Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
13
Рейтинг
13


Голосов "за"
20

Голосов "против"
7

Комментарии
ЛисМикита   | 13.04.2009 21:55
Читав колись в дитинстві але не впізнав поки уривок не дочитав. Теба б перечитати. І всім раджу.
ЗЕРО   | 13.04.2009 23:42
Багато я пропустив в житті,дякую пане Юрію.
Улас Золотоноша   | 14.04.2009 09:09
Хоч я й не долюблюю творчість покійного Павла Загребельного за його очевидну кон'юктурність, але написане ним дещо заслуговує на глибоку повагу...
jurko   | 14.04.2009 10:01
Той самий автор написав "Шепіт". Знайдіть і перечитайте – гидота рідкісна. Тому не сприймайте написане за чисту монету. Мав замовлення паплюжити християнство – тим і займався.
Улас Золотоноша   | 14.04.2009 10:11
jurko:
Той самий автор написав "Шепіт". Знайдіть і перечитайте – гидота рідкісна. Тому не сприймайте написане за чисту монету. Мав замовлення паплюжити християнство – тим і займався.
Не згоден, бо частина християнства на службі Сатани. Подивіться, кому прислужують служки Московського патріархату?
Beware   | 14.04.2009 12:44
Бог не пише ніколи. Він промовляє голосом вітру, грому, води, лісу.
А ви як гадаєте?
  | 14.04.2009 14:09
В англійській мові є слово "fiction", яке має подвійний зміст – як твір художньої літератури і в юридичному розумінні – фікція, вигадка, явище якого завідомо не могло бути.
Видно у "автора" цієї публікації вже геть погані справи, коли на підтвердження своїх "рідновірських" поглядів він тягне за вуха цю фікцію, писану Загребельним у найтяжчі роки гонінь на Християнство. Задумаймося, з якою метою комуняки замовили Загребельному "творити" на цю тему? Та з тієї самої мети яку і зараз переслідують неопогани.
Вони чудово розуміють, що ця їх "рідновіра" є ФІКЦІЄЮ і не більше, але зо всіх сил баламутяь тих покалічених комуною людей, підмішуючи до патріотизму свій ідіотизм.
Beware   | 14.04.2009 14:44
З Вами немржливо дискутувати Крику, навіть не намагатимуся, нудно, тому що Ви не сприймаєте аргументів, напр. (дуже показово)
Вербна Неділя Юрій Самсон | 12.04.2009 13:44
http://narodna.pravda.com.ua/history/49e1c60196790
а тільки підмінюєте дійсну аргументацію заангажованістю та фанатизмом. Не хочете "бачити" суть думки іншого, абстракції для Вас ворожі, і навіть зрозуміло, чому. Тим самим ніяк не підходячи (навіть, ніяк не наближаючись) до розуміння складних явищ. Так можна "сперечатися" до безтями. Та навіщо?
Beware   | 14.04.2009 14:45
Я пропоную обговорити думку, а Ви зразу переходите на особистість автора, якби то ворог чи оппонтет вже по визначенню не може мати ні одного здравогот твердження. Ви не шукаєте Істіну, Ви насаджуєте щось своє.
  | 14.04.2009 16:14
Beware:
З таким самим успіхом, Bewar'ка, можете додати сюди і "гарі поттера" до обговорення. Де і в чому Ви бачите предмет для дискусії? На паралельній гілці, на яку Ви посилаєтесь, він є. На мою думку, дискусія там вийшла цікавою попри лемент і заклики "автора" до ігнору.
P.S.
Вибачте, що умисно викривив і Ваш нікнейм, бо деякі особи не усвідомлюють, що викривляти чужі також є не гарно, аж поки не відчують це на собі.
Beware   | 14.04.2009 21:19
Кр-к:
Beware:
З таким самим успіхом, Bewar'ка, можете додати сюди і "гарі поттера" до обговорення...
P.S.
Вибачте, що умисно викривив і Ваш нікнейм, бо деякі особи не усвідомлюють, що викривляти чужі також є не гарно, аж поки не відчують це на собі.
Як до дитини до мене, їй-бо! Трошки смішно.:-Р
Кр-к:
Beware:
На мою думку, дискусія там вийшла цікавою попри...
...Ваші дописи. Згодна, вийшла цікавою.
Але Ваша манера реагувати не міняється... То мовчіть вже про "істину", бо важко не сперечатись. Це все жахливо. Добраніч. Як там казав Стрілець? Гудбаюшки?))))))
Beware   | 14.04.2009 21:23
Кр-к:
Beware:
...Де і в чому Ви бачите предмет для дискусії?
І не треба заговорювати зуби. Є багато що обговорювати у "Дай мені моє, бо маю до того право!" Інша справа, що ліниво вже. Peace.
  | 14.04.2009 21:49
Beware:"То мовчіть вже про "істину", бо важко не сперечатись."

А Ви не сперичайтеся. а думайте і шукайте цю Істину!
І взагалі, мені трох дивно з моїх опонентів – один закликає ігнорувати, Ви намагаєтесь заткнути рота тим своїм наказом "мовчіть", а ще треті геть по-єврейськи, - пращаються, але не тільки не відходять, а ще й активно дискутують після свого "гудбаюшки"...
Стосовно моєї манери...А що Вам не подобається? Ми ж не в пансіоні шляхетних панянок чи як сказав би Шаріков – "салфетку сюда...гастук туда..."
Як на мене, головне формулювати свою думку коректно і прецизійно точно.
Стосовно автора.то тут слід речі називати своїми іменами, а не розшаркуватися.