Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
-3
Рейтинг
-3


Голосов "за"
4

Голосов "против"
7

Комментарии
Релігійний світ   | 4.02.2011 16:08
В 1123 г. Римская католическая церковь объявила целибат, как необходимое условие для всех служителей церкви. С тех пор начинается тёмная история всякого рода сексуальных извращений: гомосексуализм и лесбиянство в католических храмах и монастырях, прелюбодеяния с прихожанами церкви, развращение малолетних в католических колледжах, некрофилия и пр. Пожары сексуального греха охватывали неоднократно духовенство, уничтожая их жизни, и жизни многих молодых прихожан. В 1490 г. в Риме было 6800 зарегистрированных проституток для обслуживания (в то время когда население Рима было всего 90тыс.). Основными их клиентами были католические служители.
Релігійний світ   | 4.02.2011 16:09
Много римских пап были незаконными детьми римских пап, рождёнными от проституток. Например, папа Сильвериус (536-537) был сыном папы Хормисдас (514-523), и папа Сергий III (904-911) был отцом папы Иоанна XI (931-935). Обо всех этих грехах отцам церкви конечно было известно, но всё тщательно скрывалось. При женских монастырях строились госпитали, куда отдавались дети монашек (оттуда, как якобы подброшенных, их распределяли в приюты), жертвам сексуальных домогательств священников затыкались рты угрозами и деньгами.
Релігійний світ   | 4.02.2011 16:10
В "Washington Post" за 31.01.00 в статье "High AIDS Toll Among Priests Has Been Obscured" сказано, что с середины 1980-х сотни католических священников умерли от вируса СПИДа, и смертность от СПИДа среди священников в 4 раза выше, чем в общем по стране.

В настоящее время проблема стала настолько острой, что в высших кругах церкви начинается обсуждение: разрешить ли геям оставаться священниками или разрешить священникам иметь жён.

Помните за какой грех были уничтожены Содом и Гоморра? За сексуальные извращения. А церковь все ещё не может определиться, что ей предпринять.
Tomodachi   | 5.02.2011 18:53
Зомбі він і є зомбі – тільки й вміє що копіювати чужі маразми, а своєю головою не спроможний написати ані найменшого заперечення ФАКТІВ наведених мною вище. Ось і зараз маразм за маразмом – що за інопланетяни чи марксизм? Що мається на увазі? І де ФАКТ початку канонізаційного процесу Джексона? Щодо "прощения" Бітлз – я взагалі вшоці і дивуюся чи то дійсно християнин кидає таке звинувачення Церкві. Господь наш простив тим хто його розпинав і хулив, і нам наказав всім прощати, а тут "християни" закликають не прощати вічно необдуману фразу якогось співака! Як ви ще вірите в "око за око" – то вас біля християнства навіть не стояло! І ту статтю пише якийсь ваш "главарь", а не простий зомбі!
Tomodachi   | 5.02.2011 19:09
Далі – знов суцільний потік брехні. Я ніколи не знав багато про папу Сильверіуса і вирішив ознайомитися на вікіпедії (http://en.wikipedia.org/wiki/Silverius): "He was a legitimate son of Pope Hormisdas, born before his father entered the priesthood". "Він був законним сином папи Гормісдаса, народжений до того як його батько став священиком"! Пішов на статтю про наступного папу – Івана ХІ (http://en.wikipedia.org/wiki/John_XI). "The parentage of John XI is still a matter of dispute" (тобто те від кого він народжений все ще є темою диспутів"! Ось як БРЕШУТЬ вороги Церкви! Колись їм це вдавалося, бо сліпий народ вірив кожному друкованому слову сектантів, а зараз все легко перевірити. БРЕХУНЕ!
Tomodachi   | 5.02.2011 19:52
Далі, своїми інсинуаціями про те, що буцімто чистота спричиняє збоченства ображає всіх тих невинних людей, які живуть чистим життям, і яких ви мізинця не варті. Ви тільки й вмієте очорнювати та обляпувати їх. Яскравий приклад – отець Дамієн (http://en.wikipedia.org/wiki/Father_Damien) котрий присвятив своє життя служінню Богові та прокаженим, захворів на проказу та помер. І навіть таку людину протестантські заздрісники, які до прокажених і підійти боялися, взялися очорнювати. Аж один відомий письменник (теж протестант), автор відомого "Острову Скарбів" Роберт Люіс Стівенсон не витримав такого безстидства та завстидав їх.
Tomodachi   | 5.02.2011 20:13
А скільки людей згіршено брехунами за Австрії у Львові, коли підземний лаз викопаний турками-мінерами під час облоги ними міста, було приписувано монахам, які буцімто підкопувалися до монахинь! Якби не наука археологія то би й дотепер брехали.
А якісь газети чи проценти, які важко перевірити, навіти якби були правдою (в чому я сумніваюся) нічого не свідчать про неправдивість Церкви. Процент захворюваності серед населення – 0.6%. Так що 0.6*4 = 2.4%. Тоді як Ісуса зрадило понад 8 відсотків з 12 апостолів (Юда), ще понад 8 відрубували мечем вухо і відрікалися (Петро), ще понад 8 не вірили в воскресіння (Тома). І що? Ви не вірите, що апостоли були Церквою? Вживайте трохи голову перед писанням!
Релігійний світ   | 5.02.2011 20:38
В 1870 г. Советом Трента была объявлена НЕПОГРЕШИМОСТЬ римского папы.

Значит ли это, что папы, в отличие от всего грешного человечества, никогда не ошибаются?

Ярчайший пример такой "безошибочности" даёт нам история. 30 мая, 1431 римский папа Евгений IV сжег Жанну Д'Арк на городской площади Руэна, во Франции, как еретика и ведьму за отказ подчиниться Римско-католической церкви. Жанна заявляла, что она подчиняется только Богу. Позже, в 1909 г., Жанна Д'Арк была благословлена римским папой Пиусом Х, и в 1920 г. папа Бенедикт XV канонизировал Жанну как святую. Один безошибочный римский папа сжёг Жанну как еретика, а другой безошибочный римский папа канонизировал её как святую.
Релігійний світ   | 5.02.2011 20:42
Франко, католический диктатор Испании, принятый Ватиканом в рыцари Ордена Христа (в иезуиты), опубликавал в Мадридской газете речь папы на смерть Гитлера: " Адольф Гитлер, сын католической церкви, умер при защите христианства. Поэтому понятно, что не могут быть найдены слова, чтобы оплакать его смерть, тогда так много слов было найдено, чтобы возвеличить его жизнь. Над его смертными останками стоит его победный моральный образ. Бог даёт Гитлеру лавры победы в ладони мученика " ("Reforme", 21 июля, 1945).
Релігійний світ   | 5.02.2011 20:42
Гітлер, незважаючи на вбивство мільйонів, ніколи не був відлучений від католицької церкви – він помер католиком. А Мартін Лютер був відлучений від церкви за переклад Біблії німецькою!
Релігійний світ   | 5.02.2011 20:42
Гітлер, незважаючи на вбивство мільйонів, ніколи не був відлучений від католицької церкви – він помер католиком. А Мартін Лютер був відлучений від церкви за переклад Біблії німецькою!
Релігійний світ   | 5.02.2011 20:52
Tomodachi

Католицизм ні до Ісуса Христа, ні до апостолів, ні до Першоапостольської Церкви не має жодного відношення.

Коли виникло папство? У самому Римі, в центрі розваленої світової імперії, після 476 року виникла ця влада. При її становленні були викорінені три німецьких народи: герули, вандали і остготи. Ця 30-літня війна тривала з 508 по 538 роки. Після того як останній з трьох аріанських народів в 538 році був знищений імператорським генералом Белізаріусом і був вигнаний з Рима, вступив в силу указ римського імператора Юстиніана, виданий в 533 році ("Codex Justinianus"), і панівне політичне становище цієї влади було встановлено на довгий пророчий період завдовжки в 1260 років.
Tomodachi   | 8.02.2011 17:02
Зомбі він і є зомбі. Пише брєдні і пише. Сам собі придумав своє означення непомильності папи і сам з ним бореться! То всі ваші сектанти такі "інтелектуально розвинутіі"? Папа може помилятися і згрішити, як кожен простий християнин. Він не помиляється тільки коли з допомогою Святого Духа офіційно говорить щодо питань віри чи моралі. Останній раз таке було понад пів століття тому. Святий Петро також з допомогою Божою сказав що можна навертати поган (історія з сотником). Отже, навіть якби ця чергова брехня, що ви пишете (буцімто папа "сжег" Жанну) навіть якби була правдою, нічого не доказує проти догми про непомильність папи. Все як в Св. Письмі – Петро відрубав вухо, Ісус виправив цю помилку...
Tomodachi   | 8.02.2011 17:21
А потім той самий св.Петро оголосив Церкві, що можна навертати поган, бо так відкрив йому Господь. Тобто, помилки, що їх як людина може допуститися Петро чи його наслідники, зовсім не означають, що Господь Всемогутній допустить, їм робити помилки в святій Вірі.
Далі – що за дурість ви пишете, що Франко був єзуїтом! Єзуїти – монахи, а Франко ніколи монахом не був, був одруженим, мав жінку і доньку. І не зрозуміло як сумнівні слова, що ви приписуєте Франко, щось доказують, чи як вони відносяться до даної дискусії?
І невже ви думаєте, що Лютера відлучено за переклад Біблії? Ви з дуба впали? Почитайте за що його відлучили. А Біблію за санкцією папи і до того перекладали – напр. слов"янською!
Tomodachi   | 8.02.2011 18:15
Далі – прочитайте будь-ласка трохи історії – Папи існували від св. Петра і до зараз. А те, що Пепін Короткий пожертвував для Церкви територію, щоб вона не була під владою різних варварів – що в цьому такого??? І "знищення німецьких народів" – це брєд якийсь. Ну що спільного має війна візантійського генерала Белізарія з вандалами в Північній Африці, де було їхнє королівство, з правильністю Церкви??? Далі, народи були не викорінені а асимільовані – як багато інших. І остготи асимільовувалися аж до 18-го століття в нашому Криму!Самые комментируемые
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua