Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
10
Рейтинг
10


Голосов "за"
10

Голосов "против"
0

Комментарии
  | 9.07.2008 08:32
Сон пазума автора породил эту чудовищную статью!
  | 9.07.2008 08:33
Исправляю ошибку – Сон разума автора породил эту чудовищную статью!
ANONIM:
Исправляю ошибку – Сон разума автора породил эту чудовищную статью!
це таке спростування?
Leon   | 9.07.2008 21:17
+.Чудові матеріали! За правдиву історію!
ЗаХар   | 9.07.2008 21:35
1. За статтю +
2 Онаніми, яікі намагаються спростувати давно відоме -це вже не цікаво
3. А тепер бо\люче питання
Чиїми руками це робилося?
І підказка
По-перше, бійці спецпідрозділів хоча й були одягнуті у бандерівську форму, але зовсім нову, по-друге, на озброєнні вони мали радянську і теж нову зброю; по-третє, були споряджені червоноармійськими банками тушонки і, по-четверте, чинили такі беззаконня, з якими не могла справитися навіть військова прокуратура.
По-п*яте – бійці цих груп розмовляли українською і рекрутувались не в Сибіру або Поволжжі а на Великій Україні і ми на сході і цей гріх за собою маємо визнати.
  | 9.07.2008 22:50
Хоть зиг гайль хоч хайль зиг
Leon   | 9.07.2008 23:13
Щось невловимий Джо... Не буду, проігнорую цю нікому не потрібну істоту...
  | 9.07.2008 23:54
Тужэ патрибній нацюк із козової має інтернету? То є так дідьку.
ЗаХаре, рекрутинг проводився не лише на Великій Україні. Війни принесли до нас колись нових поселенців з царської Росії. Вони за пару поколінь вивчили нашу мову і звичаї, але не змінили суті.
Я колись шукав додаткову інформацію на Хандусенків "талєргофський альманах", щоб тицьнути. Знайшов на антиоранжі. В одному листі між чиновниками писалося, що найгірших з русофілів – убивць і катів, – дуже важко спіймати, бо вони дуже підозріливі і відчувають небезпеку, а також вміють виглядати законослухняними. Багато людей через них загине, але вони втечуть.
Leon   | 10.07.2008 01:55
ANONIM: 9.07.2008 23:54 – Челобака, т.е. ни человек, ни собака.
Шариков, одним словом. Ненавидит котов, лает, воет, скулит и гадит, гадит, гадит...
Пішов до буди, жертва прогресу!
  | 10.07.2008 07:33
Козова форэва!
Між іншим – у Козові дуже працьовиті люди живуть.
  | 10.07.2008 19:50
Дэнь и нич працюють на хворумах.