Народные блоги
http://narodna.pravda.com.ua/rus/history/490e0f017f0be/

СТВОРИМО МУЗЕЙ ТОТАЛІТАРНИХ ІДОЛІВ!

Максим 'Вихор' | 2.11.2008 22:35

Луганська "Свобода" пропонує зібрати з усієї Луганщини пам"ятники тоталітаризму докупи. В музеї під відкритим небом.

ЗВЕРНЕННЯ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВО "СВОБОДА

ДО МЕРА ЛУГАНСЬКА СЕРГІЯ КРАВЧЕНКА


Шановний Сергію Івановичу!

Луганська обласна організація ВО "Свобода" повідомляє, що наше офіційне звернення до представників КПУ та ПСПУ в Луганську було проігнороване адресатами. Нагадуємо, що в нашому зверненні ми звертали увагу так званих "лівих сил" Луганщини на жалюгідний стан погрудь героїв-комуністів, розташованих біля Луганського обласного краєзнавчого музею. Ми звернулися до КПУ та ПСПУ з настійним проханням взяти на себе ремонт цих пам'ятників. Зауважимо: наше звернення було офіційним і було опубліковане в ЗМІ. Ігноруючи наше звернення, "ліві сили" Луганщини продемонстрували повну байдужість до стану цих пам'ятників, хоча означені об'єкти є симовлами комуністичної ідеології і їх створено в пам'ять борців за комунізм, спадкоємцями яких об'являють себе КПУ та ПСПУ.

У зв'язку з цим, Луганська обласна організація ВО "Свобода" пропонує Вам як міському голові розглянути наступну пропозицію. Ми створюємо на території ДОТ "Дружба" (хутір Макрово Станично-Луганського р-ну Луганської області) музей під відкритим небом, до якого будуть поступово переміщатися пам'ятники тоталітаризму з Луганська та області. Ми беремо на себе транспортування і перевстановлення пам'ятників і готові робити співрозмірні внески до бюджету міста в якості компенсації. Більше того, ми гарантуємо охорону та збереження пам'ятників, переміщених до нашого музею. Також ми будемо власним коштом проводити екскурсії для школярів, щоби розширити їх уявлення про тоталітарне минуле України і Луганщини зокрема.

Ми радимо Вам уважно розглянути нашу пропозицію, адже для Вас вона є виграшною. По-перше, Ви позбавляєте себе клопоту з ремонтом та охороною пам'ятників. По-друге, міський бюджет отримує додаткову статтю доходів. По-третє, виникає можливість заощадити кошти на такі міри безпеки, як камери відеонагляду і т.д. І по-четверте, Ви тим самим сприяєте виконанню Указу Президента України "Про ліквідацію символів тоталітарного режиму на території України". Причому фактично Указ виконується нашими силами.

Дмитро Снєгирьов,

Голова Луганської обласної організації ВО "Свобода

ЗВЕРНЕННЯ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВО "СВОБОДА"

ДО ГРОМАДЯН, ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ТА ПОЛІТИЧНИХ ПАРТІЙ УКРАЇНИ


Луганська обласна організація ВО "Свобода" ініціює створення музею під відкритим небом на території Луганської області. В цей музей нашим коштом і нашими силами буде поступово переміщено пам'ятники комуністичної епохи з території Луганщини.

Ми звертаємося до вас з проханням підтримати нашу ініцітиву морально, політично, інформаційно або матеріально. Як тільки ми отримаємо дозвіл місцевої влади на облаштування музею та переміщення пам'ятників, процес чинної декомунізації Луганщини стане незворотним.

Якщо ви маєте відомості про те, що десь на Луганщині продаються або просто віддаються в хороші руки пам'ятники тоталітаризму (Леніни, Сталіни, комсомольці, жінки з веслами і т.д.), просимо повідомляти нас.

Голова ЛООВО "Свобода"

Снєгирьов Д.В.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua