Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
5
Рейтинг
5


Голосов "за"
7

Голосов "против"
2

Комментарии
  | 13.10.2007 16:49
Бритюк, внучок полицаев и украинских эссэсовцев.
Тебе пора зарубить на свое шнобиле, что Луганская область это часть Новороссии, а значит, в ближайшее время часть РФ.
У вас герои свои, а у нас свои.
Не надо нам навязывать в герои фашистских ублюдков.
Burkun   | 13.10.2007 17:07
Не можу проголосувати позитивно. Навіть, якби хотів. Причому з суто принципових міркувань – автор, беручись до такої важливої і цікавої теми, досі не знає різниці між поняттями "пам'ятник" і "пам'ятка"!!!
Те, про що Ви пишете – новозбудована символічна споруда на відзначення якоїсь історичної події чи історичного персонажа – це пам'ятник. А щось справжнє, автентичне, якийсь реальний матеріальний залишок минулої історичної епохи – це пам'ятка. У Вашому матеріалі про жодні пам'ятки не згадується.Чому тоді Ви вживаєте ці два слова, як синоніми? Від загальної неграмотності?
  | 13.10.2007 21:30
Памятный знак ставился не тем, кто творил по мнению автора "террор", а людям, которые действительно защищали мирных жителей, и на мой взгляд этот памятник на много лучше упомянутого Указа Президента
Олена Олійник   | 13.10.2007 23:21
Не зважайте, Олексію. На моїй малій батьківщині до Указу Президента взагалі готувалися заздалегідь
:-)
Ще менше зважайте на отаких бунтівних вилупків на кшталт аноніма N1.

Міліція – це все ж таки не синонім КДБ.
А в Києві пам"ятник чекістам ще й досі стовбичить недалеко від центру міста.
Із святом Вас, Олексію.
Слава Україні!
Сезам   | 14.10.2007 21:59
Burkun | 13.10.2007 17:07
Досіть бурчати, чи Ви підтримуєте чергове відзначення не борців за свободу, а захисників комуняцкого ладу?
Burkun   | 15.10.2007 11:15
Сезам:
Burkun | 13.10.2007 17:07
Досіть бурчати, чи Ви підтримуєте чергове відзначення не борців за свободу, а захисників комуняцкого ладу?
Еееее... Нєєєє... Бурчатиму і бурчатиму. Хай вчаться!
Стосовно сюжету, то я, звісно, ідею такого пам"ятника (та ще й у наш час) не підтримую.
Олексій Бритюк   | 15.10.2007 11:27
на фоне всего того что творится на Луганщине... ну, вот, почитайте хотя бы первый комментарий, этот памятник – просто плевок в сторону украинской государственности.
Олексій Бритюк   | 15.10.2007 11:28
Буркін – да, дякую за просвіту, надалі буду обережніший з визначеннями.
Burkun   | 16.10.2007 10:17
Олексій Бритюк:
Буркін – да, дякую за просвіту, надалі буду обережніший з визначеннями.
Мір-дружба-жвачка!
  | 16.10.2007 10:56
а не издевательсто ли называть героями украины агентов СД.у меня такое впечатление что страну толкают к противостоянию любыми способами.не будите спящую собаку это про нас постсоветских.пытаться строить страну с реваншистских позиций глупо и небезопасно
Burkun   | 16.10.2007 14:48
Незарегистрированный пользователь:...это про нас постсоветских...
А вам ще не набридло в "постсовєтскіх" ходити? Півтора десятиріччя минуло, світ змінився і продовжує змінюватися, а ви неначе в ліфті між поверхами застрягли.
Чи не час вже, нарешті, визначитися – на якому ви боці? З ким? Чого прагнете? Яким бачите власне майбутнє?
Бо всі ці "воспомінанія о будущєм" в кращому випадку викликають суто людське співчуття, але змістовно ж є відверто пустопорожніми.
Олексій Бритюк   | 16.10.2007 15:02
при чем тут СД – контрразведка???? бред какой-то.
а на Удафф.ком таких как некоторые называют "я забыл падписацца – Асёл".
славянин   | 16.10.2007 16:41
Олексій Бритюк:
при чем тут СД – контрразведка???? бред какой-то.
а на Удафф.ком таких как некоторые называют "я забыл падписацца – Асёл".
а при том что документально в Нюренберге доказано показаниями высших офицеров СД что именно они ставили задачу по образованию УПА
славянин   | 16.10.2007 16:50
Burkun:
]А вам ще не набридло в "постсовєтскіх" ходити? Півтора десятиріччя минуло, світ змінився і продовжує змінюватися, а ви неначе в ліфті між поверхами застрягли.
Чи не час вже, нарешті, визначитися – на якому ви боці? З ким? Чого прагнете? Яким бачите власне майбутнє?

постсовецкие мы независимо от вашей демагогии.а все остальные вопросы выдают в вас батенька профессионального специалиста в вопросах правоцирования конфликтов в обществе.а в мире все по прежнему.15 лет не срок меняются лозунги от "Соединенных штатов европы"Ленина до ЕЭС наших демократов.а смысл один уничтожить национальные государства.
Юрко Безкровний   | 16.10.2007 19:55
Яка ганьба!
Треба було б попрацювати в архівах і виписати на "монументі" кожне ім'я, а навпроти нього кількість убитих, розкуркулених, висланих, залишених без хліба.
Цирк на дроті