Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
-3
Рейтинг
-3


Голосов "за"
4

Голосов "против"
7

Комментарии
Tomodachi   | 31.01.2011 18:42
Рідкісний зомбі то писав. Такі як він і Господа звинувачували, що буцімто Він чуда робить за допомогою сил зла. І видно, що як Господа звинувачували – так і слуг його звинувачують. "Не може слуга бути більшим за пана свого". Тому й відповідь вам така ж сама буде: чи може антихрист сам себе викорінювати? Адже Церква найбільше за всіх бореться зі слугами лукавого, котрі ширять світом дітовбивства, збоченства, розводів і т.д. Чи може антихрист навчати всі народи, що найбільші заповіді – любити Господа Бога всім серцем своїм, всією силою своєю і всією думкою своєю? А ви такого не розумієте, а виставляєте фотографію папомобіля людиною якій загрожує реальна небезпека за ширення слова Божого.
Tomodachi   | 31.01.2011 18:55
Івана Павла другого мало не вбили, доречі, а тільки за цей рік за свою віру загинули десятки вірних Церкви. Як вам коле очі "папомобіль", то я дивуюся як ви ще не звинувачуєте св. Павла за те, що він спустився з міського муру кошиком з мотузкою, а не ішов через ворота, де на нього чекали вбивці. То би була така ж сама логіка. Господь сказав: "хто зі Мною не збирає – той розкидає". Церква, як згадано, збирає і бореться з реальним злом. Якщо ж ви начиталися "Сенсации!" і вставляєте Церкві палиці в колеса – ви допомагаєте злу. Тим більше, що ви – протиштани – не можете між собою погодитися і щодо набагато чіткіших слів Святого Письма, а беретеся за вищі матерії.
Tomodachi   | 31.01.2011 19:09
Щодо тих кого ваш "мудрець", що написав цей пасквіль називає "святими" (всякі лютери, кальвіни і т.д., я розумію – бо вашою сектою з її набором вірувань ще й не пахло) – ви би якби їх тих "святих" мали біля себе зараз, то кидались би їм до очей, що ті "не так вірять, як ви – адвентисти" (чи пятидесятники, методисти, баптисти і т.д. – не дуже грає й ролі – всі одним миром мазані).
В ваші "історичні пізнання" не буду вдаватися – марна трата часу пояснювати щось про те, що після Олександра і до Риму ще були царства і страшні переслідування Ізраїлю і повстання Макавеїв, а також те що Рим не розвалився водночас – а від 4ст до 15ст (Східна Римська Імперія) і держав було не 10, а хаотичне число.
Tomodachi   | 31.01.2011 19:15
Ще не можу пройти мимо філологічних пізнань вашого "мудреця":
Якщо "антихрист", за його логікою означає "замість Христа", то мабуть "антифашист" означає "замість фашиста", "антикомуніст" – "замість комуніста", а "антивіруси" люди вживають замість вірусів.
І то говорить "один з мудрєйших" сектантів! Можна собі уявити які зомбі рядові пішаки типу тих, що сліпо передруковують такі дурниці.
Релігійний світ   | 31.01.2011 23:13
Анти́христ (греч. Αντίχριστος – против (вместо) Христа)
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BD%D1%82%D0%B8%D1%85%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82
буковинець   | 1.02.2011 11:42
Tomodachi

Яка влада вийшла на політичну арену після розпаду Римської імперії? Історичні джерела свідчать, що це було саме папство.
буковинець   | 1.02.2011 11:46
Tomodachi

Апостол Павло сказав у посланні до Тимофія: "А Дух ясно говорить, що від віри відступляться дехто в останні часи, ті, хто слухає духів підступних і наук демонів, хто в лицемірстві говорить неправду, і спалив сумління своє, хто одружуватися забороняє" (1 Тим. 4:1-3)

Запровадивши обов'язковий целібат папство відступило від біблійної віри, від вчення Першоапостольської Церкви. Ніде в Святому Письмі не сказано про ОБОВ'ЯЗКОВИЙ целібат служителя.
буковинець   | 1.02.2011 11:53
Католицизм запровадив спільні молитви з нехристиянами в Ассізі, що переконливо свідчить про те, що католицизм не є Божою Церквою на Землі. Божий пророк Ілля ніколи не мав спільних молитов з пророками Ваала і Астарти. А католицизм має. І надалі планує мати ці протиприродні заходи. Хоча, якщо в католицизмі втрачена біблійна істинна віра, то цим явищам нічого дивуватися! Тим більше, що пророцтва Святого Письма ідентифікують цю владу з владою антихриста, малого рогу з сьомого розділу Даниїла і звіра з землі з тринадцятого розділу Одкровення.
буковинець   | 1.02.2011 11:59
Tomodachi

Довіряйте офіційним джерелам. Якщо Вікіпедія повідомляє, що АНТИХРИСТ – це ПРОТИ або ЗАМІСТЬ Христа, то це дійсно так.
Tomodachi   | 1.02.2011 19:03
Я довіряю джерелам, але на мою думку треба розуміти так, як автор хотів, щоб його розуміли, а не так як вам вигідно. Інакше якийсь ваш друг по розуму може сказати, що оскільки "бог" може означати і Молоха і Зевса, то можна читати святе письмо розуміючи то слово і так. Ваші спів-протестанти вже так допояснювали Св. Письмо, що на єпископів гоміків пропонують, а такі як ви плачете, що думаючі люди від них тікають.
Далі, ніхто не каже, що Христос заміщений. Церква наша діє в тих повноваженнях, які їй дав Христос: "Паси вівці мої", "Утверджуй братів своїх", "Що розв'яжете на землі – розв'яжеться на небі", "Хто вас слухає – мене слухає", "Кому відпустите гріхи – відпустяться їм" і т.д.
Tomodachi   | 1.02.2011 19:14
Далі – одружуватися ніхто не забороняє. Як і ставати священиком. Це добровільний вибір людей. В греко-католицькій церкві повно одружених священиків, а в латинському обряді є дуже гарна традиція перевіряти так відданість Богові – чи людина здатна присвятити Богові себе всеціло, так що навіть пожертвувати дозволеною втіхою подружнім життям, що доречі дуже заохочувалося св. Павлом. Якщо ж віра і жертовність людини не настільки велика – ніхто не забороняє йому одружуватися і служити Богові іншими способами.
Tomodachi   | 1.02.2011 19:30
Далі – ваші "історичні пізнання" просто смішні. Рим валився поступово, і замість нього виникало і зникало повно держав і напів-держав. Ромула Августула скинув Одоакр в 6 столітті, а Пепін Короткий (Меровінг) наділив Папу своєю державою аж у 8-му столітті! І на "політичну арену" повиходили і Англи, і Франки, і Візантія, і Гуни, і араби з Мухамедом (доречі – як ви на нього не подумали? Влада мусульман тягнулася від півдня Франції до Іспанії, до Північної Африки, до Туреччини, до Балкан, до Криму. Навіть на півдні Італії (Сицилія). Це майже вся Римська імперія. Ще й на "Святому Місці" Аль-Акса стоїть! Але я забув – для вас, протестантів святе місце – це таки собор св. Петра!
Tomodachi   | 1.02.2011 19:48
Щодо спільних молитов – якщо ви їдете в літаку, і тут він починає падати. Ви молитеся до Бога, а збоку сидить мусульманин і молиться. Невже ви думаєте, що Господь через це не почує ваш "Отче Наш"?? Господь є отцем і мусульманина і буддиста, і те що ви помолитеся до нього і від імені тих своїх ближніх, що сидять біля вас нічим ні вам ні їм не зашкодить. Навпаки – може їм ще допомогти. А їхні молитви вам хоч не поможуть то не зашкодять жодним чином (хіба що в вас така слаба віра, що ви зразу переходите на індуїзм, як тільки індус збоку помолиться по своєму! Але так – треба бути з такими заходами обережними (як Павло писав) хоча я знаю що це можна, але і на слабого брата (як ви) треба вважати.
Релігійний світ   | 1.02.2011 22:49
Щодо целібату

Чи є в Святому Письмі написано, що служителю потрібно стриматися від створення сім'ї?
Релігійний світ   | 1.02.2011 22:49
Щодо целібату

Чи є в Святому Письмі написано, що служителю потрібно стриматися від створення сім'ї?Самые комментируемые
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua