Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Образ Путіна в українському живописі

Образ Путіна в українському живописі

museum-ukraine | 31.01.2016 20:00

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Уявити, що ці картини зможуть перетнути кордон Рашки, та ще й засвітяться в якійсь приватній колекції, просто неможливо! Щиро жаль подібного цінителя творчості чернігівського майстра...

Зрозуміло, картини, вірніше, та, де двоголовий, неоднозначна.


Образ Путіна в українському живописі
Не кожен художник ризикне нині малювати маленького диктатора однієї великої північної країни. Знайшовся талановитий сміливець!

Художник Володимир Матвейцев гостро сприймає ситуацію в Україні. Несподівано, створив два полотна, які воістину можуть стати художніми символами путлеровської епохи.

Довкола цих робіт відразу виникла політична напруга. Жоден музей не ризикнув виставити. А от якісь дивні росіяни відразу захотіли задешево купити. Можливо, агенти... Щоб знищити?

Уявити, що ці картини зможуть перетнути кордон Рашки, та ще й засвітяться в якійсь приватній колекції, просто неможливо! Щиро жаль подібного цінителя творчості чернігівського майстра...

Зрозуміло, картини, вірніше, та, де двоголовий, неоднозначна.

Можна навіть сказати, гостра і балансує на грані цензури +18... Людям чомусь подобається. Спеціально запустили в кілька груп у соцмережах. Українці підтримали. Вату просто порвало.

Значить, успіх!

Чомусь подумалось, що краще б ми "воювали" в інтернеті. Картинами, карикатурами, плакатами, ніж в реалі, щодня рахуючи бойові втрати. Чиїсь життя...

Приходить час розплати. Сказати щось позитивне про містера Ху вже не може ніхто у світі. Хіба зомбована аудиторія орт. Та і ті, дивлячись у холодильник, починають щось підозрювати.

Можна сказати, художник висловив власну громадянську позицію, ставлення до тих кремлівських вбивць, які принесли скільки горя Україні, Грузії, Чечні, Сирії... Це чесно, сміливо, благородно, правильно.

Пора і іншим митцям висловитися на цю тему...

Не забувайте, що тисячі наших співгромадян змушені сидіти в окопах, стискаючи в холодних руках автомати, а не пензлики. У кожного свій фронт і одна перемога на всіх – вільна, мирна Україна.

І про автора.

Володимир Матвейцев народився 15 квітня 1963 року у місті Кам'янець-Подільський на Хмельниччині.

У 1981році закінчив РХСШ ім.Т.Г.Шевченка.У 1991-Київський державний художній інститут (факультет графіки).Член Національної спілки художників України.

549010_171525632987933_1697390219_nОсновний напрямок у творчості-станковий живопис.Учасник всеукраїнських виставок.Лауреат премії Михайла Коцюбинського.Твори зберігаються у Чернігівському художньому музеї та у приватних колекціях України,Іспанії,США,Ізраїлю та Канади.

Журнал "Музеї України" радо підтримає інших художників, плакатистів, письменників, які піднімають тему війни на Сході.

Війні майже два роки. І кінця не видно.

Час якось помітити...

Віктор Тригуб, редактор журналу "Музеї України", директор Музею плакату

DSC07586DSC07494


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua