Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
КаПУста гнилокачанна   КПУ-зрадники України

КаПУста гнилокачанна

Leon | 18.01.2011 01:48

3
Рейтинг
3


Голосов "за"
3

Голосов "против"
0

КПУ – не лише зрадники ІДЕЇ. Вони – зрадники УКРАЇНИ. Будь-якої – комуністичної, націоналістичної, чи там якоїсь іншої – ВСІЄЇ. І ще зрадники СВОЇХ ДІДІВ-попередників, на яких мали б рівнятись і справи яких наслідувати!

КаПУста гнилокачанна
Про що це я?

А ось про це:

І.

Українські комуністи 20-30-х років ХХ століття будували не лише комунізм в Україні. А, можливо, й не зовсім комунізм.

Завдяки намаганням українських комуністів та інтелігенції було проведено процес "коренізації", що перетворилася на широку політичну концепцію під назвою "українізація", яка включала в себе:

1) виховання трудящих України в революційно-класовому дусі, з відчуттям власної національної свідомості і гідності та інтернаціональним ставленням до інших народів;

2) виховання російського населення в Україні в дусі поваги й уважного ставлення до українського національного життя;

3) українізація партійного, радянського, господарського, всього суспільного життя;

4) українізація великих міст і промислових центрів;

5) опанування пролетаріатом української мови та культури;

6) українізація культурно-освітньої справи;

7) наповнення української радянської державності в складі СРСР реальним змістом;

8) забезпечення національно-культурних потреб українців в інших республіках СРСР.

Фактично, вони взялися за створення НАЦІЇ – під прапором ідей комунізму. Тобто... фактично являли собою націоналістів, чи не так?! (Сучасні КаПУсти заскреготали зубами й згадали слово "єресь!")

Хоча назвали їх націонал-комуністами. Тому що українські.

О.Шумський: " До цього часу ми трактували українізацію, пояснювали партії її необхідність, як засоба змички з селянством, як необхідну зброю в боротьбі з українським націоналізмом. Таке умотивування необхідности українізуватись не могло, розуміється, запалить партію й передових позапартійних робітників вчити українську мову й увіходити в українське культурне життя й будівництво. Тези Політбюро трактують українізацію, як передумову, як необхідний засіб соціалістичного будівництва, як знаряддя соціялістичного будівництва в руках українських трудящих мас. Така трактовка українізації надає цій справі іншого характеру. Кожний комуніст, як палкий борець за соціялістичне будівництво, незалежно від того, якої він національности, не може поставитись байдуже до українізації в такому її розумінню."

Щось не палали українські комуністи боротьбою із націоналізмом. Ой не палали... Може то було щось "для Москви" й "партії"? А собі – своє творить – особливо з огляду на п.N7 (наповнення української радянської державності в складі СРСР реальним змістом)?

М.Хвильовий:

1) подолання комплексу просвітянської провінційності, меншовартості ("малоросійства"), виплеканих століттями російського панування;

2) переродження нації на засадах волюнтаризму та досягнення українцями ідеалу європейської людини фаустівського типу – людини-громадянина, носія етики активізму, творця культурних і суспільно-політичних цінностей та рушія історії.

Як Вам думки Хвильового?

ІІ.

Шалений опір діяльності САМЕ українських комуністів (націонал-комуністів) чинили, й, таким чином ставили перепони "соціалістичному будівництву українських трудових мас" (як же ж зашифровано процес побудови української нації):

1. російські комуністи ("русотяпи").

2. "малоросійські" комуністи.

Щодо "російських" – зрозуміло.

М.Волобуєв-Артемов: "Стикаючись і дискутуючи з працівниками російської Головполітосвіти у практичних питаннях, хворобливо сприймаючи спроби трактувати українську культуру і український Наркомат освіти як провінційні, я поступово дійшов висновку про неможливість успішного розвитку українського культурного будівництва у співпраці з росіянами".

XII Всесоюзний з'їзд ВЛКСМ у 1928 р., М.Бухарін: "На Україні ми спостерігаємо інколи, як російські елементи, особливо зі старого чиновницького апарату, ні за що не бажають навчатися української мови. Вони досі дивляться на Україну, як на "Малоросію", яка повинна постачати вареники й "малоросійське сало", витинати козачки і т.д. на користь "справжніх росіян", "Росії" і т.д. Ця панська, антипролетарська, великодержавна ідеологія просотується і до низів."Наголошу – це слова українського комуніста і Бухаріна!!!!

Хто такі "малоросійські"?

О. Шумський:

"У партії панує російський комуніст, що з підозрою та недружелюбством, щоб не сказати сильніше, ставиться до комуніста-українця. Панує він, спираючись на шкурницький тип малороса, котрий за всіх історичних епох був однаково безпринципно лицемірний, по-рабськи двоєдушний і зрадливо ниций. Зараз він блискотить своїм псевдо-інтернаціоналізмом, жонглює своїм безніяковим ставленням до всього українського і ладен завжди обплювати його (може, іноді по-українському), якщо це дасть йому можливість здобути посаду".

ІІІ.

А тепер зробимо висновок, ким насправді є сучасні "українські" комуністи з КПУ?Вони (Симоненко, Голуб,інш.) – яскравий тип малороса – безпринципно лицемірний, по-рабськи двоєдушний і зрадливо ниций, готовий за посаду згадити все і всіх, обплювати будь-кого й зганьбити ІДЕЮ своїми безпринципними вчинками – особливо співпрацею й злиттям із олігархатом.Саме такі, як вони сприяли нищенню й самі нищили всі ті починання, що здійснювали СПРАВЖНІ УКРАЇНСЬКІ КОМУНІСТИ.

І тепер свою наскрізь гнилу натуру доводять боротьбою за посади й постановками пам"ятників Сталіну. Тому, хто задушив "Українське відродження", запресував Україну не тільки репресіями й "чистками", а й Голодоморами мирних українців!!!

---------------------------------------------------------------------------------------------

Минулого року ми закупили були трохи капусти – на закваску, салати. Прийшов час діставати й різати – а вона ГНИЛА ВСЕРЕДИНІ! Тобто, зверху – нормальна, гарна, а всередині зігнила!

Так і з цією партією – КаПУста гнилокачанна.

Прийде час її дістати – й викинеться до смітника. Тільки туди тій гнилі й дорога.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua