Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Великі українці   Українa   Внесок українців у світі
17
Рейтинг
17


Голосов "за"
19

Голосов "против"
2

Комментарии
Никита   | 21.06.2008 14:36
Вітаю! Перший млинець удався.
  | 21.06.2008 16:07
Приєднуюсь до вітання. Гарно, приємно, корисно.
ЗаХар   | 21.06.2008 19:56
Никита:
Вітаю! Перший млинець удався.
Кр-к | 21.06.2008 16:07
Приєднуюсь до вітання. Гарно, приємно, корисно
Хлопці, і я з Вами. Вікторії дякую +
Правнук   | 21.06.2008 20:58
Плюс.
Дякую.
Victoria   | 22.06.2008 11:35
Велике ДЯКУЮ за теплi вiдгуки,але meine Person их не зовсiм заробила.Хотiла додати лiнк, не вишйло.Моя пошукова виводить на гoловну (не знаю як у вас).Вирiшила вiдгукнутись на призыв Киянки i "заповнити свій простір своїм!" (Не лякайтись,люди добрi одному украiнському слову,одному рускому.Процесс идёт,поступово замiнюю своїм).
Ваша "парсуна" (так колись говорили випускники Києво-Могилянської академії) теплі відгуки цілком заробила. Хороші думки завжди цікаві.
Ант.   | 23.06.2008 00:32
Дякую. +
Юрій Кузя   | 11.08.2008 22:28
шана тим, хто шанує наше минуле і Вам, зокрема. Чому б Вам не надрукувати книгу. або зняти кіно про наших "забутих" предків. Якщо не вистачає коштів, треба за 0.5- 2роки навчитися і самому виконати усі дії із цього!
У Вас вийде!
Спробуйте спочатку просту відеокамеру, потім дивіться на світ віртуально, як би через обєктив і ВИ (неспрдівано) побачите справжнє... те,чого, може усе життя не бачили...
у ВАС є те, чого немає у тих, хто увесь час живе "вдома" і ніколи не сумував за рідною Україною. Як би гарно не було на чужбині. а рідна Україна краща.Це приходить потім.
мт.+380679554346. e-mail:kuzmen.@ukrpost.ua
  | 25.10.2008 11:37
+
Надзвичайно добре!
Вікторіє, якою мовою Ви думаєте?
Львів'янка.