Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Шукаємо історичні матеріали!

Максим 'Вихор' | 20.01.2009 19:54

9
Рейтинг
9


Голосов "за"
11

Голосов "против"
2

Луганська обласна організація ВО "Свобода" об'являє збір матеріалів про "отаманщину" і "махновщину": свідоцтва очевидців та учасників подій, сімейні перекази, архівні матеріали, наукові розвідки та публіцистичні статті, літературу. Одним словом, все, що стосується "отаманщини" і "махновщини".

Навіщо ми це робимо?

Справа в тому, що в масовій свідомості існує радянський міф про одвічну лояльність Східної України до більшовиків. Шляхом замовчування або викривлення фактів селянського антибільшовицького опору совєтські пропагандисти та їхні духовні послідовники намагалися витравити зі свідомості східних українців саму думку про те, що вони здатні до самоорганізації та опір.

Сьогодні настав час стирати совєтські штампи зі сторінок нашої історії. Ми звертаємося до професійних істориків і любителів, нащадків учасників тих подій і просто небайдужих українців: якщо у Вас є будь-які матеріали по означених темах, надсилайте їх нам на скриньку pravasprava@gmail.com

Ваші авторські права буде застережено, а надана Вами інформація буде доноситися нашими силами до українців.

Сподіваємося на Вашу підтримку!

Прес-служба ЛОО ВО "Свобода"

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua