони діяли і без допомоги зовнішнього ворога. Скинути ж антиросійську владу цих людей – хоча б і за допомогою її зовнішніх ворогів – з точки зору патріотизму не тільки не злочинно, але й похвально. Саме тому пораженці-ленінці – зрадники, а бійці РВР – ні.

За десятиліття радянського правління виросли мільйони людей, які називають себе російськими патріотами, але в дійсності про справжній російський патріотизм не мають жодного поняття. Ставлення до радянсько-німецької війни – надійний спосіб розпізнання таких псевдо патріотів, але справжнім "лакмусовим папірцем" лжепатріотизму є їхнє ставлення до російського визвольного руху, який воював проти більшовизму в 40 рр. Як червоніє лакмусовий папірець в кислоті, так і кожен, хто вважає їх зрадниками, виявляє тим самим свою "червоність" і повну відсутність російського патріотизму.

Зрада відбулася пізніше, в 1945 р., коли генерал Власов і частина його формувань рятуючи свою шкуру, перейшли на бік більшовиків. Основна ж частина підрозділів Російського Опору і Козацтва чесно виконали свій військовий обов'язок перед Росією, багато боролися з червоною чумою і після 9-го травня 1945 р. і загинули зі зброєю в руках. Інші потрапили в полон, або були видані СРСР союзниками, Більшість із них були по-звірячому закатовані НКВС, розстріляні або згинули у сталінському ГУЛАЗі. Російське ж армійське і козацьке духовенство, яке потрапило у лапи комуністів, ЧК-ти у 1945 р. розпинали на хрестах. Так загинули: о. Мойсей і о. Феодор під Ригою, о. Герман у Польщі, о. Алексій у Бреслау, о. Віктор, о. Іринарх і о. Павло у Сх. Пруссії, а також не відомі по імені 4-и козачих священики в Австрії. Вічна їм пам'ять.

Якщо ж ми тепер звернемося до підсумків цієї "вітчизняної" війни, то побачимо наступне. На всіх назад відвойованих Червоною армією територіях закривалися відкриті при німцях Храми, відновлювалися колишні радянські порядки, колгоспне рабство, влада обкомів і НКВД, і починався повномасштабний терор проти "посібників" німецьких окупантів і взагалі супротивників сталінського режиму. Жорстокість чекістів, ясно показала, що сталося не "визволення", а відновлення радянського окупаційного режиму. І що ще дивно на перший погляд, радянський агітпроп безперервно голосив про жахливі звірства німців щодо цивільного населення окупованих територій. Але як тільки їх "звільнила" червона армія, вони, здавалося б із найбільш постраждалих, раптом виявилися, за радянською шкалою станів, людьми такими, що втратили довіру. Ще довго після війни в радянських анкетах було питання, чи виїжджав сам громадянин СРСР, або його родичі, за кордон і чи не перебували в окупації. (Тобто були прирівняні до тих, що побували за кордоном).

З літа 1944 р, коли радянські війська вийшли до кордонів 1939 р., війна з боку СРСР набула відверто загарбницького характеру. Саме з цього моменту всьому світу стало остаточно ясно, що Червона армія веде боротьбу не за Росію і не за національні інтереси російського народу, а тільки за геополітичні інтереси партії більшовиків і за поширення радянської системи на всій Земній Кулі.

Усюди, куди ступала нога радянського солдата, встановлювався найчорніший режим окупації, проводилася "радянізація" починалися арешти і вбивства священиків, "капіталістів", "фашистів" і національно-мислячої інтелігенції, мирне населення піддавалося найвідвертішому і нещадному грабежу, який досяг свого апогею у Східній Пруссії, яка вже цілком офіційно була віддана мародерам на потік і розграбування. При цьому все награбоване добро було прирівняне до "трофеїв" (тобто військового майна, взятого в боях); так і говорилося без будь-якого сорому: "трофейні" годинники, "трофейний" акордеон, "трофейна" жіноча білизна.

Насильство над населенням захоплених територій були масовим і повсюдним. Зґвалтування німкені злочином не вважалося в принципі, і навіть у "дружній" Сербії за даними сербської влади лише зареєстровані наруги над жінками, вчинені п'яними радянськими солдатами-"визволителями", перевищили 100 тис. випадків. Чи це ми назвемо Вітчизняною війною?

Згадаймо і про долю безруких та безногих інвалідів цієї "великої вітчизняної" війни. Цих людей, яких різні Жукови колись посилали "розміновувати" мінні поля супротивника ногами, і які власне і забезпечили Сталіну перемогу, поміщали після війни в спеціальні табори на повільне вмирання, щоб вони не просили милостиню у приміських поїздах і не псували своїм непристойним виглядом вулиці радянських міст. Інвалід, захисник Вітчизни, який потрапив за цей захист у концтабір! Що сильніше може спростувати брехню міфу про "велику вітчизняну" війну?

Підсумком "великої Перемоги" стало поневолення всієї Східної Європи та поширення терористичної сталінської системи від Берліна до Пекіна.

Ця перемога зробила загибель Росії незворотною, поховала всі надії на відродження Російської Армії і Російської державності. Переможні салюти над Москвою були похоронним дзвоном для історичної Росії, бо остання можливість відновлення національної влади була упущена.

Російський народ від цієї перемоги взагалі не отримав нічого, всі понесені ним страшні жертви виявилися марними. Він знову опинився зі своїми колгоспами і таборами під владою радянських окупантів, які не забарилися розпочати підготовку до чергової "вітчизняної" війні, на цей раз з Америкою.

З кінцем Радянсько-німецької війни стався історичний злам російського народу. Власне російська людина стала відходити з історії і все швидше витіснятися людиною радянським, представником "нової історичної спільноти людей", які й гадки не мають, що СРСР це не Росія, що Московська Патріархія – не Російська Церква, а РАДЯНСЬКА лже-ЦЕРКВА, що Радянська армія – не "наша", а радянський уряд – окупаційний. І що взагалі можливий якийсь інший патріотизм, крім радянського і якась інша назва війни, крім "велика вітчизняна".

Чи таким повинен був бути підсумок цієї війни, якщо б вона і справді була Вітчизняною?

Пора нам усім перестати брехати і по-папужому повторювати брехню, нав'язану нам ворогами Росії. Пора зрозуміти, що святкування 9 Травня – це наш національний сором, бо святкується одна з найбільших перемог, здобутих над РОСІЄЮ її ворогами. До тих пір поки 6удем святкувати такі свята, поки будемо вважати радянсько-німецьку війну "Вітчизняною", і "Великою", до тих пір і будемо позбавлені своєї земної Вітчизни – Великої Росії і не побачимо світлого свята її воскресіння.

Окремого розгляду заслуговує найбільш витончений різновид міфу про "велику вітчизняну" війну, який посилено проповідують "православні" ідеологи з лав Московської Патріархії, що створили рідкісну за своєю брехливістю легенду про "священну" війні за Православну Русь.

Згідно з цими ідеологами напад Німеччини на СРСР нібито настільки глибоко вразив людей, що пробудив у них почуття щирого покаяння в гріхах і звернув їх до Бога. Покаянний переворот охопив всю країну, перетворив і народ, і армію – яка відтепер стала Російською – і навіть більшовиків, серед яких покаявся і став на молитву сам Сталін. Російський народ усвідомив, що ворог зазіхає на самі основи російської православної цивілізації, на духовні святині Святої Русі, і піднявся на їх захист. Небувалий патріотичний підйом примирив народ і владу, змусив забути про взаємні образи. Все це зробило війну "священною" і дало підставу для церковних молитов про дарування перемоги "російській" зброї, молитов за радянську владу, яка вже була не богоборчою.

Перемога у війні тут подається як плід глибокого всенародного покаяння, і є не просто перемогою "Росії" над Німеччиною, але перемогою російської православної цивілізації над апостасійною західною, перемогою Бога над дияволом. Патріотичний подвиг російського народу нібито іскупив гріх революції і царевбивства. Підсумком війни стало відновлення наступності з історичною російською державністю і воскресіння Святої Русі. Під останнім зазвичай мається на увазі обрання "патріарха" і відкриття кількох "церков". А під відродженням російської державності – введення погонів в армії і перейменування її з Червоної в Радянську, установлення орденів Суворова, Кутузова, Ушакова та Нахімова, відкриття нахімовських і суворовських військових училищ, розпуск Комінтерну, заміна гімну, перейменування наркоматів в міністерства, тост Сталіна за російський народ і ще деякі дрібниці на зразок введення роздільного навчання хлопчиків і дівчаток у школах. Спадкоємність зі старою Росією вбачають і в "відродження" гвардійських частин і в "реванш", який взято за невдачі і поразки в Російсько-японській та Першій Світовій війні.

За кількістю брехні з цим варіантом міфу про "велику вітчизняну" війну можуть змагатися хіба що зведення Радінформбюро. Він характеризується не тільки вражаючим безсоромністю (бо видає більшовицькі війська не просто за Російську армію, але за "христолюбиве" воїнство, а СРСР не просто за Росію, але за Русь Святу), але й наявністю особливої ​​"духовної" складової, куди входять оповіді про всілякі "знамення", "чудеса" і "явища" впереміш із абсолютно неправдоподібними історичними анекдотами. Перерахувати з цієї області всі фантастичні і безглузді вигадки, створені хворою уявою спокушених, часто просто відвертими провокаторами, які виконували соціальні замовлення Кремля, є неможливим.

"Явлення" Государя Ніколая II радянським солдатам на щаблях поваленого рейхстагу; "бачення" лику Богородиці, благословляючої "російські" війська на Курській дузі та під Кенігсбергом; "явлення" св. кн. Данила Московського Сталіну з наказом Москви не здавати і аналогічне "явлення" Божої Матері якомусь єпископу із вказівкою на неможливість здачі "Ленінграду" (саме так!); обнесення навколо Москви в листопаді 41-го на літаку чудотворної Тихвінської ікони Б.М., яке ніби й врятувало столицю; образ Казанської Б.М., який комуніст Жуков всю війну возив із собою в машині і молився перед ним про перемогу над ворогом; таємний "християнин" Сталін, який сповідається і причащається у "патріарха" перед смертю, – ось лише деякі з цих жахливих байок.

Ми не будемо тут детально спростовувати всі ці блюзнірські і вульгарні дурниці, складати і поширювати які можуть тільки духовно ущербні люди. (Наприклад К. Душенов, прес-секретар улюбленого совковими патріотами, т.зв. митроп. Іоанна Ладозького. К. Душенов і є справжнім автором більшості книг, виданих за підписом Іоанна Сничєва.) Розсудливій людині тут все ясно без зайвих слів, людей же, які не розуміють, що не можна поєднувати молитву до Бога з членством в богоборчій партії, а носіння хреста з носінням комсомольського квитка, ми все одно ні в чому не переконаємо. Тому встановимо лише такі безперечні для православної російської людини речі.

1) Встановлена ​​в Росії у результаті Громадянської війни радянська влада це не просто антиросійська і окупаційна влада, подібна до французької революції. Це антихристова влада, яка поставила собі за мету знищити Християнство і Росію державу. Саме Християнська Росія була особливо ненависною більшовикам. Саме тому більшовики із перших днів повели атаку на Церкву, священиків страчували, ґвалтували черниць, спалювали ікони, підривали храми, заборонили викладання закону Божого, ввели "цивільний" шлюб замість церковного, викинули з раки мощі преп. Сергія Радонезького, за зберігання Євангелія давали 5 років таборів, а за відкрите сповідання віри вбивали нещадно. Тому і Православна Церква в особі Її останнього законного патріарха Тихона анафемувала радянську владу і все її інститути, а православним християнам заборонила мати з більшовиками будь-яке спілкування.

2) Відповідно з цим, створена більшовиками Червона армія це не просто окупаційна армія, але анти христове військо, перебування в рядах якого для православного християнина неприпустиме. Саме тому вже в ході Громадянської війни на стороні білих були десятки архієреїв і тисячі священнослужителів, але жодного православного священика не було і не могло бути на боці червоних військ. Під час Радянсько-німецької війни антихристова суть Червоної армії також проявилася повною мірою. Доречно нагадати, що з усіх воюючих армій тільки в символіці Червоної армії повністю був відсутній християнський символ – хрест, зате рясно був присутній такий антихристиянський знак, як масонська п'ятикутна червона зірка. Хрест ми знаходимо в німецькому Вермахті: там хрестом нагороджували і під ним ховали солдатів, його зображували на танках, літаках, автомобілях і т.д. У німецькій армії було і армійське духовенство, про яке в армії Червоній неможливо було й подумати.

Встановивши все це, ми без особливих зусиль зможемо зруйнувати міф про "священну" війну, складений ідеологами Моск. Патріархії.

Неправда, ніби військова катастрофа 1941 повернула людей до покаяння. Про покаяння більшовиків на чолі зі Сталіним говорити просто смішно. Їх ненависть до всього справді російського і православного залишалася незмінною. Це видно і з розстрілів священнослужителів, які тривали всю війну (у 1941 році було розстріляно 1900 чоловік, і навіть у 1943 – 500), і по ставленню до російських емігрантів – представників справжньої Росії, що опинилися в радянських руках. Після війни всі вони без винятку потрапили до ГУЛАГу.

Що ж стосується покаяння широких верств власне народу, то якраз війна-то й показала відмову переважної більшості не тільки каятися, а й просто розкаюватися у гріху співпраці з сатанинською радянською владою. Нічого не було чути ні про масове складання або спалення партквитків, ні про свідому відмову надягати червоноармійську форму. Такі випадки були одиничними, зате протилежні випадки добровільного вступу до ВКП (б) або записи в Червону армію – далеко не поодинокі. Також про покаянні молитви та пости навряд чи хто згадував. Більшість народу не тільки відкинула покаяння, але бездумно і "страху заради", під приводом захисту Батьківщини захищала владу радянських окупантів.

Але найбільш безрадісну картину відносно покаяння явила собою офіційна церковна влада (МП) на чолі з митр. Сергієм (Страгородським), від якої, здавалося б, у першу чергу слід було очікувати покаянного заклику. Хто, як не митр. Сергій, який дерзнув оголосити себе главою всієї Руської Церкви і, отже, який взяв на себе пов'язану з цим відповідальність, мав побачити у війні прояв гніву Божого за найбільші злодіяння, гоніння, беззаконня, блюзнірства, моральне здичавіння, що мали місце в Росії з початку революції; нагадати народу і уряду про це; закликати народ до покаяння, а від більшовиків зажадати негайного відновлення церков і звільнення всіх невинно засуджених!

Але митр. Сергій і його підручні звали аж ніяк не до покаяння. 22 червня 1941 в день нападу Німеччини митр. Сергій абсолютно вільно, ніким не примушений, виступив не з закликом до покаяння, а зі зверненням до "пастирів і пастви Христової Православної Церкви", де, випереджаючи самого Сталіна в безсовісній експлуатації патріотичних почуттів, блюзнірськи благословляв віруючих людей захищати антихристову радянську владу під виглядом захисту Віри і Батьківщини.

Підкреслимо, що церковно благословлявся саме захист анти христового сталінського режиму. Бо що ще можна було захищати 22 червня 1941? Російський народ від поневолення іноземцями? Але російський народ вже два десятиліття перебував у небувалому поневоленні в колгоспах і багатомільйонних концентраційних таборах, що покрили мережею всю країну.

Російську культуру від знищення? Але вона вже давно і планомірно знищувалася червоними варварами, що насадили класову та станову ненависть, "пролетарську" культуру і вбивали представників культури російської сотнями тисяч.

Руську землю від розорення? Вона вже чверть століття розорялася більшовиками в ході індустріалізації, колективізації, розкозачування, розкуркулення і всілякими голодоморами – "будівництвами комунізму".

Митр. Сергію все це було чудово відомо, але до 22 червня 1941 р. він про це мовчав, бо ще з часу своєї Декларації поняття Батьківщини ототожнив з поняттям "Радянський Уряд", радості і невдачі якого стали радощами і невдачами митр. Сергія і його пастви. І поки справи у радянського уряду йшли успішно, то нічого не згадував і митр. Сергій про страждання нашої Батьківщини під владою цього уряду. Коли ж у зв'язку з війною у радянського уряду почалися невдачі, то відразу ж митр. Сергій заговорив про захист "Батьківщини" і про "священну" війну.

Настільки ж лицемірним був заклик митр. Сергія захищати Православну віру від наруги "безбожними готами". До початку війни православна віра вже піддалася страшній нарузі – церкви були осквернені, ікони спалені, священнослужителі розстріляні. Гіршої наруги було просто неможливо уявити, і зроблено все це було не "безбожними готами", а нелюдами-комуністами. Жодного слова не вимовив митр. Сергій за ці роки на захист гнаних православних християн і для викриття їх лютих гонителів. (Як мовчить МП і про справи нинішніх наступників влади Червоного Звіра, що перебудувалися). Московська Патріархія фактично брехала, коли на догоду Сталіну всю війну поширювала свої численні заклики захищати "православну Русь", молитися "про дарування перемоги" радянським окупантам, збирати пожертви на "христолюбиву" Червону армію.

Відкрито брешуть і її нинішні ієрархи, що оспівують "священну" війну і доводять, ніби напад Німеччини на СРСР загрожувало загибеллю Православ'ю.

Ще до війни було ясно, що справжнім ворогом Православ'я є тільки радянська влада як єдина в людській історії влада, яка потрапила під анафему Православної Церкви. У християнській Німеччині (див. програму НСДАП) не було Союзу войовничих безбожників, і в той час як у Москві один за одним злітали в повітря православні храми, починаючи з Храму Христа, в Берліні за особистою вказівкою Гітлера йшло будівництво нових храмів, в тому числі Берлінського кафедрального православного Собору, подарованого німецьким урядом Російській православній Церкві за Кордоном – РПЦЗ (закінчення будівництва у 1938 р.).

Хід війни також ясно показав, що відкрито молитися Христу російська людина могла тільки на територіях, зайнятих німецькими військами. Німці практично безперешкодно дозволяли відкривати церкви, і є точні дані по Псковській єпархії, в якій у 1917 році нараховувалося 367 церков і 424 священики, а в 1941 році перед вигнанням більшовиків – 0 (нуль) священиків і 0 (нуль) церков.

Через півроку після приходу німців в губернії вже діяли 193 церкви, які обслуговували 86 священиків. (Держ. арх. ПСК. Обл. Ф. 1633. Оп.1; Д, 19; Л 32-33).

Настільки всім було ясно, що саме німецька окупація приносить релігійну свободу, що Сталін і в цій області, як і в області патріотизму, змушений був піти на надзвичайні тимчасові заходи. Подібно до того, як він, вирішивши поставити патріотичні почуття людей на службу своєму режиму, придумав пустушку "радянської Батьківщини". Точно так само він вирішив звернути на користь режиму і релігійні почуття російських людей і створив радянську підробку під Російську Церкву, призначивши її головою митр. Сергія. Але як не можна було, не дивлячись на усі послаблення, сповідувати якийсь інший патріотизм, окрім радянського, так не можливо стало і молитися десь ще, крім радянської Церкви, де молитви до Христа блюзнірськи перепліталися з молитвами за радянську владу і Сталіна. При тому, за інший, відмінний від радянського, патріотизм, як і раніше загрожували арешт, табір і смерть. Також за інше, відмінне від радянського – справжнє Російське Православ'я, як і раніше переслідували з нещадних лютістю. Усіх, заарештованих під час війни і після неї, священиків непідвладної Сталіну і Сергію Катакомбної Церкви розстрілювали без слідства і суду. Справжній патріотизм і істинне Православ'я в таких обставинах або пішли за кордон, або перебували в підпіллі.

Створена ж Сталіним лже-Церква, відома також як Моск. Патріархія, для виконання покладеного на неї завдання – забезпечити релігійне прикриття радянського режиму і його підтримку віруючими людьми – отримала "патріарха", горезвісний "Журнал Московської Патріархії", деяку кількість церков і відповідну кількість впроваджених у її "єпископат" офіцерів НКВС.

У цьому й полягало те "воскресіння" Святої Русі, про яке оповідають ідеологи Моск. Патріархії, тут же лежить і пояснення того, чому вони так чіпляються за міф про "велику вітчизняну" війну і ніколи від нього не відмовляться. Цей міф стоїть на тій же самій брехні, що і Моск. Патріархія, він прикриває таємницю її беззаконного походження і виправдовує її зрадницьку поведінку під час війни. Визнати брехню цього міфу – значить підірвати основи існування Моск. Патріархії.

Адже якщо ця війна Вітчизняна, то тоді Моск. Патріархія зробила те, що й завжди робила Російська Церква – благословила православний народ на боротьбу з ворожою навалою. Якщо ж ця війна не Вітчизняна, то тоді і Моск. Патріархія, яка закликала захищати антихристиянський радянський режим, виявляється зрадником Православ'я і Росії, стає не історичною Російською Церквою, а тим, ким і є насправді – неканонічною структурою, яка веде свій початок не від Господа Ісуса Христа, а від товариша Сталіна.

Тому про Моск. Патріархію потрібно сказати прямо, що її роль в Радянсько-німецькій війні, а пізніше в роздуванні міфу про "велику вітчизняну" війну є найганебнішою. Активно експлуатуючи християнську фактуру і символіку, митр. Сергій і його спільники вжили свій обман на підтримку злочинного сатанинського режиму, молячись про його благополуччя і видаючи його за національну владу.

Ці молитви про армію Червоного Звіра (Апок. 17:3), як про "христолюбиве воїнство", ці заклики захищати богоборчу владу, як владу християнську, є одним з найбільш значних блюзнірств у церковній історії та тяжким гріхом.

Для православної людини абсолютно очевидно, що радянсько-німецька війна може бути "вітчизняною" і "священною" тільки для тих, чиєю батьківщиною є не Русь Свята, а Совдепія. І недарма справжня Російська Церква в цій війні в особі першоієрарха РПЦЗ митр. Анастасія (Грибановського) благословила не Червону армію, а "... всяку зброю проти червоної сатанинської влади підняту...".

Апологети митр. Сергія, що захоплюються його "патріотичною" діяльністю в ході війни, показують цим лише наскільки глибоко і необоротно вони втратили духовний зв'язок з історичною Російською Церквою і православною Росією, наскільки вони не відчувають їх болів і не розділяють їх страждань. Тому ставлення до Радянсько-німецької війни це критерій не тільки справжнього російського патріотизму, але в даному разі і критерій істинного Православ'я, так що той, хто вважає цю війну "великою вітчизняною" і "священною", ні російським патріотои, ні істинно-православним християнином шануватися ніяк не може.

Тепер розглянемо другу частину міфу про "священну" війну, а саме, твердження про нібито відродження Росії, яке сталося в ході війни, і про СРСР, як про її законного історичного наступника.

Здається, немає необхідності детально роз'яснювати, що ніяке відродження неможливе без правдивого покаяння в гріхах, які призвели до падіння. Це аксіома християнської моральності. Ми вже говорили і повторюємо знову, що такого покаяння у гріху участі у сатанинській революції, гріху відступництва від Віри, гріху активної підтримки антихристової влади і пасивної співучасті в її злодіяннях російський народ за небагатьма винятками не виявив ні під час війни, ні після неї, ні навіть до сьогоднішнього дня.

При відсутності ж покаяння відродження стає лицедійством і далі красивих слів ніколи не йде.

Даремно нас стали би запевняти, що це покаяння може бути замінене жертовним патріотизмом, перенесеними стражданнями або просто втратило сенс "за терміном давності". Патріотизм, який приводить не до Христа, а поставлений на службу анти христовому режиму, веде не до спасіння, а до ще більшого осуду таких "патріотів". Також і страждання без покаяння ведуть не до раю, а ще далі у пекло. "Давність" же в духовній області діє прямо протилежним чином, ніж у кримінальному праві, і всякий гріх при тривалій відсутності покаяння має властивість не зникати, а, навпаки, заглиблюватися, вкорінюватися і розвиватися.

Нарешті, авторам небилиць про "відродження" Росії (і навіть "святої Русі") за Сталіна, слід було би просто згадати, як і за яких обставин, історична Росія загинула. Тоді при наявності елементарної чесності їм стане зрозуміло й те, як і на яких шляхах історична Росія може відродитися.

Більшовики, які прийшли до влади 25 жовтня 1917 р, не приховували, що їх метою є знищення російської державності, і 22 листопада 1917 р. був виданий декрет "Раднаркому" про скасування всіх законів Російської держави. Своїми подальшими декретами і діями більшовики розпустили всі урядові установи та органи місцевого самоврядування. Відмовилися від всіх фінансових зобов'язань (як внутрішніх, так і зовнішніх) і від усіх укладених Росією договорів. Звільнили всіх російських послів. Знищили російські: армію, поліцію, суд (цивільний і кримінальний), школу й університет. Експропріювали приватну власність, скасували всю державну символіку (в тому числі нагороди). Позбавили Церкву всіх її прав, тобто завершили знищення російської державності. Ленінська банда повністю розірвала правове наступництво з історичною російською владою і від Росії відреклася.

На місці знищеної Росії більшовики створили свою власну тоталітарну державу – СРСР, яка завжди і демонстративно підкреслювала, що у неї з "царською Росією" нічого спільного немає. У СРСР саме збереження підданства Російської імперії вважалося державним злочином, і кожен росіянин з "царським" паспортом, наздогнаний Червоною армією в Європі або Китаї, підлягав арешту, висилці або розстрілу.

Автори фантастичних історій про спадкоємність СРСР і Росії, про СРСР як про продовжувача Великої Росії, ніби не бачать, що цей "продовжувач" ніколи, жодного дня наступником Росії себе не визнавав. Бо якби він це зробив, то довелося би все накрадене в революцію повернути колишнім власникам, а радянську владу визнати узурпаторською. Вони не бачать, що творці Радянської імперії за законами імперії Російської є злочинцями, і що, якщо би дійсно Друга Світова війна привела до відновлення Росії, то з СРСР відбулося би те ж саме, що зробили совєти з Німеччиною: Сталіна і все Політбюро були би повішені, мавзолей Леніна – зруйновано, ЦК ВКП (о) у повному складі пішов би на каторгу, КПРС, ВЛКСМ і ЧК-ОГПУ-НКВС були би заборонені як організації злочинні, а їх члени піддані відповідальності за законом. Червона армія була би розпущена, "народний герой" маршал Жуков перетворився би на звичайнісінького червоного ката, дезертира, зрадника присяги, а всі його ордени з сатанинським пентаклем – у знаки безчестя, носити які ганебно.

Справжнє відродження Росії і російської держави може початися не раніше, ніж буде знищена радянська (нині перебудована у російську) система, і це знищення є головною і необхідною, хоча, звичайно, і не достатньою умовою такого відродження. Поки юридично, політично і духовно не буде розірвано спадкоємство з СРСР і не відновлено спадкоємство з Білою Росією, всі розмови про відродження Росії є лише розмовами, якщо не свідомою брехнею.

Щодо ж зовнішніх змін радянського режиму, які відбулися в ході війни, і які багато хто сприймає за ознаки відродження, потрібно сказати наступне.

Слід пам'ятати, що при оцінці подій і явищ треба дивитися не на зовнішню форму, а на внутрішній зміст. Це вміння побачити за зовнішньою оболонкою приховану суть явища особливо потрібне, коли мова йде про події перед-антихристового часу, бо Антихрист є найбільшим брехуном і буде прагнути в усьому зовнішньому наслідувати Христа, всередині ж являючи повний відступ від Нього.

З цієї точки зору всі сталінські трюки, спрямовані на зміну зовнішнього вигляду його режиму, не мають ніякого значення, тому що анітрохи не зачіпають самої його сутності. Сутність ця як була, так і залишилася антихристовою, як і сам Сталін був передвісником Антихриста. Не бачити цього може лише той, хто загубив живе почуття Христа.

Прибрати з Червоної армії комісарів (замінивши їх політруків – радянський "аналог" полкових священиків) і перейменувати її в Радянську, Сталіну було легко, оскільки суть більшовицької армії не в інституті комісарів і не в назві. А в тому, що це "військо" збройною силою насаджувало безбожний комунізм по всьому світу. Відсутність комісарів не завадила сталінським дивізіям захопити пів Європи і третину Азії та встановити там комунізм за радянським зразком.

Про введення Сталіним нових нагород ми повинні сказати, що нагороди Російської армії в армії Радянській не визнавалися, і за носіння їх можна було отримати табірний термін. Тому горезвісний маршал Георгій Жуков, який отримав у Російській Армії Георгіївський хрест, після того як він з цієї армії дезертирував і записався до армії Троцького, ніколи його більше не одягав. Навіть коли ховали радянського маршала, то несли за його труною всі отримані ним нагороди, не виключаючи дріб'язкових медалей, але не несли Георгіївського хреста.

Сталін, як предтеча Антихриста, взагалі ненавидів Хрест, тому в якості основної солдатської нагороди він узяв не Георгіївський хрест, а вигадав новий орден Слави у вигляді п'ятикутної зірки Ромфана – стародавнього окультного символу.

Щодо введення погонів достатньо вказати, що погони ввели не тільки в армії, але і в НКВС, так що луб'янські слідчі до 43-го року катували без погонів, а після 43-го з тим же успіхом – з погонами. І розстріли у підвалах Луб'янки тривали, не слабшаючи, не дивлячись на перейменування чекістського "наркомату" в чекістське "міністерство".

Заміна Інтернаціоналу на новий сталінський гімн може обдурити тільки людей духовно сліпих або які просто не читали тексту цього гімну, де вихваляється "партія Леніна, партія Сталіна". Свій же тост про "великий російський народ" Сталін виголосив тоді, коли кістяк цього великого народу він вже нещадно знищив фізично.

І так в усьому: за привабливою оболонкою – колишній богоборчий і антиросійський дух радянської системи. І найяскравіше це видно на прикладі саме тієї структури, з якої й вийшли провідні ідеологи і теоретики "великої вітчизняної" війни, – на прикладі Моск. Патріархії.

Створена в 1943р., за особистою вказівкою Сталіна, як філія МДБ-КДБ ця лже-Церква стала слухняним політичним знаряддям радянського режиму, але зберегла при цьому видимість Православ'я і видає себе за історичну Російську Церкву. У дійсності ж з російським православ'ям вона робить те ж, що винайдені Сталіним радянський патріотизм і націонал-більшовизм виконали з патріотизмом російським.

Будучи прообразом лже-Церкви останніх часів, Моск. Патріархія під виглядом служіння Христу служить Антихристові і до цього дня, вводячи в оману свою паству і нинішнє пострадянське населення Росії, яке практично нічого не знає про справжній Християнство.

І це зовсім не випадково, бо тільки таке середовище і може породити людей, готових прийняти Антихриста за Христа і тому не здатне відрізнити християнську Російську Імперію від антихристової підробки під неї, у вигляді повоєнного сталінського СРСР.

На закінчення спробуємо зрозуміти, яким же чином міф про "велику вітчизняну" війну міг одержати настільки широке поширення в масовій свідомості і понині підтримується не лише зусиллями офіційної пропаганди, але значною мірою і добровільно широкими верствами людей.

Зрозуміло, що для багатьох фронтовиків, які виросли вже при більшовиках, участь у цій війні назавжди залишилася найяскравішим спогадом їх особистого життя. Таким людям важко признатися самим собі, що вони воювали не за свою справу, а просто були використані. Для деяких із них це страшніше рукопашного бою.

Але цей міф поділяється не тільки фронтовиками (їх майже вже немає в живих), а величезною більшістю наших сучасників, які зовсім не пам'ятають ту війну.

У сталінські часи цей міф охоче приймався тому, що пропонував зручне вибачення гріха відступництва, зради, угодовства і співпраці з більшовицькою владою, в якому в більшій чи меншій мірі були винні всі, що зберегли життя під комуністами.

Ще 15-20 років тому повсюдне прийняття цього міфу можна було пояснити тотальним обдуренням людей, які не мали в тих умовах доступу до правди і черпали знання про російську історію з брехливих радянських газет, радіо і телебачення. Але із крахом КПРС і радянської імперії будь-який бажаючий отримав можливість ознайомитися з наявним історичним матеріалом, осмислити його і зробити відповідні висновки.

Зараз після 15-ти років відносної інформаційної свободи стало ясно, що справа не в нестачі історичних знань. Величезна більшість "патріотів" ознайомилася зі справжньою історією Росії та Другої Світової війни, зі спадщиною російського зарубіжжя, з російською православною ідеологією, але це знайомство не відвернуло їх від радянських міфів. Ці брехливі міфи піддалися лише різного роду вдосконаленням, але в основі своїй не змінилися.

Це стосується і міфу про "велику вітчизняну" війні, у відношенні якого сучасна патріотична свідомість являє собою найбільш гнітючу картину.

Створюється враження, що наші сучасники вже нездатні мислити категоріями, в межах яких тільки й можливе правильне розуміння патріотизму. Люди втратили не тільки історичну пам'ять, а й перестали бути російськими людьми в повному розумінні цього слова. Вони не розуміють, і не відчувають, чим і як жила російська людина протягом сторіч своєї історії, не поділяють її радощів і скорботи. Втративши всі моральні та духовні орієнтири, вони радянське вважають своїм, рідним, "російським". Боротьбу з радянською системою – "зрадою Батьківщини". А справжню зраду Батьківщині у вигляді ганебного участі в лиходійствах цієї системи – "патріотичним служінням".

Саме за останні 15 років відносної свободи, коли немає насильства над совістю, і впали багато зовнішніх перепон, стало ясно, що розмови про те, що російського народу як історичного народу більше немає, що він штучно замінений народом радянським і "росіянським", не є чиєюсь фантазією. Це гірка реальність наших днів. Ми спостерігаємо останні етапи відходу російського народу з історії, коли він в більшості своєї маси, ще існує як біологічна різновидність, але вже не представляє собою історичного та культурного явища. І лише ті десятки (чи сотні) тисяч розкиданих по всій країні і розсіяних за кордоном людей, які не забули про свою російськість, в духовному, державному та історичному сенсі, по суті, є справжніми залишками російського народу. Такий на сьогодні сумний підсумок 88-ти річного більшовицького правління.

Міф про "велику вітчизняну" війну тому й утвердився в масовій свідомості, що нинішнє населення країни – це не нащадки тих, хто чинив духовний і фізичний опір більшовизму і відстоював свою російськість до кінця. Такі люди фізично винищувалися радянською системою, або йшли в катакомби та закордон.

У живих же залишалися ті, хто погоджувався відректися від своєї російськості і прийняти неправду за правду, хто примирився з більшовизмом, пішов до нього в служіння, а то й сам став у ряди катів Росії. Сучасне нам покоління – це нащадки саме таких, вже не російських людей.

І хоча наші сучасники мають повну можливість порвати з застарілою брехнею, звернутися до Бога і знову стати Російським Народом, але за не багатьма винятками вони вперто йдуть шляхом своїх батьків і дідів. Від яких у спадщину перейняли безбожництво, угодовство з брехнею, збочений патріотизм, покірність окупаційному режиму і готовність радіти його радощам, святкувати його свята і відзначати його перемоги, які всі до одної є перемоги над Росією і Російським народом. І найстрашніша з цих перемог, яка історично добила нашу Вітчизну, є перемога в радянсько-німецькій війні, яку виховані цим режимом люди слухняно називають "Великої Вітчизняної" війною.

Переклав за: ipvnews.org/stump_article16042011.php

Юрко Антоняк


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua