Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Монотонне бормотіння. Блокабстєр в 6 частинах. Епізод четвертий.

Тимофій Бабак | 25.09.2015 19:05

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Смішна проза. Монотонне бормотіння. Блокабстєр в 6 частинах. Епізод четвертий.

Денис Руднєв

Монотонне бормотіння

Блокабстєр в 6 частинах. Епізод четвертий.

Дійові особи

Вчитель Денис Сергійович.

Вчитель Вячеслав Олегович.

Трейдер Гриша.

Трейдер Миша.

Трейдер Вася.

Трейдерочка Стася.

Бивший форєксіст Носенко, тоже трейдер.

Дiя перша.

Учбовий центр. Посередині стирчить пластмасовий проектор, приєднаний до ноутбука з різними біржовими терміналами. В ноутбуці запущєні квіки, смарттрейд, веб2л та тслаб. тслаб великий, незрозумілий і дорогий. На рабочому столі скриншот завісшего квіка. Вінчає обстановочку портрет Гєрчика. Гєрчик на портреті показує руками на термінал MetaTrader. З рота у Гєрчика вилазе напис: "Ідеального термінала нема". Входить вчитель Денис Сергійович і вчитель Вячеслав Олегович.

Вячеслав Олегович. Денис Сергійович, що в нас по плану?

Денис Сергійович. Чергове заняття по вивченню роботи квіка у світі реалістичного сприйняття дійсності. Кінцева мета: на прикладі квіка довести трейдерів до переконання, шо Ідеального термінала нема.

Вячеслав Олегович. Одна думка, шо Ідеальний термінал є – це вже хуйня, Денис Сергійович

Денис Сергійович. Звичайно, хуйня, Вячеслав Олегович, ще й яка хуйня. Це ідеалістичний онанізм. (Обоє замисленно мовчать, мабуть думають про Ідеальний термінал і про те, що його нема).

Піліка напоміналка в мобілці, в учебному центрі з'являються трейдери. Починається семінар.

Вячеслав Олегович. Шановні, тема наших занять сьогодні – квік. Хто з вас знає про квік?

Мертва тиша, під час якої трейдер Вася лапа за сраку трейдерочку Стасю.

Вячеслав Олегович. (сатаніючи). Трейдер Гриша, до ноутбука!

Денис Сергійович. Спокійніше, Вячеслав Олегович, спокійніше.

Трейдер Гриша (бадьоро). Квік живе на компє, живиться опєратівною пам'яттю та мєстом на вінчєстере, тому квік – шкідник, його треба видалити. Наш народ вже давно оголосив війну квіку.

Вячеслав Олегович. Проведи дослід.

Трейдер Гриша (запускає квік). З першого погляду, квік схож на самольота. У нього єсть таблиці і заявки. Заявки у квіку розрізняють: звичайні (відкриває і показує) і умовні (відкриває і показує). Через дупу зроблене у квіка є API, в котре розробники роботів посилають заявки...

Вячеслав Олегович. Досить, Гриша, сідай, п'ять. Миша, продовжуй.

Миша (бадьоро)...заявки, які звуться транзакції.

Миша підключає API, запускає квік і відправляє дохуя транзакцій. Потім копіює з папки те, що від квіка залишилось.

Миша. В результаті великого навантаження ми бачимо у квіка глибинне завісання у системі, шо привело тварюку до fatal error, ознаками якої служить відсутність файлу info.exe.

Миша копіпасте info.exe до папки з квіком, він не запускається.

Вячеслав Олегович. Сідай, п'ять. Починаємо вивчення нового матеріалу. Будь ласка, Денис Сергійович.

Денис Сергійович (запускає з мобілки покетквік). Шановні, хто це?

Піонер Миша. Це покетквік.

Денис Сергійович. Вірно. Вячеслав Олегович, нумо включить мені вайфай. (Денис Сергійович підключає покетквік через вайфай, заходе не сєрвєр і розповідає.)

Покетквік, трейдери, – це ворог онлайн брокєра. Відображає він калечні таблиці і тому працювать через нього важко (Показує на екрані). Один покетквік за одне підключення жре 2 ліцензії та 10 евро на місяць. Тому покетквіки не треба використовувати, але ж є охочі. І тут нам у пригоді стає те, шо хто неонлайн – ліцензію не жре. Носенко, скільки покетів треба взяти на 100 трейдерів?

Бивший форексіст Носенко. Триста шістдесят п'ять, Денис Сергійович.

Денис Сергійович. І знов двійка, Носенко. Хто ж бере ліцензій більше ніж трейдерів? Це ж елементарно. Продовжуйте, Вячеслав Олегович.

Вячеслав Олегович. (розгортає з панелі інструмєнтов смарттрейд). Шановні, перед вами смарттрейд, ворог квіковців. (Вячеслав Олегович підключає робота до смарта через COM-інтерфейс і продовжує розповідати.) Глухе зависання смарта – це живе свідоцтво міці нашого алгоритму відсилки транзакцій, а також розплата за 3 лінуксові сервери на яких як на соплях висить смарт. (Вячеслав Олегович виключа смарт і кидає у коризну його побиті файли.) Шо там ще в нас, Денис Сергійович?

Денис Сергійович. тслаб.

Піліка напоміналка в мобілці.

Вячеслав Олегович. От шкода, знову часу не вистачило. Зробимо висновки, трейдери. Ідеального термінала немає, а є різні розробки. Розробки треба покращувати і знищувать все, що в них непотрібно. А ти, Носенко, покажи щоденик трейдера, і щоб завтра твій ділінговий центр віддав тобі твої 100 баксів.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua