Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
-3
Рейтинг
-3


Голосов "за"
4

Голосов "против"
7

Комментарии
Релігійний світ   | 8.02.2011 23:51
По подсчетам историков общее число жертв инквизиции в Европе доходило до 10-12 миллионов.

http://bibliotekar.ru/andreeva/12.htm
Ігор Бурдяк   | 9.02.2011 00:02
Релігійний світ:
В 1870 г. Советом Трента была объявлена НЕПОГРЕШИМОСТЬ римского папы.

Значит ли это, что папы, в отличие от всего грешного человечества, никогда не ошибаются?

Ярчайший пример такой "безошибочности" даёт нам история. 30 мая, 1431 римский папа Евгений IV сжег Жанну Д'Арк на городской площади Руэна, во Франции, как еретика и ведьму за отказ подчиниться Римско-католической церкви.
Рішення церковного суду (інквізиції) не є догмою віри. До чого тут непомильність? Крім того, інквізиція не карала, вона передавала винного в єресі світській владі, яка приймала остаточне рішення.
Ігор Бурдяк   | 9.02.2011 00:12
Релігійний світ:
Мартін Лютер був відлучений від церкви за переклад Біблії німецькою!
Неправда. Мартін Лютер був анафемований за те, що відмовився прибути в Лейпціг для дискусій стосовно 95 тез, в яких він звинувачував католицьку церкву.
Ігор Бурдяк   | 9.02.2011 00:12
Релігійний світ:
Мартін Лютер був відлучений від церкви за переклад Біблії німецькою!
Неправда. Мартін Лютер був анафемований за те, що відмовився прибути в Лейпціг для дискусій стосовно 95 тез, в яких він звинувачував католицьку церкву.
Ігор Бурдяк   | 9.02.2011 00:22
Релігійний світ:
Тогда Иисус сказал: "Ты – Петр ("петрос" – камень, скала), и на сем камне ("петра" – фундаменте, основании, великом краеугольном камне истины, о котором Петр только что упомянул) Я создам церковь Мою". Скала, на которой будет создана истинная Церковь, была связана с утверждением Петра: "Ты – Христос", – а значит истинное основание, на котором будет создана Церковь – это Сам Христос, а не апостол Петр.
Вибачте, але Петро згадував Христа, а не камінь. А Ісус виразно сказав: Ти камінь, і на цьому камені я побудую мою Церкву. Як може слаба людина урядувати Церквою? Ісус: зішлю утішителя згори. Зіслав на день 50-ці, і тоді постала Церква.
Релігійний світ   | 9.02.2011 08:50
Ігоре стосовно інквізиції – євреї по сьогодні говорять, що то не вони розіп'яли Господа, а римляни. Ви розумієте, про що мова.
Ігор Бурдяк   | 9.02.2011 11:08
Релігійний світ:
Ви порівнювали, якою була ситуація до впровадження інквізиції, і якою вона стала після, і в загальному принесла вона користь чи шкоду?
Релігійний світ   | 9.02.2011 20:28
Що таке папська інквізиція – то є виконання пророцтва з сьомого розділу книги Даниїла:

Він так сказав: Четвертий звір четверте царство буде на землі, яке буде різнитися від усіх царств, і пожере всю землю, і вимолотить її та розторощить її.

24

А десять рогів визначають, що з того царства встане десять царів, а по них встане інший, що буде різнитися від попередніх, і скине трьох царів.

25

І він буде говорити слова проти Всевишнього, і ПРИГНОБИТЬ СВЯТИХ ВСЕВИШНЬОГО, і буде думати позмінювати свята та права, і вони віддані будуть у його руку аж до одного часу, і часів і половини часу.

26

Та засяде суд, і скинуть його панування, щоб його знищити та вигубити аж до кінця.
Tomodachi   | 9.02.2011 22:16
Пане Ігор – то зомбі, він не спроможний відповісти на жоден аргумент. Як його попередники фарисеї звинувачували Ісуса так і він тепер Церкву, тільки тупо копіює якісь бздури написані таким як і він "інтелектуалом". Звідкись взяв якісь 10-12млн, нічим не підтверджених і відмовчується коли його тицьнути в десятки мільйонів винищених підбурюваними протестантами тайпінами та третиною населення Німеччини винищеного в тридцятилітній війні початій протестантами. Не кажучи про те духовне опустошення Європи і світу, якого завдала їхня "реформація". (А смерть душі куди гірша за смерть тіла.) Чого далеко ходити – найпротестантськіші зі слов"ян (чехи) одночасно і найбільш здеградовані від "лібералізму".
Релігійний світ   | 11.02.2011 11:14
За підрахунками істориків загальне число жертв інквізиції в Європі доходило до 10-12 мільйонів.

ДЖЕРЕЛО http://bibliotekar.ru/andreeva/12.htm
Релігійний світ   | 11.02.2011 11:17
Tomodachi

Не Церкву я звинувачую, а викриваю релігійно-політичну систему, про появу якої Бог попередив в пророцтвах Святого Письма.

Папство – це не Церква, а підробка, імітація Церкви.
Tomodachi   | 11.02.2011 18:22
Як ваша Андрєєва такий "афтаріцєт" – чого її ніхто не знає? Підіть на англійську Вікіпедію, закличте ту Андрєєву і доведіть авторам, що їхні дані неправильні, а Андрєєва права. Хай весь світ читає, якщо то правда, яку можна довести. А ви тут брешете по форумах.
Факти що я цитую – оці справді підтверджені.
Далі, якщо Церква – "поддєлка", як ви кажете – вкажіть ХОЧ ОДНОГО адвентиста в 3му чи 7му, чи 10му столітті. Ісус заснував Церкву свою в першому столітті, і наша Церква існує відтоді. І історія їїзагальновідома і безперервна. "Не може сховатися місто, що стоїть на вершині гори". І "ніхто не світить світло, щоб запхати його під лавку". І Церкву Христову бачили всі і все!
Tomodachi   | 11.02.2011 18:31
А ваше адвентистське поріддя з"явилося недавно.Нема в вас попередників, що вірили би в те саме що ви до кінця 19-го століття. Навіть новий Юда – Лютер, до якого ви присусіджуєтеся і записуєте в "справжню церкву" вас би відцурався, як і ви його, якби він жив тепер. Зовсім інші в вас погляди. Як і всі інші протестанти – кожна секта має свої брехні. А Церква Христова – не може ніколи вчити неправдивої віри.
Так що або ви визнаєте, що справжньої церкви не було аж до 19го століття (що є єрессю), або те що це та Церква, що світила як місто на вершині гори всі століття – аж від апостольських часів і дотепер, і мури пекельні її не переможуть!
Tomodachi   | 11.02.2011 18:46
А щодо інквізиції – ніхто не сперечається, що помилки були. І це нічого дивного – всі люди грішні. І серед апостолів, як я вже казав, один з дванадцятьох орудував мечем, один продав Господа, один не вірив в Воскресіння і т.д.
Так що ваш "інквізиційний аргумент" нелогічний і НІЧОГО не доводить. Ви мов той зомбі далі і далі ліпите тут якісь тексти, думаючи, що чим більше тим ліпше. Надіюся читачі не полінуються прочитати наші попередні дописи і побачити, що ви просто тупо повторюєте одні і ті ж брехні та не відповідаєте на логічні аргументи.
Дуже добре, що всі можуть бачити неспроможність зазомбованих сектантів щось логічно довести.
Релігійний світ   | 12.02.2011 20:03
Tomodachi які біблійні ознаки істинної Божої Церкви на Землі?

Першою і найголовнішою ознакою є спадкоємність вчення Церкви. Апостол Павло пише про віруючих, що вони "збудовані на основі апостолів і пророків, де наріжним каменем є Сам Ісус Христос" (Еф. 2:20). Чи навчає Церква так, як вчили пророки, Христос і апостоли? Якщо відповідь позитивна, то ви на правильному шляху.Самые комментируемые
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua