Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

НАВІЩО УКРАЇНЦЯМ "ЛИЦАРІ НАЦІЇ"?

Максим 'Вихор' | 23.11.2008 11:41

7
Рейтинг
7


Голосов "за"
12

Голосов "против"
5

Луганська обласна організація ВО "Свобода" продовжує інформаційну кампанію у засобах масової інформації "Лицарі Нації", метою якої є висвітлення історичних постатей українців, які силою меча і духу будували українську державність. Але навіщо?

Луганська обласна організація ВО "Свобода" продовжує інформаційну кампанію у засобах масової інформації "Лицарі Нації", метою якої є висвітлення історичних постатей українців, які силою меча і духу будували українську державність. Цим ми руйнуємо міф про українців як націю "гречкосіів" та мирних хлібопашців. Галерею Українських Героїв відкривала постать Святослава Хороборого, далі було висвітлено життя та діяльність Володимира Великого та Ярослава Мудрого. Але навіщо?

Ми не маємо собі на меті дати вичерпну характеристику цих історичних постатей – за нас це робили, роблять і робитимуть професійні історики. Наша мета – нагадати українцям, що в нашій історії ніколи не бракувало видатних людей – сильних і мудрих правителів, героїв, борців-звитяжців. Для тих, хто зацікавиться життям та діяльністю цих людей більш докладно, існують фахові дослідження істориків, довідкові видання та художні твори. Наше ж завдання – зацікавити людей, спровокувати самостійне пізнання героїчних сторінок нашої історії.

Прес-служба ЛООВО "Свобода"

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua