Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

"ЗА ЩО БОРЕТЬСЯ УПА "

Leon | 18.11.2008 02:20

10
Рейтинг
10


Голосов "за"
15

Голосов "против"
5

Вступ програми УПА, проголошеної в 1944 р.

''ЗА ЩО БОРЕТЬСЯ УПА ''
Українська Повстанська Армія бореться за Українську Самостійну Соборну Державу і за те, щоб кожна нація жила вільним життям у своїй власній, самостійній державі. Знищення національного поневолення та експлуатації нації нацією, система вільних народів у власних самостійних державах – це єдиний лад, який дасть справедливу розв'язку національного і соціяльного питання у цілому світі.

УПА бореться проти імперіялістів і імперій, бо в них один пануючий народ поневолює культурно і політично та визискує економічно інші народи. Тому УПА бореться проти СССР і проти німецької "Нової Европи".

УПА з усією рішучістю бореться проти інтернаціоналістичних і фашистсько-націонал-соціялістичних програм і політичних концепцій, бо вони є знаряддям завойовницької політики імперіялістів. Тому ми проти російського комуно-большевизму і проти німецького націонал-соціялізму.

УПА проти того, щоб один народ, здійснюючи імперіялістичні цілі, "визволяв", "брав під охорону", "під опіку" інші народи, бо за цими лукавими словами криється отруйний зміст поневолення, насильство, грабунок. Тому УПА бореться проти російсько-большевицьких і німецьких загарбників, поки не очистить України від усіх "опікунів", поки не здобуде Української Самостійної Соборної Держави, в якій селянин, робітник і інтелігент могтиме вільно, заможно і культурно жити та розвиватися.

УПА за повне визволення українського народу з-під московсько-большевицького та німецького ярма, за побудову Української Самостійної Соборної Держави без поміщиків, капіталістів та без большевицьких комісарів, нквдистів і партійних паразитів.

В Українській Державі влада вважатиме за найвищий свій обов'язок інтереси народу. Не маючи загарбницьких цілей та поневолених країн і пригноблених народів у своїй державі, народна влада України не витрачатиме часу, енергії та коштів на творення апарату гноблення. Українська народна влада всі економічні ресурси та всю людську енергію спрямовує на побудову нового державного порядку, справедливого соціяльного ладу, на економічне будівництво країни та культурне піднесення народу.

У лавах УПА борються українські селяни, робітники та інтелігенти проти гнобителів, за Українську Самостійну Соборну Державу – за національне і соціяльне визволення, за новий державний порядок та новий соціяльний лад.


----------------------------------------------------------------------------------

Хто ж проти того, за що боролась УПА? Чи при здоровому глузді противники тих прагнень?Ким все ж таки є ті, проти кого боролась УПА? Перелік у тексті:

"...проти імперіялістів і імперій, бо в них один пануючий народ поневолює культурно і політично та визискує економічно інші народи. Тому УПА бореться проти СССР і проти німецької "Нової Европи"...

"... проти російсько-большевицьких і німецьких загарбників, поки не очистить України від усіх "опікунів"..."

Хто там кричить про "колаборационістов" і "пріспєшніков фашистов"? Часом не комуно-шизоїдні і москвофільські "опікуни" та ще й за підтримки т.з. "ісконного православія"?

Щодо двох перших – зрозуміло, що з ними не має і не може бути спільної мови, доведено ще в минулому. Щодо "третього" – то там за т.з. "православієм" ХРИСТИЯНСТВО десь губиться на манівцях. 30 срібняків роблять свої "справи" і по нині?

"...УПА за повне визволення українського народу з-під московсько-большевицького та німецького ярма, за побудову Української Самостійної Соборної Держави без поміщиків, капіталістів та без большевицьких комісарів, нквдистів і партійних паразитів..."

Визволились?

Українська Самостійна Соборна Держава: чекати на "принесення" її "опікунами", чи самим братися за справу?

----------------------------------------------------------------------------------

P/S: Ось за цією адресою – більше.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua